Legia Warszawa

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: Legia Warszawa

Post autor: zychu9 »

Legia grała z Lechią do pierwszej bramki, gdy ta padła to Lechia nie miała atutów, aby cokolwiek zmienić, a bramka Wolskiego rzeczywiście cudowna.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Legia Warszawa

Post autor: oth »

http://videa.hu/videok/sport/legia-wars ... 8JpG3KLZ49

Extra wreszcie pewne zwyciestwo. Bramka salonowa
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Legia Warszawa

Post autor: N_ »

a co kogo w Jaśle Legia interesuję ?
pewnie nawet na ani jednym meczu Legii nie byłeś :hyhy:
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Legia Warszawa

Post autor: carlo07 »

Widocznie interesuje skoro jest grupka kibiców w Jaśle.
buno
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 listopada 2011, 18:21

Re: Legia Warszawa

Post autor: buno »

przestancie juz o legggggi w wa czy sa tu w jasle kibice legi a chodza na czarnych to kturej drurzynie bardziej kibicoje
Awatar użytkownika
nielegalny1910
VIP
VIP
Posty: 598
Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
Lokalizacja: SZOPENA

Re: Legia Warszawa

Post autor: nielegalny1910 »

buno pisze:przestancie juz o legggggi w wa czy sa tu w jasle kibice legi a chodza na czarnych to kturej drurzynie bardziej kibicoje
Człowieku jest temat o Legii to niech się wypowiadają Ci co ich lubią i kibicują wiem , że jest tak jeśli Ci nie odpowiadają nie pisz. Szczerze także nie utożsamiam się z Legia , ale wiele osób nie kibicuję tylko swojemu klubowi choć to podstawa bo tak jak napisał lato i inni o 14 jesteś kibicem Czarnych a potem oglądasz mecz Sandecji, PSG Cracovii czy Juventusu. . ;)
Ostatnio zmieniony 20 listopada 2011, 21:19 przez nielegalny1910, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Legia Warszawa

Post autor: sasza »

N_ pisze:a co kogo w Jaśle Legia interesuję ?
pewnie nawet na ani jednym meczu Legii nie byłeś :hyhy:
A i tu się mylisz. Staram się jezdzic kiedy tylko mogę.
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Legia Warszawa

Post autor: Diego Forlan »

Kibicem Legii nie byłem jakimś i nim nie jestem . Raz byłem na Legii i wróciłem cały i zdrowy z Żylety .Ale nie o to biega.
Dla mnie polska ekstraklasa to przeciętność . A Legia-pokazuje więcej niż polska reprezentacja i polska ekstraklasa--awansowali do 1/16 .Mają gorsze i lepsze momenty ale awans w Lidze Europy;bramka Wolskiego w lidze;ambicja i waleczmość.
Ostatnio zmieniony 20 listopada 2011, 21:40 przez Diego Forlan, łącznie zmieniany 1 raz.
buno
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 listopada 2011, 18:21

Re: Legia Warszawa

Post autor: buno »

panowie skoro legi to legia ja milcze interrsuje mnie gdzie moge nabyc bluzy z kapturem z naszywka czarnych jaslo oraz inne rz eczy ale zwiazane z czarnymi jaslo koszulki bluzy szaliki poz buno z jasla
buno
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 listopada 2011, 18:21

Re: Legia Warszawa

Post autor: buno »

panowie prosze odp gdzie moge kupic lub zamuwic takie nbluzy z kapturem i naszywka czarnych jaslo oraz inne rzwczy czapki /koszulki /szaliki . i jle nmiej wiecej kosztuje kto wie nich napisze pozdr buno odp.....
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Legia Warszawa

Post autor: N_ »

nielegalny1910 pisze:
buno pisze:przestancie juz o legggggi w wa czy sa tu w jasle kibice legi a chodza na czarnych to kturej drurzynie bardziej kibicoje
Człowieku jest temat o Legii to niech się wypowiadają Ci co ich lubią i kibicują wiem , że jest tak jeśli Ci nie odpowiadają nie pisz. Szczerze także nie utożsamiam się z Legia , ale wiele osób nie kibicuję tylko swojemu klubowi choć to podstawa bo tak jak napisał lato i inni o 14 jesteś kibicem Czarnych a potem oglądasz mecz Sandecji, PSG Cracovii czy Juventusu. . ;)

Kibicem CZARNYCH 1910 JASŁO jest się przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu 365 dni w roku !
:cisza: :cisza: :cisza:
A nie od 14 go 16 jak jest mecz !
sasza pisze:
N_ pisze:a co kogo w Jaśle Legia interesuję ?
pewnie nawet na ani jednym meczu Legii nie byłeś :hyhy:
A i tu się mylisz. Staram się jezdzic kiedy tylko mogę.
Mam nadzieję że nie z tym legionistą w niebieskim mundurze co na Kościuszki pracuję :mur:
Szkoda że na Czarnych takiego zapału jeździć na wyjazdu nie masz i wolisz na L naginać


z Diego Forlan zgadzam się "pokibicować' Polsikm drużyną na arenie między narodowej można ale bez zbędnego "podniecania" się
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Legia Warszawa

Post autor: sasza »

N_ pisze:
nielegalny1910 pisze:
buno pisze:przestancie juz o legggggi w wa czy sa tu w jasle kibice legi a chodza na czarnych to kturej drurzynie bardziej kibicoje
Człowieku jest temat o Legii to niech się wypowiadają Ci co ich lubią i kibicują wiem , że jest tak jeśli Ci nie odpowiadają nie pisz. Szczerze także nie utożsamiam się z Legia , ale wiele osób nie kibicuję tylko swojemu klubowi choć to podstawa bo tak jak napisał lato i inni o 14 jesteś kibicem Czarnych a potem oglądasz mecz Sandecji, PSG Cracovii czy Juventusu. . ;)

Kibicem CZARNYCH 1910 JASŁO jest się przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu 365 dni w roku !
:cisza: :cisza: :cisza:
A nie od 14 go 16 jak jest mecz !
sasza pisze:
N_ pisze:a co kogo w Jaśle Legia interesuję ?
pewnie nawet na ani jednym meczu Legii nie byłeś :hyhy:
A i tu się mylisz. Staram się jezdzic kiedy tylko mogę.
Mam nadzieję że nie z tym legionistą w niebieskim mundurze co na Kościuszki pracuję :mur:
Szkoda że na Czarnych takiego zapału jeździć na wyjazdu nie masz i wolisz na L naginać


z Diego Forlan zgadzam się "pokibicować' Polsikm drużyną na arenie między narodowej można ale bez zbędnego "podniecania" się

Nie znam żadnego Legionisty który pracuje na kościuszki. A na mecze jezdze z kibicem Orła Przeworsk.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Legia Warszawa

Post autor: carlo07 »

buno pisze:panowie prosze odp gdzie moge kupic lub zamuwic takie nbluzy z kapturem i naszywka czarnych jaslo oraz inne rzwczy czapki /koszulki /szaliki . i jle nmiej wiecej kosztuje kto wie nich napisze pozdr buno odp.....
Czy jest tu jakiś moderator na tym forum? Napisałeś 20 postów, z tego ok. 90% dotyczących tych twoich naszywek, dodam jeszcze że w kilku tematach. Stwórz sobie temat w dziale kibice Czarnych Jasło o naszywkach i tam się o nie pytaj. Tu jest temat dotyczący Legii Warszawa i jeśli masz na ten temat coś do powiedzenia to proszę bardzo.
A wracając do tematu wczorajsza gra Wolskiego palce lizać ;)
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Legia Warszawa

Post autor: oth »

N_ pisze:a co kogo w Jaśle Legia interesuję ?
pewnie nawet na ani jednym meczu Legii nie byłeś :hyhy:
Legia od zawsze, jak ja jezdziłem na mecze to ty ojcu z jajka na jajko skakałeś.
I mała prośba, zamiast szukać zaczepki idz poedytuj zdjęcia jasielskich ultrasów podbijających pastwiska ósmej ligi podkarpackiej.
Nie masz nic do powiedzenia w wątku, milcz.
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Legia Warszawa

Post autor: N_ »

oth pisze:
N_ pisze:a co kogo w Jaśle Legia interesuję ?
pewnie nawet na ani jednym meczu Legii nie byłeś :hyhy:
Legia od zawsze, jak ja jezdziłem na mecze to ty ojcu z jajka na jajko skakałeś.
I mała prośba, zamiast szukać zaczepki idz poedytuj zdjęcia jasielskich ultrasów podbijających pastwiska ósmej ligi podkarpackiej.
Nie masz nic do powiedzenia w wątku, milcz.

Sam milcz człeku, wy edytuj sobie swój mózg albo to co z niego już zostało :P
Ty jeździłeś na L jak ja według Ciebie ojcu po jajkach skakałem ,młodszy jesteś a kity żenić możesz jakimś szalonym 14 może uwierzą w co wątpię.
Nie szukam zaczepki dla mnie śmieszni jesteście z ta całą Legią dla warszawiaków nic nie znaczycie :super:
I może w barwach L też po Jaśle chodzisz :hyhy:


p.s Tobie stary do wanny wchodził :D
ODPOWIEDZ