Dermatolog, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Snookie »

A czy doktor Sanocka przyjmuje też gdzie indziej? Nie ma już do niej miejsca na czwartek a potrzebuję pilnej konsultacji.
Awatar użytkownika
rina22
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 6 sierpnia 2011, 21:36

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: rina22 »

Z tego co wiem to przyjmuje też koło szpitala w poradni dermatologicznej ale tam chyba też trzeba długo czekać.. :|
jaślanin1000
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2012, 19:16

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: jaślanin1000 »

Poradnia dermatologiczna już nie znajduje w szpitalu a na wizyte zalęzy do kogo ale czeka się około miesiąc
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: julia1978 »

Ktoś z Was leczył się w klinice dermatologicznej w Iwoniczu? Jakie opinie macie o tej klinice? Do jakiego lekarza warto się tam zarejestrować?
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Ona :) »

Jeśli jesteś w potrzebie Pani doktor Sanocka zawsze Cię przyjmie (mimo,że nie ma miejsc).Musisz tylko pójść,poczekać chwilkę i osobiście poprosić o to Panią doktor. Pani Sanocka jest bardzo dobrym lekarzem i miłym człowiekiem i na pewno nie odmówi pomocy. Wiem,bo sama też miałam taką sytuację. Z paniką po fatalnej diagnozie od lekarza, który nawet nie raczył obejrzeć dokładnie moich zmian na skórze, poszłam z prośbą do Pani doktor, która mnie uspokoiła, poprawnie zdiagnozowała zmiany skórne i zastosowała odpowiednie leczenie.
Polecam gorąco !
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: dziewczynazjasla »

orientujecie sie może czy dr Sanocka przyjmnie pacjenta jesli jest w nagłej potrzebie (!), ale nie jest zarejestrowany na na dany czwartek?
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: dziewczynazjasla »

przepraszam, nie zauważyłam postu wyżej. W takim razie chcę sprecyzować, Pani Sanocka przyjmuje w czwartki 15-19?
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Charlie_P »

wie ktoś ile za wizytę bierze dr. Zbigniew Turek?
Awatar użytkownika
jakaranda
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 7 sierpnia 2012, 21:04

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: jakaranda »

dr Turek bierze 30zł
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Charlie_P »

dziękuję. A w którym miejscu dokładnie przyjmuje? Wiem tylko, że gdzieś na Szajnochy.
iza
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 grudnia 2012, 19:47

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: iza »

Dermatolog w Iwoniczu , Klinika "IWOLANG" . Przyjmuje tam profesor Langner z Warszawy i jego bardzo dobra asystentka Pani Doktor Rajchel Anna.. Klinika jest prywatna.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

Poszłam do p. Kucharzyka. Za wizyte wziął 50 zł. wypisał mi 3 recepty, na każdej źle coś wpisał, a to mój pesel, a to adres zamieszkania. Musiałam mu 3 razy dyktowac i to i to, a mimo to i tak porobił błędy. Moim problemem był trądzik na twarzy, pan doktor nawet na nią nie spojrzał. Powiedział, że przepisze mi coś, co napewno mi pomoże, wypisał tylko recepty i powiedział "pa". W aptece był problem z wydaniem antybiotyku, ponieważ pan doktor nie napisał ile opakowań mam zużyc, więc pani aptekarka mogła wydac mi tylko 1, które nic nie pomogło :] do tego przepisał mi 2 maści. Czytam ulotke jednej z nich, a tam wyraźnie napisane: NIE STOSOWAC W PRZYPADKU TRĄDZIKU :D załamałam się ... Reasumując wydałam razem ok. 200 zł., a trądzik jak był, tak jest ...

Pan Kucharzyk może i był dobrym lekarzem, ale 10 lat temu. Teraz stanowczo powinien udac się na emeryturę i zaprzestac przyjmowania pacjentów, zanim wyrządzi komuś krzywdę.
paulina123
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 lutego 2012, 17:15

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: paulina123 »

Ja polecam dr Kucharzyka. Mi pomógł. Przepisał dobre tanie maści a nie jak inni drogie. Najwidoczniej tego Pana nie przekupują firmy farmaceutyczne. Polecam :)
kamilmilus11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 27 lipca 2010, 17:21

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: kamilmilus11 »

Polecam Dr.Marka Lwa ;)
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

paulina123 pisze:Ja polecam dr Kucharzyka. Mi pomógł. Przepisał dobre tanie maści a nie jak inni drogie. Najwidoczniej tego Pana nie przekupują firmy farmaceutyczne. Polecam :)
Taa ... przepisał mi na trądzik 1 maśc za 54 zł. i 2 za 20 zł. każda, których nie można stosowac na trądzik ...
ODPOWIEDZ