Wynajem autokaru/busa na ślub

O wszystkim, czyli o niczym...
IrekJO
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 5 października 2010, 18:52

Wynajem autokaru/busa na ślub

Post autor: IrekJO »

Witam serdecznie wszystkich
Orientuje się może ktoś z was gdzie można wynająć autokar/bus na ślub?
Ludzie w ogóle decydują się na transport zapewniony przez młodych czy przyjeżdżają swoimi autami? Byłem kiedyś na weselu gdzie w ogromnym autobusie jechało może z 5 osób. Jest sens brać takiego kolosa? Czy może wypada zapytać gości na jaką formę transportu się zdecydują???
Jakie Wy macie zdanie na ten temat??
[email protected]
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 czerwca 2012, 20:17

Re: Wynajem autokaru/busa na ślub

Post autor: [email protected] »

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych. Posiadam busa 9-cio osobowego w wersji long do przewozu gości weselnych, orkiestry weselnej, wyjazdy za granicę oraz różnego rodzaju imprezy. Informacje pod numerem tel:607740005.
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: Wynajem autokaru/busa na ślub

Post autor: sebastiano19 »

moim zdaniem to tak;

gości weselnych spytaj czy mają własny transport na wesele czy chcieli by może skorzystać z twojej propozycji podstawienia im transportu na twoja imprezę.. co do busa czy autobusu to zależy ile osób ( możesz policzyć) zamierzasz przewieść i sprawa jasna.


co do odwózki ludzi po imprezie to bezwzględnie musisz mieć transport bo jak to może wyglądać? spici goście wychodzą z impry i co z buta drą do swoich domostw? byłem osatnio na takim weselu i ja sobie poradziłem bo wziąłem taxe ale starsi ludzie czy bez kasy przy sobie błagalnym wzrokiem wypatrywali pomocy z nikąd..


co do namiarów


ja wynalazłem typa na ogłoszenia j4u ruszyć trochę łepetynką ludzi się duużo ogłasza..gość z szerzyn 9 osób opel vivaro

a na samo wesele zapewniam też autobus z PKS'u bo mieszkam gdzie indziej niż zdecydowana większość mojej rodziny..ale to mała fanaberia bo sami równie dobrze mogli by przyjechać, tylko nie chciałem prokurować sytuacji typu odwożenie samochodu, ktoś nie pijący etc.


mam nadzieję, że pomogłem..



pzdr.
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Wynajem autokaru/busa na ślub

Post autor: martunialla »

Ja rowniez zapewniam autobus na przywoz gosci, a potem autokar na odwiezienie. Koszty troche sa, ale mysle, ze kazdy docenia takie udogodnienie.
gabi911
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 20 marca 2010, 18:34

Re: Wynajem autokaru/busa na ślub

Post autor: gabi911 »

Ja miałam wynajęty autokar zarówno na dowóz gości na wesele jak i na poprawiny ( koszt 500 zł w 2010 r) i dodatkowo zapewniłam odwózkę do domciu gościom którzy sobie tego życzyli. Mnóstwo osób z tej możliwości skorzystało więc sądzę że jest to dobre rozwiązanie . Nikt nie ma dylematu pić czy nie pić.
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: Wynajem autokaru/busa na ślub

Post autor: japonka12 »

To nigdy nie utrafisz ile gosci bedzie jechalo autobusem. Ja mialam autobus z Hestii, duzy, ladny zadbany za o ile dobrze pammietam, 520 zl. autokar jechal od mlodego do mnie i do kosciola i pozniej na sale i tyle. I powiem ci ze jechal prawie caly autokar. Szczegolnie duzo ludzi wsiadlo po mszy jadac na sale. co do odwozenia ludzi pozniej to pozyczylam malego busa bodajze 9 os. i znajomy odwozil. Warto mowic ludziom ze jest autobus i zeby nie jechali samochodami.
mz-ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 października 2011, 20:16

Re: Wynajem autokaru/busa na ślub

Post autor: mz-ka »

My na nasz ślub (tydzień temu) braliśmy autobus z PKS Krosno. Za 5 godz wynajmu autobusu z kierowcą zapłaciliśmy 350 zł. Autobus mieliśmy duży, "wypasiony", nie żaden złomek:) Z tego co dzwoniłam po firmach wynajmujących autokary w Krośnie i Jaśle (Barbara, Hestia, Miś, itp) krzyczeli sobie od 500 zł w górę. Radzę wejść na stronę internetową pks krosno i zapoznać się z ich ofertą, można sobie samemu wybrać autobus, maja też cennik na stronie...
IrekJO
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 5 października 2010, 18:52

Re: Wynajem autokaru/busa na ślub

Post autor: IrekJO »

mz-ka i nie było problemu że z Krosna do Jasła jechał? Tylko wtedy czas pracy zaczyna się od momentu wyjazdu autokaru z Krosna tak? U nas PKS kosztuje 450 zł a z tego co widać dużo taniej wychodzi z Krosna
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Wynajem autokaru/busa na ślub

Post autor: mario1562 »

Polecam jak najbardziej Wietecha - Travel z warzyc naprawde bardzo mily i sympatyczny kierowca. Bardzo polecam
Awatar użytkownika
Drake111
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 20 marca 2009, 20:11

Re: Wynajem autokaru/busa na ślub

Post autor: Drake111 »

Witam, Jasielskie firmy chcą za autokar dla około 40 osob 450 - 500 PLN, MZKS Jasło za taki sam autosan 370 PLN, PKS Krosno od 303 PLN. Tylko najlepiej dzwonić do nich i prosić o potwierdzenie mailem najmu autokaru.
Ceny na dzień 29 września 2012r.
jasło:P
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 21:33

Re: Wynajem autokaru/busa na ślub

Post autor: jasło:P »

Witam Poszukuję Autokar Na ok 20 os .... Poleci ktoś .....?! :)
majster80
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 marca 2013, 05:10

Re: Wynajem autokaru/busa na ślub

Post autor: majster80 »

polecam usługi autokarowe 13 44 805 21
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: Wynajem autokaru/busa na ślub

Post autor: aisza1990 »

a ja polecam Pana Bogdana Sarneckiego sołtysa wsi Bączal Dolny, ma swoje autobusy i busy i jest nie drogi
jasło:P
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 21:33

Re: Wynajem autokaru/busa na ślub

Post autor: jasło:P »

A Mogę poprosić o jakiś nr.telefonu ?
busomat.pl
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 19 czerwca 2012, 15:52

Re: Wynajem autokaru/busa na ślub

Post autor: busomat.pl »

Autokar możesz sobie tanio wynająć przez BUSOMAT.PL


Obrazek
ODPOWIEDZ