KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: Mała_Miczitanka »

kasiulkah pisze:i brutalnosc do postronnych ludzi, ktorzy poprostu przyszli na mecz.:krzeslem:
Szkoda że nasz "cudowny" Pan Premier nie zajmuje się brutalnością na ulicach. Nie wiem jak Ty, ale ja nie przepadam chodzić wieczorami po mieście, bo nie wiadomo kto i kiedy mnie zaczepi, okradnie, zgwałci albo zabije. Policja sobie jeździ i zazwyczaj nie zwraca uwagi na nikogo, tylko nabija kilometry, które ma zrobić. Ile razy była sytuacja, że pijani [...] na osiedlu darli ryja i nikt nie interweniował. Chyba tym powinna zajmować się policja a nie siedzieć na stadionach i tylko prowokować. W obecnych czasach duzo bezpieczniej jest na stadionie niz na ulicy. Bo wydaje mi się, że gdyby ktoś zaczął sapać, to ten "kibol - bandyta" na pewno stanąłby w obronie kobiety. Przypuszczam, że nawet w obronie dziewczyny, która pochodzi ze znienawidzonego miasta.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: dragoness »

Ile razy była sytuacja, że pijani [...] na osiedlu darli ryja i nikt nie interweniował.
Bo, tu cytat "Patrol jest na Gamracie sic" - a dzwoniono z Kotliny.
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: luki666 »

no no film ciekawy,ale nadal nic nie tlumaczy....za malo durnych wypowiedzi Donalda :) ktos przedemna napisal ze nie kazdy kibic jest taki sam,mam troche odmienne zdanie,bo jesli jestem kibicem druzyny to interesuje mnie mecz a nie tylko komu przylac (jesli sie nadazy okazja) ....
ktos napisal wylapac pojedyncze osoby hahahaha to mnie rozbawilo.... zobacz na film , jedna osoba wystarczy aby awantura powstala,ale pozniej to juz wiekszosc bierze w niej udzial wiec kogo maja wylapac??
jak dla mnie to temat rzeka,nie do opanowania.ale mozna przerwac glupia klutnie lecz zapewne zadna ze stron nie odpusci,wiec bedzie sie to dlugooooo za donkiem ciaglo.
Awatar użytkownika
bob4
Guru
Guru
Posty: 132
Rejestracja: 29 maja 2011, 13:02

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: bob4 »

Piękna dyskusja rozgorzała. Nie taki był zamiar wstawiania tego linku, ale proszę bardzo.
mario1562: "jest kilkanaście meczów tyg co kazda kolejke liczac T-mobile ekstraklase 1 lige i drugą"

Ja napiszę więcej z naszego regionu, czyli:
Na terenie Podkarpacia funkcjonuje 648 klubów piłkarskich, działa 1250 drużyn. Każdego tygodnia rozgrywanych jest ok. 600 meczów.
Moje pytanie: ile jest zadym
xkubx
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 23:27
Lokalizacja: Jasło

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: xkubx »

kasiulkah pisze:
lato pisze:Kasiulkah założyłaś sobie niedawno konto i starasz się błyszczeć we wszystkich tematach,a zasada jest prosta:NIE WIESZ-NIE PISZ.Ty się usmiałas ze stwierdzenia o donaldzie a ludzie zorientowani w temacie śmieją się z Ciebie sierotko.Bez odbioru.
Nie badz prostak to jest forum to po 1. wiec kazdy moze sie wypowiadac na tematy jakie chce, wiec sie zastawnow, a po 2. TO JA JESTEM PO DRUGIEJ STRONIE BARYKADY W TYM TEMACIE - bylam ciekawa co moja - niemoja opinia spowoduje na tym forum czy ktos kto np glosowal wesprze moje kometarze, Hmmm ciekawe.


A ty lato to wyp... z takimi durnymi komentarzami, nie czepiaj sie czlowieka tylko sprawy i tematu. He He. Bez odbioru.
Nikt, kto jest W MIARĘ obeznany w temacie nie wesprze Twoich komentarzy, bo po prostu nie masz argumentów.
Zasłaniasz się Anglią :rotfl: gdzie po większości meczów kibice wybiegają do piłkarzy na murawę. Oczywiście nasz premier nazwał by ich bandytami w szalikach :rotfl:
Później piszesz o postronnych osobach, PODAJ MI 1 PRZYKŁAD GDZIE TAKA UCIERPIAŁA,tylko proszę żeby to nie było z gw'na albo tvn.
Następnie do innego forumowicza rzucasz słowami "wypier..." widzisz tak reagujesz gdy wiesz, że jesteś na przegranej pozycji w tej dyskusji i nie wiesz co mądrego napisać.
Naoglądałaś się pewnie tvnu naczytałaś gw- chciałaś zaszpanować, ale Ci się nie udało :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: Drapichrust »

A wszystko zaczęło się od tego że na stadionach kibice zaczęli manifestować swoje niezadowolenie z sytuacji w Polsce i z partii rządzącej. A incydent w Bydgoszczy był wyreżyserowany. Bo po co robić mecz w takim miejscu gdzie stadion nie jest przystosowany na tylu kibiców oraz brak wystarczająco licznej ochrony. Po wszystkim w/w gazeta i telewizja najwięcej o tym fakcie piała i wychwalała premiera za szybką reakcję. Potem było przerywanie meczów bo wisiał transparent nieprzychylny rządzącym. Cenzura, jak za dawnych czasów. Zresztą czemu się tu dziwić Ci co dawniej rządzili, rządzą nadal. Bo jak można nazwać sytuację gdy ludzie odpowiedzialni za stan wojenny, zabicie ks. Popiełuszki czy M. Papały spokojnie sobie żyją pobierając nieosiągalne dla nas pieniądze z emerytur.

Pozdrawiam!
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: mario1562 »

A ty lato to wyp... z takimi durnymi komentarzami, nie czepiaj sie czlowieka tylko sprawy i tematu. He He. Bez odbioru.
tym zdanie p0okazujesz ze ty jestes chuliganem:) uważaj bo Tusk zamyka za przekleństwa:) hehe:P
Awatar użytkownika
kasiulkah
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 3 października 2011, 17:18

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: kasiulkah »

:cisza: :cisza:

Ale ze mnie hooligan. masa.
A zamykanie to specjalizacja PIS-u.
Zapomniane juz zostaly akcje CBA CBS z PIS-em na czele w latach 2005 - 2007?
Ja nie zapomnialam.
I jakas smieszna walka Tuska z kibicami mnie nie przeraza, ale boje sie pomyslec jak zaczal by Jarek dzialac w tym kierunku, dzieki Bogu zostanie opozycja i na tym sie wylacznie skupia - jak do tej pory, takze nie trzeba sie odwracac przez ramie na kazdym zakrecie. :wsciekly:
Awatar użytkownika
nielegalny1910
VIP
VIP
Posty: 598
Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
Lokalizacja: SZOPENA

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: nielegalny1910 »

Ludzie ogarnijcie się. Film ukazał poPuliste wiadomo w jakim świetle. Powiem tyle , osoby , które nie miały nigdy styczności z kibcowanie , wyjazdami za swoją ukochaną drużyną i bycia z nią na dobre i na złe nigdy nie zrozumie tego . Choć jak to pan (kon)Donek powiedział , że on był '' Twardym Kibolem z Młyna'' więc bez odbioru. ;) Film polecam dla zainteresowanych w tym temacie , a nie dla tych którzy chcą przytrze pić do wiernych kibców.
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: mario1562 »

dokładnie kto nigdy nie był kibicem i nigdy nie był na zadnym meczu itd to niech nie wypowiada sie bez sensu w tym temacie jak np. kasiulkah.
proponujetemat o serialach:)
myszazła
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 4 lipca 2011, 21:15

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: myszazła »

Ciekawy film ukazujący realia niedostępne dla zwykłego Nowaka czy Kowalskiego siedzącego tylko przed TV lub netem.
Podoba mi się :super:
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: N_ »

Film dobry pokazuje jak to wygląda wszystko od strony KIBOLI a nie zakłamana prawda powielana przez media nie przychylne środowisku kibiców !
Awatar użytkownika
bob4
Guru
Guru
Posty: 132
Rejestracja: 29 maja 2011, 13:02

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: bob4 »

N_ pisze:Film dobry pokazuje jak to wygląda wszystko od strony KIBOLI a nie zakłamana prawda powielana przez media nie przychylne środowisku kibiców !


Nie tyle NIE PRZYCHYLNE ŚRODOWISKU KIBICÓW, co przychylne partii rządzącej, bo to z pewnością.
rondo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 210
Rejestracja: 28 maja 2011, 14:41

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: rondo »

No to jeszcze w temacie , reka do góry kto z widzów/czytelników jedynie slusznych mediów słyszał/czytał o akcjach charytatywnych , pomocy niepełnosprawnym , prezentów dla domów dziecka organizowanych przez tych "złych" ludzi w szalikach ? Jest tu wielu słuchaczy słusznych stacji to moze sie wypowiedzą ?
Bo jak trzeba pokazac ze kibol jest zły to pewnie pokazuja przy kazdej okazji , nawet jak nie ma czego to w imie zasady "dajcie mi podejrzanego dowód sie zawsze znajdzie"
mozna wszystko przykład madrosci naszego MSZ (nie pierwszy zresztą )
"...W piątek 14 października, z inicjatywy Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Stowarzyszenia "Nigdy Więcej" oraz Polskiego Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy, w czterech Miastach Gospodarzach UEFA EURO 2012™ odbyła się impreza pod nazwą "Polska jest dla wszystkich". Politycy w towarzystwie dzieci, piłkarzy i osób niepełnosprawnych zamalowywać mieli rasistowskie napisy na murach wokół stadionów. W Gdańsku inicjatywa natknęła się jednak na nieoczekiwany problem: na murach wokół stadionu przy ul. Traugutta nie stwierdzono bowiem żadnych ksenofobicznych haseł! W roli głównej wystąpił więc "rasistowski" transparent stworzony na tę okazję przez... samych organizatorów imprezy! Kibice Lechii Gdańsk odmówili udziału w tym żenującym spektaklu..." http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77156,titl ... omosc.html
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: lato »

Za słowo jakie użyłaś panno Nikt spotka Cię kara.
ODPOWIEDZ