His Infernal Majesty

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
wesemir
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 29 grudnia 2006, 17:34
Lokalizacja: Jasło / Krakow

His Infernal Majesty

Post autor: wesemir »

Co mozecie mi powiedziec o waszych stosunkach o grupie Him ? ja osobiscie niesamowicie ich lubie ..zapewne wiele da sie polubiec jak sie dostatecznie "to" poznalo :>
Awatar użytkownika
Dziecko Kury
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 28 lipca 2006, 08:41
Lokalizacja: Z cementowni

Re: His Infernal Majesty

Post autor: Dziecko Kury »

Ja niestety nie trawię. Zbyt wiele utworów nie słyszałem i słuchać nie zamierzam. Bez naskoków proszę - że nie słyszałem a wypowiadam się, że coś nie ten...po prostu odrzuca mnie ten zespół i już. Nie trzeba znać całej dyskografii na wyrywki żeby wiedzieć czy się coś lubi czy nie, tak samo jak nie trzeba zjeśc całego tortu żeby wiedzieć że nie smakuje...;-)
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: His Infernal Majesty

Post autor: Darkness »

jak dla mnie muza nie za fajna a kolo na maksa spedalony :dobani:
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: His Infernal Majesty

Post autor: e-l-a-n »

Him jest bardzo porządną kapelą, sami stworzyli swój nurt muzyczny zwany Love Metalem. Doceniam i lubię ich muzykę z początków istnienia na rynQ do płyty Deep Shadows and Briliant Highlights, ale już od płyty Love Metal zaczęły się małe schody w dół. Nagle nastała moda na fińskie zespoły (The Rasmus, Lordi i inne), a świetny Him poszedł w kąt. Współpraca Villego z innymi zespołami też nie dała zbyt wielkich efektów. Teraz mało kto mówi o Him. Ale świetność ich muzyki i legenda Love Metalu przetrwa. Bo głos Villego topi chyba najbardziej zlodowaciałe serca! (Finom chyba najbardziej jest potrzeby!). Co do jego wyglądu to sie nie wypowiadam, tylko tyle, że nie mój typ ;) Nie ma jak Brian Molko :P

Pozdro!
Awatar użytkownika
wesemir
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 29 grudnia 2006, 17:34
Lokalizacja: Jasło / Krakow

Re: His Infernal Majesty

Post autor: wesemir »

Z poczatku rowniez sadzilem ze to gejowa kapela lecz z czasem zaczolem rozumiec.. spodobalo mi sie.. zainteresowalem sie i jednak jest zdecydowanie warta uwagi. Lecz to oczywiscie moje zdanie ;) niektorzy lubia szaze inni Savatage
Meaglar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 25 czerwca 2006, 16:17

Re: His Infernal Majesty

Post autor: Meaglar »

Mój kumpel jest wielkim fanem tego zespołu...
A ja. Ja jako człek zamknięty, zacofany i w ogóle "be" wolę to, co już sprawdziłem. Nie wszystko się nudzi :) A teraz KULTywuję...
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: His Infernal Majesty

Post autor: e-l-a-n »

Oh, muszę pochwalić wokalistę Villego Valo, za jego nowy singielek z Natalią Avelon o wdzięcznym tytule Summer Wine. Naprawde mnie się podoba, ale na teledysku móglby zgolić te wstrętne wąsiska i brode, w których przy pięknej Natalii wygląda jak stary dziadek. A piosenka nagrana specjalnie na potrzeby filmu 8 Miles High, a zresztą czytajcie sami opis se znalazłam...
"Summer Wine" - brzmi znajomo? Nic dziwnego! Nową wersję przeboju, wcześniej wykonywanego przez Nancy Sinatrę i Bona z zespołem The Corrs, teraz prezentuje duet Ville Valo (lider Him) i Natalia Avelon. Ten nastrojowy, bogaty w niebanalne aranżacje smyczkowe, utwór pochodzi z soundtracku do filmu "8 Miles High" w reżyserii Achima Bornhaka, którego fabuła traktuje o życiu Uschi Obermeier - sex symbolu generacji 1968 w Europie. Premierę filmu zaplanowano na 27 stycznia, ale z singlem można zapoznać się już teraz. Jak się okazuje, Ville sprawdza się doskonale nie tylko w ostrym, rockowym brzmieniu spod znaku Him...
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: His Infernal Majesty

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Wolę w orginale, ale ta wersja jest też boska. A sexowna Natalia... Mniam! :P
PaweU
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 8 lutego 2007, 23:09
Lokalizacja: dżaslo

Re: His Infernal Majesty

Post autor: PaweU »

HIM-a posiadam cala dyskografie wiekszosc piosenek jest wpadajaca w ucho tak powazniie i nuci sie je dlugo i sa niesamowicie banalne na gitare ( a to mnie cieszy bo czasem mozna sobie zagrac przeciez jakis ich kawalek ) zespol bylby duzo lepszy gdyby Mr. Wokal nie mialby takiego stylu ( to oczywiscie moja skromna opinia - nikt nie musi sie z nia liczyc ) ale podsumowujac krotko lubie "ON-a" sluchac
Awatar użytkownika
wesemir
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 29 grudnia 2006, 17:34
Lokalizacja: Jasło / Krakow

Re: His Infernal Majesty

Post autor: wesemir »

Gdyby Ville nie mial takiego stylu nie bylo by tego postu :)
PaweU
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 8 lutego 2007, 23:09
Lokalizacja: dżaslo

Re: His Infernal Majesty

Post autor: PaweU »

mialem cala noc zeby przemyslec i racja gdyby nie charyzmatyczny pan Valo to HIM bylby przecietnym niezauwazonym zepchnietym do lamusa zespolem :) pozdrawiam HIM-olubow
Tai
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 10 lutego 2007, 13:51
Lokalizacja: z okolicy

Re: His Infernal Majesty

Post autor: Tai »

Ich piosenki wpadły mi w ucho i nawet ich lubię, poza tym żadnych szczególnych uczuć :)
zzakov
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 16 lipca 2007, 02:57
Lokalizacja: piekielnisko dolne

Re: His Infernal Majesty

Post autor: zzakov »

wesemir pisze: niektorzy lubia szaze inni Savatage
tru tru :D czesio lubi muchy ;]

him jest smetny kolo wyje niemilosiernie a ten typ katuje to na okraglo ;/ i jak ja mam go zesoba zabrac na Napal Death ?
Awatar użytkownika
wesemir
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 29 grudnia 2006, 17:34
Lokalizacja: Jasło / Krakow

Re: His Infernal Majesty

Post autor: wesemir »

mowa o mnie mniemam ;> tak masz !
ODPOWIEDZ