Osobisty trener

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
ladka1990
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 20 sierpnia 2011, 17:04

Osobisty trener

Post autor: ladka1990 »

Witam. Czy wie ktoś czy w Jaśle można znaleźc osobistego trenera. Jeśli tak to gdzie i w jakiej cenie...?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Osobisty trener

Post autor: piotrek »

Takich osobistych trenerów jest mnóstwo w soboty, w niedziele na imprezach. Cena może być nawet za free, zależy tylko co chcesz trenować :)
myslący inaczej
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 13 października 2011, 22:34

Re: Osobisty trener

Post autor: myslący inaczej »

Może Jarek Ż dawniej można go było spotkać w okolicach basenu(MOSIR)
wiedza, umiejętności i full zaangażowanie - wielu w jaśle może to poświadczyć
Dawno go nie widziałem bo nie mam czasu na takie luksusy
Ale zaczynam znowu myśleć pozytywnie
charlotte123
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 9 maja 2011, 21:27

Re: Osobisty trener

Post autor: charlotte123 »

calineczka248
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 18 września 2011, 19:52

Re: Osobisty trener

Post autor: calineczka248 »

Również polecam Huberta Kamińskiego jako Trenera Osobistego. Jest on chyba jedynym Trenerem Osobistym w Jaśle. Wchodząc na siłownie można zobaczyć na tablicy ogłoszeń jego plakaty i kontakt do niego. Po za tym uczęszczam na zajęcia Gymstick fitness, które prowadzi i jestem niesamowicie zadowolona, jak i liczne grono kobiet które do niego chodzi. Wszytko opisane na stronie www.twojtrenerosobisty.com.pl
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

Hubert i jego żona Aneta, są jedynymi w Jaśle TRENERAMI Z UPRAWNIENIAMI. Ostatnio na siłce namnożyło się samozwańców bez uprawnień, bo myślą, że wystarczyło skończyć AWF, a pojęcia nie mają o treningach siłowych na maszynach. Wyniki pracy Huberta mówią same za siebie :))) Ze mnie zdjął ponad 15 kg :)) Ma świetne podejście do klienta i bardzo się angażuje w to co robi.
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Osobisty trener

Post autor: Chili »

Jozin a moze napiszesz jeszcze ile kasy zdjął z Ciebie ??:)Jak komuś płacisz i to nie mało to jasne ,ze bedzie miał podejscie .
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Osobisty trener

Post autor: juve_fan »

Chili pisze:Jozin a moze napiszesz jeszcze ile kasy zdjął z Ciebie ??:)Jak komuś płacisz i to nie mało to jasne ,ze bedzie miał podejscie .
No tak. Najlepiej jakby robił to za free, był miły i jeszcze do tego cola i frytki po treningu.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

Chili pisze:Jozin a moze napiszesz jeszcze ile kasy zdjął z Ciebie ??:)Jak komuś płacisz i to nie mało to jasne ,ze bedzie miał podejscie .
Ech matołku to chyba logiczne, że jak się wykonuje dla kogoś jakąś usługę to należy mu się wynagrodzenie. A ile tego było to wyłącznie sprawa miedzy mną a Hubertem. Rozumiem, że żal ci tyłek ściska, że ktoś potrafi zarabiać na swojej pasji. Ech, gdyby ktoś chciał płacić za leżenie plackiem przed TV z piwem w ręce byłbyś milionerem...
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Osobisty trener

Post autor: Chili »

Oj przepraszam bardzo dlaczego odrazu mnie matołkujesz ???? Ja tylko zapytałem ,wiec czemu taki agresor ???? sądze iz po ubytku tych 15kg coś jednak więcej ubyło ...:):):) pozdro
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

Sam głupio zaczynasz to masz :) Ja nie narzekałem, że musiałem za to zapłacić wiec po co tamten post???
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Osobisty trener

Post autor: Chili »

Zapytanie o cene to jest cos głupiego ?? wielkokrotnie tu na forum osoby pytają ile to czy tamto kosztuje tak??? a ten mi tuz matołkiem wyskoczył ,wszystko na to wskazuje ,że sam nim jesteś!!!!!
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

uderz w stół a matołek się odezwie :))) A o cenach nie pisze się na forach. Chcesz się dowiedzieć to zadzwoń do Huberta to Ci powie.
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Osobisty trener

Post autor: Chili »

Ja nie musze dzwonić ,bo ja wiem ile bierze zresztą na stronie jest jak byk!!!!! ojjjj jaki Ty inteligent jesteś :):) Pytam Ciebie o cene ponieważ twierdzisz ,że zwaliłes 15 kg więc ciekawy jestem jakie koszty poniosłeś ,czysta ciekawość... Widać ,ze kultury Cię rodzice nie nauczyczyli ,oj nie !
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

wystarczyło półtora miesiąca 3 x w tygodniu. A teraz liczymy....:)
ODPOWIEDZ