Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: Mysia84 »

Która kosmetyczka wykona najlepiej i najtrwalej zabieg przedłużania i zagęszczania brwi ?? Korzystała któraś z Pań z takiego zabiegu ?? Jak efekt ??
Ciekawska
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 7 stycznia 2012, 16:50

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: Ciekawska »

W skólyszynie ma swój salon Pani Marta Wędrychowicz i jest bardzo dobra:) ja do niej chodze na rzesy ,takze moge polecic z czystym sumieniem:)
The Nun

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: The Nun »

Mysia84 pisze:Która kosmetyczka wykona najlepiej i najtrwalej zabieg przedłużania i zagęszczania brwi ?? Korzystała któraś z Pań z takiego zabiegu ?? Jak efekt ??
Jeżeli przedłużanie rzęs, to tylko w Salonie Zdrowia i Urody Estilo, które mieści się w Nowym Żmigrodzie..
natali
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 maja 2011, 16:36

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: natali »

Dokładnie tak w Nowym Zmigrodzie P.Melania wykonuje super trwałe rzęsy, jest w pełni do tego wykwalifikowana :)pozdrowienia dla Pani Melanii
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: mchloek »

Mam do Was pytanko, mianowicie jaka jest cena przedłużenia i jak długo takie rzęsy wytrzymują. AAA i czy nie niszczy to naturalnych rzęs. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.
krutka
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 lutego 2012, 12:16

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: krutka »

Witam
Czy ja mogę prosić o jakiś namiar na panią Martę ze Skołyszyna?
Podobno ma stronę w sieci, ale nie mogę jej namierzyć.
Z góry dziękuję :-)
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: Jaślanka »

mchloek pisze:Mam do Was pytanko, mianowicie jaka jest cena przedłużenia i jak długo takie rzęsy wytrzymują. AAA i czy nie niszczy to naturalnych rzęs. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.
Podłączam się do pytania ;)
I jak długo efekt sie utrzymuje? :)
estilo
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 20 lutego 2012, 18:32

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: estilo »

Dziękuję za miłe opinie :)
Jeśli chodzi o przedłużanie rzęs to naturalne rzęsy nie niszczą się ponieważ klej jest specjalnie dla nich wyprodukowany i w każdej chwili można go usunąć bez ubytku na rzęsach.
Efekt utrzymuje się od 60 do 90 dni, gdyż tyle trwa cykl włosa, który po tym czasie wypada wraz ze sztuczną rzęsą. Po tym czasie można uzupełnić rzęsy, przyklejając je do nowych odrośniętych i dalej efekt mamy jak za pierwszym razem lub można ściągnąć pozostałe doklejone.

W każdym razie polecam ten zabieg, gdyż efekt jest śliczny, jak i wygodny choćby przez to, że nie trzeba ich malować, gdyż wyglądają jakby były pomalowane i można wykonywać wszystkie inne codzienne czynności bez obaw o przedłużone rzęsy :)
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: Jaślanka »

Ile kosztuje taka zabawa?:)
estilo
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 20 lutego 2012, 18:32

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: estilo »

U nas ten zabieg kosztuje 170zł. Jest to droższa zabawa ale z tego co wiem w Jaśle i dalej zabiegi te wykonują nawet za 300zł.
Zależy od lokalu, lokalizacji... U nas pracujemy na produktach Secret Lashes także zabieg jest w pełni bezpieczny :)
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: Mysia84 »

"U nas ten zabieg kosztuje 170zł. Jest to droższa zabawa ale z tego co wiem w Jaśle i dalej zabiegi te wykonują nawet za 300zł.
Zależy od lokalu, lokalizacji... U nas pracujemy na produktach Secret Lashes także zabieg jest w pełni bezpieczny :)"


A gdzie dokładnie znajduje się ten "WASZ" lokal ?????
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: wiolka666 »

przeciez pisze ze estilo jest w nowym zmigrodzie wyzej wiec tam:) a wracajac do tematu dziewczynki fajnie to wyglada takie rzesy ja nigdy nie próbowąłm nawet nie widziałam nikogo zpo takim czymś moze warto spróbowac:)
cperek
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 18 lipca 2011, 21:31

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: cperek »

Witam z tego co wiem to pani Jadzia z AVANGARDY profesionalnie przedłuża rzęsy metodą Nouveau Lashes.
kasiek0011
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 28 października 2011, 08:20

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: kasiek0011 »

cperek pisze:Witam z tego co wiem to pani Jadzia z AVANGARDY profesionalnie przedłuża rzęsy metodą Nouveau Lashes.

Taaak? a to od kiedy pani Jadzia tak profesjonalnie przedłuża rzęsy i kiedy zdobyła doświadczenie, skoro na szkoleniu była kilka dni temu i do tej pory tego nie robiła? Może to wrodzony talent :rotfl:
Wstyd pani Jadziu, wstyd- podszywać się pod kogoś innego, żeby robić sobie autoreklamę.
Rozumiem, że kryzys, ale żeby w ten sposób robić z klientek kretynki wciskając im taki kit to jest już przesada. :wstyd:
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: landri101 »

zastanówcie się, bo ten zabieg trzeba powarzać wieki sie nie bd te rzesy trzymać i co najgorsze wypadają razem z naturalnymi rzesami i póxniej nie fajnie to wygląda ;)
ODPOWIEDZ