stomatolog dla dziecka

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kasiek0011
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 28 października 2011, 08:20

stomatolog dla dziecka

Post autor: kasiek0011 »

Pilnie proszę o opinie dentystów dziecięcych. Moja 4-letnia córeczka ma problemy z ząbkami, mimo iż praktycznie nie jada słodyczy i codziennie je myje. Problem zaczyna być poważny, ponieważ ząbki zaczynają ją boleć. Dlatego proszę, abyście napisali kogo polecacie- zarówno prywatnie jak i na NFZ. Ważne jest też dla mnie, gdzie dany lekarz przyjmuje.

Z góry dziękuję za informacje
Pozdrawiam
słonecznik
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 lipca 2011, 22:28

Re: stomatolog dla dziecka

Post autor: słonecznik »

Polecam Ilonę Bałon Dudała przyjmuje na ul. Sikorskiego 9 To najlepsza stomatolog w Jaśle a do dzieci ma podejście rewelacyjne. Mój 5 letni synek chodzi do niej od 2 lat i ją uwielbia.Pozdrawiam :)
speedex2
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 października 2011, 11:48

Re: stomatolog dla dziecka

Post autor: speedex2 »

A ja polecam dr Michała Lubasia który przyjmuje na ul.Baczyńskiego w tzw strasznym dworze w Miludencie. Super podejście do małych dzieci.
Stu Sutcliffe
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 września 2011, 22:11

Re: stomatolog dla dziecka

Post autor: Stu Sutcliffe »

Ja byłem w czerwcu z niespełna dwuletnim synem na pierwszej w jego życiu wizycie u stomatologa, u Pawła Słowika, który przyjmuje prywatnie na Wincentego Pola. Jednym słowem rewelacja! Jedynym minusem jest to, że trzeba się rejestrować nawet do dwóch miesięcy wcześniej (tylu pacjentów przyjmuje więc wiadomo o czym to świadczy). Ceny też bardzo przystępne jak na leczenie prywatne. Polecam !
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: stomatolog dla dziecka

Post autor: kbolek194 »

Ja chodzę z moimi dziećmi do Pani doktor Małgorzaty Kalisz. Przyjmuje prywatnie w przychodni doktora Masteja od wtorku do piątku. Jest rewelacyjna w stosunku do dzieci. Ważne jest też to, że kiedy pilnie potrzeba do dentysty to ona znajdzie szybciutko jakiś termin.
kasiak
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 22 stycznia 2011, 16:30

Re: stomatolog dla dziecka

Post autor: kasiak »

Z moim 5 letnim synkiem chodzimy do p. Królik, która przyjmuje na ul. Jana Pawła w Chir-med, wtorek popołudniu, a środa i piątek rano. Chodzimy na NFZ. Moje maleństwo po pierwszej wizycie określiło Panią stomatolog jako łagodna i myślę, że to najlepsza rekomendacja.
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: stomatolog dla dziecka

Post autor: kurczebalde »

Małgorzata Sowińska-Data, rewelacja dla dzieci.
Awatar użytkownika
Obserwator11
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 9 listopada 2011, 11:00
Lokalizacja: prawie z JASŁA

Re: stomatolog dla dziecka

Post autor: Obserwator11 »

kurczebalde pisze:Małgorzata Sowińska-Data, rewelacja dla dzieci.
gdzie przyjmuje?
ang
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 listopada 2011, 18:07

Re: stomatolog dla dziecka

Post autor: ang »

Ostatnio ta Pani ma różne humory i dość różny stosunek do pacjentów... nie polecam.
[email protected]
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 13:00

Re: stomatolog dla dziecka

Post autor: [email protected] »

polecam dr A. Malka z Wincentego Pola
bardzo mily i cierpliwy czlowiek bardzo polecam :) kompletnie bezbolesnie jest na kazdej wizycie :) dodatkowo pan doktor bardzo dokladnie wykonuje swoja prace :)
MAGDAS
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 19 lutego 2009, 20:45

Re: stomatolog dla dziecka

Post autor: MAGDAS »

Witam. Ja z córcią chodzimy do Pani doktor Pierz. Przyjmuje ona w Gemini nad starą Biedronką. Rewelacja, miła uśmiechnięta, nie krzyczy na dziecko z czym się już wcześniej spotkałam w gabinecie na Czackiego. Córa chodzi na NFZ ale można też prywatnie, choć w naszym przypadku Pani doktor doradziła fundusz, bo ząbki na przodzie mają próchnice ale one muszą wypaść same a tył ma już zaplombowany. Dodam, że córa ma prawie 6 lat. Naprawdę z czystym sumieniem polecam tą Panią doktor.
kasiek0011
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 28 października 2011, 08:20

Re: stomatolog dla dziecka

Post autor: kasiek0011 »

Dziękuję wszystkim za informacje, mam teraz jakies rozeznanie i pewnie wybiorę się z córką do dr Pierz, bo slyszalam już więcej przychylnych komentarzy o jej usługach. Pozdrawiam serdecznie :)
ODPOWIEDZ