Do jakiego pediatry?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 20 lutego 2012, 16:06

Re: Do jakiego pediatry?

Post autor: dziewczyna »

Doktor Snoch :)
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: Do jakiego pediatry?

Post autor: pomelo »

Jak dla mnie to już nie ma.:-( ,a najlepszy był dr. SARNOWSKI ale już nie przyjmuje. Nikt tak dokładnie nie zbadał dziecka i nie ładował od razu antybiotyku. Nie każdemu przypadł do gustu,bo był bezpośredni i wszystko mówił co myśli.
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Do jakiego pediatry?

Post autor: chichotka »

a wie ktos ktory lekarz przyjoł by prywatnie w sobote lub niedziele?
zazwyczaj wtedy mam chore dziecko!!!
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Do jakiego pediatry?

Post autor: wiolka666 »

pani mikrut może !
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: Do jakiego pediatry?

Post autor: kurczebalde »

chichotka pisze:a wie ktos ktory lekarz przyjoł by prywatnie w sobote lub niedziele?
zazwyczaj wtedy mam chore dziecko!!!
dr Mikrut na 100% - miałam okazję kilka razy to sprawdzić... niestety
katrina_pi
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:39

Re: Do jakiego pediatry?

Post autor: katrina_pi »

Ja polecam dr Urbanik lub dr Fior. Zazwyczaj chodę do pani Urbanik (zastępca ordynatora pediatrii chyba) wyleczyła mi mojego malucha jak miał 2 miesiące po innych lekarzach którzy nie wyznali się i mówili że szukam dziecku choroby na siłę, a okazało się że miał bakterie miał 2 miesiące wtedy. po wizycie w szpitalu i poznaniu pani dr Urbaik byłam u niej co miesiąc na kontroli z maluchem do roku. Teraz jeżdze co jakiś czas skontrolować czy wszystko jest ok. A gdy nie dam rady do niej to Pani Fior. Obie Panie rwelacyjnie podchodzą do dzieci mój maluch je lubi i naprawdę starają się pomóc bez antyiotyków i zbednego faszerowania lekami. Naprawdę polecam
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Do jakiego pediatry?

Post autor: beti »

do chichotki-w tygodniu to uda ci sie do blazowskiego nawet w nocy,ale jesli w wekend to dr.urbanik,jesli jest na miejscu,ja juz sprwadzilam niejednego lekarza i polecam,bo nigdy mi nie odmowila wlasnie w wekend nawet jesli byla poza miastem to po powrocie mnie przyjela z malym,bardzo mila i super podejscie ma do brzdacow,moj maly od poczatku ja polubil i ja tez,oczywiscie chodze jak musze.....
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Do jakiego pediatry?

Post autor: chichotka »

Ok.dzięki dziewczyny za odpowiedź!
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Do jakiego pediatry?

Post autor: onomatopeja »

polecam dr urbanik
burbelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 18 czerwca 2012, 19:50

Re: Do jakiego pediatry?

Post autor: burbelka »

A ja polecam panią dr Wiesławę Lasik -Leśniak. Świetny pediatra!!!razem z mężem mają swoja przychodnie i ona tam przyjmuje, prywatny gabinet w domu tez posiada. Naprawdę zna się na rzeczy!
greta25
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 4 kwietnia 2012, 16:42

Re: Do jakiego pediatry?

Post autor: greta25 »

Ja również polecam PANIĄ DR.URBANIK jest naprawdę bardzo dobrą doktorką i poza tym ma wspaniałe podejście do malucha.
kowalik267
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 18:27

Re: Do jakiego pediatry?

Post autor: kowalik267 »

Witam czy zna ktoś dobrego okulistę od dzieci tu w jaśle lub w krośnie. Z gory dziękuje.
Titek
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 sierpnia 2012, 22:07

Re: Do jakiego pediatry?

Post autor: Titek »

Dr Snoch bez dwóch zdan..
Awatar użytkownika
yarpen
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 7 października 2010, 09:26

Re: Do jakiego pediatry?

Post autor: yarpen »

My chodzimy z naszą Manią do dr Osieckiego (przyjmuje w przychodni na Mickiewicza). Jako drugą specjalizację ma neurologie. Jest bardzo konkretny. Nie muszę go "wypytywać", "sugerować", ani ciągnąć za język. Mamy do niego duże zaufanie. Jego uwagi na razie zawsze były trafne, nigdy jeszcze się nie zawiedliśmy. Bardzo polecam.
beciaw22
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 21:06

Re: Do jakiego pediatry?

Post autor: beciaw22 »

A mogłabym prosić o jakieś namiary na tą panią Urbanik??? numer telefonu, gdzie przyjmuje???
ODPOWIEDZ