Wyjazd do Mahlmann Gemusebau

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Wyjazd do Mahlmann Gemusebau

Post autor: gumis138 »

Witam czy ktoś z jasła lub okolic wybiera się we wrześniu do pracy w Niemczech (Mahlmann Gemusebau)??????
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Wyjazd do Mahlmann Gemusebau

Post autor: T135 »

tak, znajomy jedzie 8 wrzesnia
wampiremg
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 sierpnia 2012, 14:04

Re: Wyjazd do Mahlmann Gemusebau

Post autor: wampiremg »

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2012, 14:10 przez wampiremg, łącznie zmieniany 1 raz.
wampiremg
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 sierpnia 2012, 14:04

Re: Wyjazd do Mahlmann Gemusebau

Post autor: wampiremg »

zaczynam pracę od 8 września
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Wyjazd do Mahlmann Gemusebau

Post autor: gumis138 »

Moja dziewczyna i ja również mamy termin na 8 września. Jedziemy tam pierwszy raz a wy??
wampiremg
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 sierpnia 2012, 14:04

Re: Wyjazd do Mahlmann Gemusebau

Post autor: wampiremg »

ja też jadę pierwszy raz z bratem
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Wyjazd do Mahlmann Gemusebau

Post autor: gumis138 »

Czym jedziecie??
wampiremg
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 sierpnia 2012, 14:04

Re: Wyjazd do Mahlmann Gemusebau

Post autor: wampiremg »

jedziemy busem trans expres przez biuro turystyczne koło stacij pks w jasle
PEDROBCN
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 17 marca 2012, 08:31

Re: Wyjazd do Mahlmann Gemusebau

Post autor: PEDROBCN »

To jeden z wpisów na temat pracy ,,potwierdzam Mahlmann - Gemusebau to obóz pracy. w tamtym roku wróciłam po 2 tygodniach mimo że potrzebowałam kasy i pracy się nie boje to przecież człowiek ma swoją godność , to znaczy niektórzy tam pracujący nie mają. panie które pracują w mahlmann - gemusebau kilka sezonów nowe dziewczyny wykańczają psychicznie aby nie miały młodej konkurencji. Jestem sama kobietą ale po pracy w niemczech wstyd mi za tamte stare babska. Ostrzegam przed pracą w Mahlmann - Gemusebau, nawet nie przed samą pracą bo tą da się wytrzymać ale ostrzegam przed polakami,, więcej jest na stronie

http://www.oszukany.pl
wampiremg
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 sierpnia 2012, 14:04

Re: Wyjazd do Mahlmann Gemusebau

Post autor: wampiremg »

:hurra: :hurra: :hurra: :zly: :zly: zobaczymy jak tam jest
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: Wyjazd do Mahlmann Gemusebau

Post autor: edaa10 »

mój znajomy miał jechać 23 lipca i do tej pory do niego nie zadzwonili..podobno są opóźnienia.
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Wyjazd do Mahlmann Gemusebau

Post autor: Wojtq »

Nie wiem ale dla mnie Mahlmann Gemusebau brzmi trochę jak Auschwitz Birkenau :)
Wiem że jest ciężko bo sam pracy nie mam. Ale opierając się na swym doświadczeniu - nigdy więcej nie będę robił dla Szwaba...
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Wyjazd do Mahlmann Gemusebau

Post autor: wilhelm »

Wojtq pisze:Nie wiem ale dla mnie Mahlmann Gemusebau brzmi trochę jak Auschwitz Birkenau :)
Wiem że jest ciężko bo sam pracy nie mam. Ale opierając się na swym doświadczeniu - nigdy więcej nie będę robił dla Szwaba...
Dokladnie-jak auschwitz brzmi, a do tego te wpisy na stronie o tym.
No coz, polska to taki kraj wlasnie, ze trzeba sie upodlic nie raz zeby miec za co zyc i nakarmic dzieci.
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Wyjazd do Mahlmann Gemusebau

Post autor: poszukiwana »

słuchajcie, mój znajomy jezdzi tam od 4 lat co roku na dwa - trzy miesiące, ja byłam raz i z pełną odpowiedzialnością mogę zdementować te posty o obozie pracy itd. to jest czysta bzdura.
Wygląda to tak, że praca jest faktycznie ciężka - ale nie taka, że nie da się jej wykonać, praca jak praca, pracują i kobiety i mężczyzni. A komentarze o "obozie pracy" piszą osoby z tzw dobrych domów - zazwyczaj licealiści albo studenci, którzy w życiu nie mieli żadnych obowiązków ani pracy (nawet naczyń po obiedzie nie pozmywali) i jak dostaną taką pracę w polu, to oczywiście będą potem pisać że to obóz pracy. No niestety, jak się tam jedzie, to trzeba się przygotować na 10-12 godzin pracy. Nie jakiejś wyczynowej pracy, tylko normalnej. Osoby które nie boją się fizycznej pracy, i nie są jakoś bardzo delikatne i które kiedykolwiek pracowały spokojnie mogą jechać i zarobić. Warunki nie są jakieś super typu pięciogwiazdkowy hotel, ale wystarczające żeby przeżyć tam miesiąc dwa, dobrze zarobić i wrócić. Dlatego nie warto sugerować się komentarzami o tej pracy, bo piszą je zazwyczaj rozpieszczone dzieciaki, którym rodzice kupują samochody, a którzy chcieli pokazać rodzicom że sami potrafią zarobić, a jak przyszło co do czego to płacz i pisanie jaki to obóz pracy...Pozdrawiam (znajomy tez jedzie 8 września)
wampiremg
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 sierpnia 2012, 14:04

Re: Wyjazd do Mahlmann Gemusebau

Post autor: wampiremg »

mam jeszcze pytanie z zaproszeniem dostałem taką biała kartkę o ubezpieczeniu co mam z nia zrobić może ktos podpowie
ODPOWIEDZ