Legia Warszawa

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Legia Warszawa

Post autor: sasza »

A skąd możesz wiedzieć co znaczą dla Warszawiaków fani Legi którzy nie mieszkają w Warszawie?. Sam mialem okazję rozmawiać z kilkoma ludzmi którzy chodzą na Żylete i jak dowiedzieli się że są w tym kraju ludzie którzy jeżdzą na mecze Legii 300-400 km to wyrażali pełen szacunek.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Legia Warszawa

Post autor: oth »

N_ pisze:
oth pisze:
N_ pisze:a co kogo w Jaśle Legia interesuję ?
pewnie nawet na ani jednym meczu Legii nie byłeś :hyhy:
Legia od zawsze, jak ja jezdziłem na mecze to ty ojcu z jajka na jajko skakałeś.
I mała prośba, zamiast szukać zaczepki idz poedytuj zdjęcia jasielskich ultrasów podbijających pastwiska ósmej ligi podkarpackiej.
Nie masz nic do powiedzenia w wątku, milcz.

Sam milcz człeku, wy edytuj sobie swój mózg albo to co z niego już zostało :P
Ty jeździłeś na L jak ja według Ciebie ojcu po jajkach skakałem ,młodszy jesteś a kity żenić możesz jakimś szalonym 14 może uwierzą w co wątpię.
Nie szukam zaczepki dla mnie śmieszni jesteście z ta całą Legią dla warszawiaków nic nie znaczycie :super:
I może w barwach L też po Jaśle chodzisz :hyhy:


p.s Tobie stary do wanny wchodził :D
Po tym poście rozumiem juz twoje frustracje. Nie dość że kompleks względem stolicy, to jeszcze trudne relacje z ojcem. Zdrowej osobie nigdy by nie przyszło używanie molestującego ojca w wymianie zdań.
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Legia Warszawa

Post autor: N_ »

pozdrawima cię również :cwaniak:
Awatar użytkownika
PERSPEKTYWA...
Guru
Guru
Posty: 137
Rejestracja: 26 listopada 2009, 08:38

Re: Legia Warszawa

Post autor: PERSPEKTYWA... »

Też mi wielkie "halo" że ktoś kibicuje Legii, ma ochotę, widzi jakiś sens w tym to i kibicuje, normalny człowiek może kibicować i nawet 10-ciu klubom które mają kosy między sobą... pretensje będą mieli tylko PSEUDO-KIBICE dla których liczy się liga chuliganów :) a piłka tak na prawdę ich h** obchodzi :) poza tym znam osobiście osobę ważną w Jasielskim Klubie Sportowym który wiernie kibicuje Czarnym jak i za razem (L)egii, nagrywałem mu nawet płytę "Zjednoczonego Ursynowa" Polecam jedną piosenkę w ich wykonaniu: http://www.youtube.com/watch?v=hOe3M5_N42Q i Pozdrawiam. :ok:

P.S - I tak na marginesie, ŻENADA żeby sobie pluć w twarz jakimiś wyzwiskami, tylko dlatego że ktoś kibicuje również innemu klubowi.
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Legia Warszawa

Post autor: Messer »

PERSPEKTYWA... pisze:normalny człowiek może kibicować i nawet 10-ciu klubom które mają kosy między sobą...

chyba nienormalny. owszem może być widzem, ale nie aktywnym kibicem.
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Legia Warszawa

Post autor: Diego Forlan »

To ja jestem nienormalny czy normalny? Kocham Czarnych; kibicuje Sandecji; Barcelonie;Milanowi i jeszcze paru klubom a Legie szanuje za to co wymiata w Lidze Europy . Styczność z Żyletą też przeżyłem. Wydaje mi sie że nie ma sensu ingerować w to kto jaki klub lubi czy to w kraju czy za granicą. To każdego prawo.
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Legia Warszawa

Post autor: Messer »

Diego Forlan pisze: Kocham Czarnych; kibicuje Sandecji; Barcelonie;Milanowi i jeszcze paru klubom a Legie szanuje za to co wymiata w Lidze Europy . Styczność z Żyletą też przeżyłem.
kibicujesz w/w klubom na San Siro i Camp Nou czy przed tv. jesli to drugie to żaden kibic z ciebie tylko zwykły bierny widz i tyle. więc nie mieszaj tutaj pojęć kibicowania. chyba wyżej napisałem dosc zrozumiale, ze byc widzem to można i na kilkudziesieciu klubach, a kibicem można być jednego + zgody.
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Legia Warszawa

Post autor: Diego Forlan »

Messer tak-kibicuje tym klubom z ekranu telewizora bo nie zarabiam aż tyle żeby na mecz jechać na San Siro na Milan czy na Camp Nou na Barce. Ale z tego ekranu telewizora też moge być kibicem. A na Czarnych chodze dlatego że są w moim sercu. Co do Legii to szacun za honor i ambicje.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Legia Warszawa

Post autor: oth »

Brawo Legia 3-0 i już tylko dwa pkt do lidera!!!!!!!
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Legia Warszawa

Post autor: sasza »

Wybiera się ktoś z jasła lub okolic na mecz Legia-PSV?
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Legia Warszawa

Post autor: N_ »

Myślę że autokarem spokojnie możecie jechać przecież tylu legionistów w Jaśle jest że spokojnie się zbierzecie hehe
Szasza Jasło z DUŻEJ litery ! ! !
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Legia Warszawa

Post autor: sasza »

Wyluzuj trochę, pytam a może akurat ktoś się wybiera.
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Legia Warszawa

Post autor: mario1562 »

N_ masz kompleksy Legii czy coś??? Jak cie nie interesuje temat o Legii to sie nie wypowiadaj..
a co do wczorajszego meczu to fajna gra Legii, szkoda tylko Rado mam nadzieje ze szybciutko wróci do zdrowia
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Legia Warszawa

Post autor: N_ »

Z Koroną padli 1:0 teraz z PSV 3:0 macie ta Wielka Legie :P
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Legia Warszawa

Post autor: oth »

:hurra: Mamy awans :hurra:
ODPOWIEDZ