Przychodnia "Medyk" na Mickiewicza

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Jester
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 marca 2008, 12:10

Przychodnia "Medyk" na Mickiewicza

Post autor: Jester »

Co sądzicie o przychodni "Medyk" przy ul. Mickiewicza? Teraz jestem zapisana do Masteja, koło dworca, ale z racji "uprzejmości" personelu, a przede wszystkim z racji braku dostępu do mojego lekarza rodzinnego (od tygodnia próbowałam się zarejestrować - bezskutecznie) chcę się przenieść na Mickiewicza (tam będzie mi najbliżej). Straciłam już cierpliwość do Masteja, ale nie chciałabym wpaść z deszczu pod rynnę, dlatego może ktoś będzie mógł coś powiedzieć? Zwłaszcza jak wygląda rejestracja? Czy możliwe jest zarejestrować się na telefon czy też konieczne jest odstanie swego w tym celu w kolejce. Jakiego lekarza rodzinnego możecie polecić? Itp, itd. Czy w ogóle warto się przenosić?
Poszukałam już trochę na forum ale nie znalazłam opinii na temat tej przychodni.
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Przychodnia "Medyk" na Mickiewicza

Post autor: asia77 »

A do jakiego lekarza jesteś zapisana, że masz problem z zarejestrowaniem się? Ja też należę do dr mastej i przepisałam się od Sadzikowskiego z somedu. Tam to dopiero była tragedia.
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Przychodnia "Medyk" na Mickiewicza

Post autor: jjaa18+ »

zalezy o ktorego medyka chodzi bo jest tam tez przychodnia medyk 2bodajze ja jestem od 9 lat zapisana do medyka lekarz rodzinny calej mojej rodziny to patykiewicz roman nigdy zadnych problemow z nim nie mialam nawet jak raz z dzieckiem w szpitalu lezalam on mnie kierowal to byl nas odwiedzic chociaz nie musial zadowolona jestem bardzo mozna sie telefon rejestrowac tylko w ten dzien w ktory planujesz isc nie trzeba stac pod przychodnia od 5 rano lekarze sa mili przyjmuje tam tez m.in. Ewa adamik dr .bosak dr.winogrodzka dr.zoła i paru innych nowych ja sie nie interesuje bo do patykiewicza chodze jeszcze raz napisze ta przychodnia jest ok pielegniarki mile ..pzdr nie mam zastrzezen
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Przychodnia "Medyk" na Mickiewicza

Post autor: Wojtq »

Ehhhh jeśli chodzi o Medyka to jest ok. Co prawda niektórzy lekarze powinni się już wybrać na emeryturę bo podejścia do pacjenta nie mają wogóle. Ja chodzę do lekarza który mnie leczy od małego i nie narzekam. Roman Patykiewicz. Ogólnie przychodnia jest na +.
Rejestracja co prawda mogła by się czasem udać przez telefon bo dodzwonić się graniczy z cudem (może ja mam takiego pecha) a nie zawsze człowiek jest w stanie dojść do przychodni, zarejestrować się i albo czekać parę godzin na przyjęcie albo wrócić do domu i przyjść za te parę godzin. A niestety jak wszędzie - bywają dni że jak się nie uda zarejestrować z samego rana to można się znaleźć w kolejce na godzinę popołudniową.
Rejestracji jeśli dobrze kojarzę nie prowadzą na wyrost tj. możliwość rejestracji w dany dzień na bieżąco.
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Przychodnia "Medyk" na Mickiewicza

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Witam, ja również należę do Medyka, a konkretnie moim lekarzem rodzinnym jest dr Lucyna Mikrut-pediatra. Nie narzekam na organizację, ani na panią doktor. Dzwonię z samego rana, zapisuję się na wizytę. Zawsze chodzę przed południem. Ale to zależy od dnia, w jakich godzinach konkretny lekarz przyjmuje. Nigdy nie zdarzyło mi się stać w kolejce. Przychodzę na umówioną godzinę, pytam kto jest ostatni, z której godziny (tak dla orientacji :) bo pani doktor mówi po nazwisku, kto wchodzi następny) Z własnego doświadczenia polecam tą przychodnię :)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Przychodnia "Medyk" na Mickiewicza

Post autor: mija »

Ja też należę do Medyka bo mam najbliżej już kilkanaście lat ale tak na prawdę nie jestem zadowolona z usług.Jeśli coś się na prawdę dzieje to nie stety w przychodni wiele nam nie pomogą i trzeba iść prywatnie aby się ktoś lepiej nami zają
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Przychodnia "Medyk" na Mickiewicza

Post autor: julia1978 »

Ja też należę do medyka i nie narzekam. Fakt, są problemy rano z rejestracją telefoniczną, ale już tak koło godziny 10-11 można się bez problemu dodzwonic.
Witka
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 00:06

Re: Przychodnia "Medyk" na Mickiewicza

Post autor: Witka »

Od kiedy mam dzieci zapisałam je do Medyka potem ja z mężem się przepisaliśmy i to był traf w dziesiątke. Naszym lekarzem jest Ewa Adamik. Uważam że jest dobrym lekarzem zawsze nam pomogła nigdy nie odmówiła pomocy nawet jak sie dzwoniło po porade na jej prywatny nr zawsze służyła pomocą. Z rejestracja też nie ma problemu ,trzeba to robić po prostu umiejętnie. Na pielęgniarki też nie narzekam bo są miłe i sympatyczne. Ja osobiście polecam tę przychodnie
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: Przychodnia "Medyk" na Mickiewicza

Post autor: pomelo »

Ja już dobre 5 lat jak przepisałam się z masteja do medyka,bo juź męczyła mnie ta rejestracja i chwale sobie bo w medyku raczej nie mają takich problemów aby podnieść słuchawke. I jeśli nie ma twojego lekarza rodzinnego to są inni. A panie pielęgniarki nie zmieniają się co chwile,ale pracują tam od lat
Jester
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 marca 2008, 12:10

Re: Przychodnia "Medyk" na Mickiewicza

Post autor: Jester »

Witka, a rejestrować się umiejętnie, to znaczy jak? Bo u Masteja ani prośbą, ani groźbą nie działa. Pani potrafi rzucić słuchawką w trakcie rozmowy i co jej zrobisz? Jedyna pewna umiejętność to stanąć od 6 rano w kolejce i czekać aż panie łaskawie wpuszczą o 7:30 do przychodni tłum ludzi.
Sorki, ale tracę cierpliwość :) Dzięki za Wasze opinie, po tym co tu przeczytałam jeszcze w tym tygodniu pójdę się przepisać.
emilia
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 1 stycznia 2012, 21:29

Re: Przychodnia "Medyk" na Mickiewicza

Post autor: emilia »

Jam do Medyka przepisałam się chyba 6 - 7 lat temu i nie żałuję. Do poprzedniej przychodni dodzwonienie się graniczyło z cudem, wieczny brak numerków, lekarza itp. Do Medyka dzwonię rano, owszem zdarzy się że jest zajęte, no ale nie ja jedna dzwonię, i bez problemu mam podaną godzinę. Jeżeli nie ma lekarza, do którego jestem zapisana, lub przyjmuje w innych godzinach, przyjmuje mnie inny lekarz. Jak na razie jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to problemy z parkowaniem, no ale to mała niedogodność, która można przeżyć. A Panie pielęgniarki rzeczywiście spoko. Uśmiechnięte, fajne. A że czasami coś "wyskoczy" - to cóż, każdy może mieć gorszy dzień.No ale oczywiście najlepiej być zdrowym.
Witka
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 00:06

Re: Przychodnia "Medyk" na Mickiewicza

Post autor: Witka »

Umiejętnie się zarejestrować hm... czasem za pierwszym razem się połącze ale czasem za dziesiątym. Gdy tylko kończyłam połączenie bo było zajęte od razu próbowałam kolejny raz, tak jak pisze czasem zajęło mi to nawet 10 min ale zawsze byłam zarejestrowana, lepsze to niż stanie pod przychodnią i czekanie. Zdarzało się że jak już nie było numerków to podeszłam do pani dr i pytałam czy mnie przyjmie i nigdy nie dostałam odmownej decyzji zawsze zastałam przyjęta. Zawsze jak ide z jednym dzieckiem pyta sie o zdrowie drugie i odwrotnie, tak więc polecam napewno nie pożałujesz. Pozdrawiam.
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Przychodnia "Medyk" na Mickiewicza

Post autor: jjaa18+ »

tak z rejestracja telefoniczna sa czasem problemy bo jest zajete ale wystarczy troche cierpliwosci i wszystko sie zalatwi..nie trzeba rano stac pod drzwiami i czekac az drzwi sie otworza
Mieszko_1985
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 232
Rejestracja: 29 lutego 2012, 19:55

Re: Przychodnia "Medyk" na Mickiewicza

Post autor: Mieszko_1985 »

z tego co wiem to jak się ktoś chce przepisać od masteja to wszędzie indziej będzie lepiej.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Przychodnia "Medyk" na Mickiewicza

Post autor: Pemek94 »

Jeśli chodzi o pracę przychodni to mogę jak najbardziej ją polecić ;) Zawsze się zarejestruję tylko trzeba rano dzwonić i góra 10 minut próbować ;)
ODPOWIEDZ