Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
7AmA
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 28 stycznia 2007, 15:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: 7AmA »

poppy pisze:Widzisz nie o to mi chodziło. Moim zdaniem ten tekst ma niejednoznaczny wydźwięk, ktoś wcześniej użył go " żeby wkurzyć " innych - niepopierających tego typu akcji. Nie uważasz, że pisząc w ten sposób wyraża się poparcie dla tego co zrobili Ci ludzie? Wybacz, ale dla mnie to nie jest zwykłe pozdrowienie...Może się jednak mylę, nie mam w swoim otoczeniu ludzi, którzy używają takich tekstów.

W każdym środowisku różnica między aprobatą a pozdrowieniami jest taka sama, więc sobie wydedukuj
poppy
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 15 października 2010, 11:26

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: poppy »

No tak lepiej obrzucać się epitetemi niż normalnie coś wyjaśniać. Widocznie w oderwaniu od sensacji i konkretnych ludzi temat nie jest atrakcyjny :kwasny:
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: juve_fan »

Czyny na pewno nie są godne pochwały, ale nie widzę zbytniego powodu by debatować o tym na forum publicznym. Ci goście na pewno poniosą konsekwencje za swoje czyny i to nie forumowicze a sąd będą to rozstrzygać. To nie sprawcy, a ich rodzice są największymi ofiarami tych wydarzeń.

Ten temat przypomina mi trochę rozmowy Stefki, Franki i Zdziski spod sklepiku na wsi.
doktor
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 264
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 09:26

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: doktor »

lato pisze:...Ta osoba Nie jest już Piłkarzem Czarnych 1910 Jasło temat do likwidacji... nie do końca tak jest.Mateusz został zawieszony przez Zarząd na czas nieokreślony ale mamy nadzieje ze szybko powróci do zespołu po wyjaśnieniu wszystkich okolicznosci tej sprawy.
Tak czytam ten temat wałkowanie i w jedną i w drugą stronę. A ja powiem tylko tyle że wszyscy wiedzą bo "miasto" Jasło to grajdoł i wieść szybko niesie kto to był i co się działo. Absolutnie potępiam takie zachowanie iż kilu chłopaczków bije sobie człowieka i cieszyć należy się z tego że Policja zareagowała i zainteresowała się sprawą poważnie a bandyci którzy dopuścili się tego czynu zostaną solidnie ukarani. Do pana Lato nie rozumiem co miał Pan na myśli pisząc że " ze szybko powróci do zespołu po wyjaśnieniu wszystkich okoliczności tej sprawy" czyn miał miejsce człowiek był, czy jest tego nie wiem zawodnikiem Czarnych ale za taki czyn nie powinien nuż być zawodnikiem reprezentującym klub Rafineria Czarni Jasło.
domikresko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:27

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: domikresko »

@ doktor
Zarząd zrobił to co mógł czyli zawiesił piłkarza i dokąd nie będzie prawomocnego wyroku tak jak zrobił jest dobrze i Lato ma rację.Znam gorsze przypadki np. z ubiegłej kadencji kadencji że na członka Zarządu świadomie :szok: wybiera się człowieka po wyroku i odsiadce w więzieniu o czym doskonale wiesz i może w tej sprawie zabierzesz głos.To jest dopiero samobój. :rozpacz:
doktor
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 264
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 09:26

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: doktor »

domikresko pisze:@ doktor
Zarząd zrobił to co mógł czyli zawiesił piłkarza i dokąd nie będzie prawomocnego wyroku tak jak zrobił jest dobrze i Lato ma rację.Znam gorsze przypadki np. z ubiegłej kadencji kadencji że na członka Zarządu świadomie :szok: wybiera się człowieka po wyroku i odsiadce w więzieniu o czym doskonale wiesz i może w tej sprawie zabierzesz głos.To jest dopiero samobój. :rozpacz:
O czym piszesz człowieku?
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: lato »

Co chciałem napisać i jakie jest stanowisko trenera i Zarządu to napisałem.Nie mnie oceniać w jakim stopniu M. jest winny.Z zebranych informacji wynika że z uczestników tego zdarzenia najmniej,co nie oznacza ze wszem i wobec pochwalamy takie akcje.Nie pochwalamy ale i nie skreślamy chłopaka jako człowieka i jako piłkarza.Idąc zaś Twoim tokiem rozumowania to w drużynie nie powinien występować już od kilku dobrych lat człowiek,któremu także życie w pewnym momencie pokręciło właściwe ścieżki.Nie został jednak przez wielu odrzucony i do dzisiaj wiele razy ratował nam skórę a dodatkowo jest najsympatyczniejszym wobec wielu kibiców, chłopakiem z wszystkich naszych zawodników bez urazy oczywiście dla innych.Życie to najlepszy nauczyciel.
Awatar użytkownika
kowal-ski
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 22 kwietnia 2011, 14:07

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: kowal-ski »

lato pisze:Co chciałem napisać i jakie jest stanowisko trenera i Zarządu to napisałem.Nie mnie oceniać w jakim stopniu M. jest winny.Z zebranych informacji wynika że z uczestników tego zdarzenia najmniej,co nie oznacza ze wszem i wobec pochwalamy takie akcje.Nie pochwalamy ale i nie skreślamy chłopaka jako człowieka i jako piłkarza.Idąc zaś Twoim tokiem rozumowania to w drużynie nie powinien występować już od kilku dobrych lat człowiek,któremu także życie w pewnym momencie pokręciło właściwe ścieżki.Nie został jednak przez wielu odrzucony i do dzisiaj wiele razy ratował nam skórę a dodatkowo jest najsympatyczniejszym wobec wielu kibiców, chłopakiem z wszystkich naszych zawodników bez urazy oczywiście dla innych.Życie to najlepszy nauczyciel.
Kilka razy przeczytałem ten post i wprost nie mogę w to uwierzyć. Pan Lato- sekretarz klubu stara się na jednej szali stawiać życiową drogę Sławka Kwieka z występkiem Mateusza M.
Nasuwa mi się takie pytanie: Czy Sławek będąc zawodnikiem Czarnych, kiedykolwiek swoją postawą bądź zachowaniem naraził na szwank dobre imię Klubu lub zhańbił biało – czarne barwy? Porównywanie zachowania kogoś kto swoim omawianym wyżej w temacie zachowanie a także postawą w drużynie Sławkowi nawet do pięt nie dorasta z sytuacją kogoś kto za swoje „błędy młodośc poniósł i odpokutował swoją karę jest śmieszne, żenujące i nie na miejscu. Nie wiem co może się wyjaśnić w ciągu 2 miesięcy (decyzja sądu) Rozumiem zatrzymanie przez policję na 48 godz. przez pomyłkę. Ale jeżeli sąd się myli mając zeznania pokrzywdzonych to Ja od jutra nie wychodzę z domu. :(
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: lato »

kowal-ski jeśli na jednej szali położyłem to tylko i wyłącznie błędy młodości 2 panów.Nic więcej,nie oceniam żadnego z Nich i tak samo nie osadzam bo od tego są sady i Bóg.Fajnie że Szanujesz p.Sławka Kwieka bo i dla Mnie ,i wielu jest to facet godny tego, ale pisze także aby już na dzień dobry nie skreślić innego bardzo młodego jeszcze chłopaka.
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: viking78 »

Do momentu kiedy nie zapadnie prawo mocny wyrok osoby są niewinne - takie jest prawo w Polsce , a panie domikresko przeczytaj pw .Poza tym w sporcie nie mogą działać ludzie po prawomocnych wyrokach!
domikresko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:27

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: domikresko »

viking78 pisze:Poza tym w sporcie nie mogą działać ludzie po prawomocnych wyrokach!
Tak mogą. :rozpacz: Tylko z etycznego punktu widzenia zdecydowanie nie ,a zwłaszcza w Zarządach! Conajmniej śmiesznie wygląda jak za moralizowanie biorą się :doktor i kowal-ski :szok: obrońcy ,a może nawet członkowie poprzedniego Zarządu. :rotfl:Honoru trochę no tak ,tylko trzeba go .........mieć. :zly:
doktor
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 264
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 09:26

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: doktor »

Powiem ci tylko jakiś domikresko że siejesz zamęt na tych forach a jesteś błędnie myślącym chłopaczkiem który nie wie o czym pisze. Ale co tam żyj sobie dalej w swoich rozbujanych fantazjach i pisz głupoty dalej.
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: Levitt »

Co jak co ale nie wymieniajcie tutaj nazwisk, wszystko spoko ale po co od razu pisać z nazwiska. Bez przesady. Być może tamta osoba nie życzy sobie tego ! A co do tematu to nie ma co tu już wiele pisać, zle zrobili i tyle. Nic ich nie usprawiedliwia, za jakiś czas napewno na forum będzie informacja jaki wyrok dostali. Moim zdaniem powinni dostać ileś godzin do zrobienia, tzw. sprzątanie śmieci, chodników itd. Bo to, że posiedzą to nic nikogo nie nauczy. Chyba, że ktoś naprawdę zagraza życiu drugiej osoby to ok. Ale wątpie żeby oni znów mieszali się w takie [...]. Myślę, że aż tak głupi to oni nie są.
domikresko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:27

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: domikresko »

doktor pisze:Powiem ci tylko jakiś domikresko że siejesz zamęt na tych forach a jesteś błędnie myślącym chłopaczkiem który nie wie o czym pisze. Ale co tam żyj sobie dalej w swoich rozbujanych fantazjach i pisz głupoty dalej.
Zabolało ? Miało zaboleć. :rotfl:
doktor
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 264
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 09:26

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: doktor »

Śmieszny jesteś i tyle "zabolało" ? chyba kpisz nie żartuj sobie :-)
ODPOWIEDZ