Salon Optyczny Vision Optyk

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mimi33
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 28 sierpnia 2012, 10:39

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: mimi33 »

;) ..moim zdaniem, krytyka miejsca czy pomysłu na salon Optyczny nie potrzebna, tak jaj napisał ''jartys;'' -jedno zdanie- jako konkurencji powinno tylko z jego strony być- ...powodzenia ,każdemu wolno próbować... a nowy Salon Optyczny wygląda że będzie super a jak jeszcze bedzie taka obsługa jak myślę !!!to sukces gwarantowany ,powodzenia!!!!! :super:
jartys

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: jartys »

Powtórzę to co napisałem wcześniej: nie jestem z konkurencji ale nie ukrywam, że z branżą będę miał być może wiele wspólnego ;) natomiast, jestem pewien, że założyciel tego tematu Kos ma dużo wspólnego z nowym "salonem", być może nawet jest spokrewniony z właścicielem, gdyż dziwnym trafem, w jednym ze swoich postów poleca okna sprzedawane w firmie mieszczącej się na przeciwko Policji, skądinąd właściciela nowego "salonu" czy jakkolwiek to nazwać....więc sami widzicie, że temat rzeczywiście dziwny, i nie w tym miejscu Forum w którym powinien być, bo to przecież dział "Opinie"
mimi33
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 28 sierpnia 2012, 10:39

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: mimi33 »

...ludzie !!!wogóle co was to wszystko tak interesuje!!!! nie macie co robić to ,wiecie co robi ,,pies jak nie ma co robić!!!!,, zazdrość to b. brzydka cecha....dajcie ludziom spokojnie się rozwijać i nie wtrącajcie się w nie swoje sprawy!!!!! a Salon Optyczny niech sobie spokojnie prosperuje -czy chcecie czy nie!!!! TO WŁAŚNIE SĄ JAŚLANIE- ŻEBY TYLKO ZASZKODZIĆ!!!!-
Maja23
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 sierpnia 2012, 15:32

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: Maja23 »

mimi33 pisze:...ludzie !!!wogóle co was to wszystko tak interesuje!!!! nie macie co robić to ,wiecie co robi ,,pies jak nie ma co robić!!!!,, zazdrość to b. brzydka cecha....dajcie ludziom spokojnie się rozwijać i nie wtrącajcie się w nie swoje sprawy!!!!! a Salon Optyczny niech sobie spokojnie prosperuje -czy chcecie czy nie!!!! TO WŁAŚNIE SĄ JAŚLANIE- ŻEBY TYLKO ZASZKODZIĆ!!!!-
Myślę,że gdyby nie temat pociągnięty przez Kos to nikt na to nie zwróciłby uwagi. Reklama na jaslo4u jest i pewnie jeszcze długo będzie. Każdy ma prawo spróbować bo żyjemy w wolnym kraju i zakład może otworzyć. Nie bardzo rozumiem o co chodzi mimi33 bo nie zauważyłam żeby ktoś tu pluł jadem ;)
marchewka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 13 września 2011, 12:40

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: marchewka »

Ja napiszę neutralnie: jak się zakłada jakiś biznes, firmę itd. to trzeba się zareklamować i wypromować. A do tego celu służą nie tylko banery i plakaty oraz reklamy na portalach, ale również FORA. I każda z metod reklamy jest dobra i może przynieść pożądany skutek czyli dobrze rozwijający się interes.pozdrawiam
jartys

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: jartys »

Oczywiscie masz rację, ale temat powinien byś założony w innym dziale Forum i w merytoryczny sposób opisany a nie z jakimiś podchodami :zly:
marchewka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 13 września 2011, 12:40

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: marchewka »

Również się zgadzam, ale wiecie nieważne jak i gdzie się pisze i mówi ważne żeby się pisało i mówiło. Każdy sposób dobry, a im więcej dyskusji tym bardziej nazwa, tutaj akurat salonu optycznego zostaje w głowie i może przez przypadek się go odwiedzi.
nowak
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 13:39

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: nowak »

Myślę, że o tym czy nowy salon będzie stanowił jakąkolwiek konkurencję dla innych (poza cenami) będzie decydowała szybkość wykonania usługi (czy będzie można w ten sam dzień odebrać zamówione okulary) oraz codzienna dostępność badania wzroku bo z jednym i drugim bywa różnie.
jartys

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: jartys »

Oraz jakość wykonania usługi i obsługi klienta. Jako, że temat został założony w dziale Opinie, myślę, że po otwarciu pojawią się tu takowe. Jeśli filozofią firmy jest niska cena za wysoką jakość to zobaczymy, jest to do zweryfikowania, i rynek sam to oceni. Natomiast ja wiem jedno: bez doświadczenia ciężko jest poprowadzić z sukcesem nowy biznes (dlatego ja zrezygnowałem z tej franczyzy - wg mnie złe warunki i złe doradztwo firmy franchisingowej)
mela
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 października 2011, 15:54

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: mela »

A ten salon jest już czynny? Byłam tam dzisiaj po godz 9 i drzwi zamknięte :kwasny: A wie ktoś jak wygląda cenowo ta promocja 3 pary okularów w cenie 1 pary?
Mańka18
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 września 2009, 20:47

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: Mańka18 »

Z tą promocją 3 w 1 to sciemna..sama się przekonałam..naiwna...to mam 1 okulary w cenie 300 zł i żadnych dodatkowych--tzn,, mogłabym miec dodatkowe, jak dodatkowo zapłace..

tak naprawde trzeba 10 razy pytac - co to 3 w 1 znaczy-jakie okulary moge zamówic i co wazne - w jakich oprawach, z jakimi dodatkowymi opcjami--lub lepiej bez-zeby jeszcze miec 2 dodatkowe pary...

Jednym słowem-jak wszystko w naszym kraju--wielkie wprowadzanie w błąd klienta, miedzy wierszami niedopowiedziane, ze to nie łączy sie z tym, bo wybrala pani za drogie oprawki, za drogie szkła, ...czy co tam jeszcze i juz nie przysluguja ci dodatkowe profity- w postaci innych okularów!


PYTAJCIE_zanim kupicie - czy te okulary, w tych oprawkach, z takimi szkłami...... uprawniaja cie do tej promocji ; co trzeba zrobic zeby z niej w pełni skorzystac???

Bo ja do tej pory nie wiem...
lola999
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 3 października 2012, 13:47

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: lola999 »

Ja sama kupiłam tam okulary właśnie w promocji 3w1 i wcale nie jest tak jak opisała koleżanka Mańka. Pani, która sprzedaje poinformowała mnie dokładnie o co chodzi z tą promocją. Dokładnie opisała, że polega to na tym, że kupuję 1 parę okularów na lepszej ramce (które i tak nie są bardzo drogie bo za samą ramkę płaciłam 189 zł) z antyrefleksem, a dodatkowe 2 pary na ramce za 129 zł ze szkłami zwykłymi plastikowymi ale bez jakiegoś utwardzenia są za darmo. Ja chciałam te 2 dodatkowe ale ze szkłami utwardzonymi i dopłaciłam do tego chyba 5 zł od szkiełka. Jeśli chciałabym kupić dodatkowe ale na droższej ramce czy z lepszymi szkłami to trzeba byłoby dopłacić różnice od 129 zł.
Mnie osobiście potrzebne były jedne do chodzenia drugie do czytania, a trzecie wziął sobie mąż też do czytania. Póki co jestem bardzo zadowolona i mogę polecić.
A jeżeli chodzi o promocje to faktycznie nie można łączyć promocji. Miałam badanie u tego Pana właśnie w tym salonie i powiem, że jest bardzo dokładny. Też myślałam, że badanie gratis i 3 w 1, ale promocji nie łączą, czyli albo badanie gratis, albo 3 w 1. Stwierdziłam, że zapłacę te 50 zł za badanie, a wezmę dla siebie 2 pary i dla męża 1.
Mańka18
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 września 2009, 20:47

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: Mańka18 »

Wiesz, moze pisac o swoich doświadczeniach...ale pisanie, "wcale nie jest tak jak opisała koleżanka Mańka...."to porzesada.Ja napisałam jak mnie potraktowano i mogę wypowiadac się za siebie-nie odważyłabym sie napisac, ze TY piszesz nieprawdę....
Wygląda na to, ze ze mną byłas i kupowałyśmy razem okulary!!????? ;)


Przestrzegałam osoby, zeby 10 razy o wszystko pytały.., ucząc się na moim przypadku.
To miałą być dobra rada dla wszystkich wybierajacych się tam.....
czarna1966
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 17 października 2012, 20:33

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: czarna1966 »

Prosze mi powiedziec czy ktos mial juz cos do poprawy np podgiecie ,dopasowanie ,ustawienie noskow?czy robia to od reki?bo jezeli tak to spoko ,bo mam zamiar tam sie wybrac ,ale boje sie ,ze potem nie bedzie mial mi kto tego dopasowac,a z doswiadczenia wiem ,ze zawsze mam z tym problem.I jeszcze jedno czy moge miec wlasna oprawe?ile kosztuja tam szkla i usluga?
czarna1966
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 17 października 2012, 20:33

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: czarna1966 »

czy naprawdę nie ma w jasle osób które mogą podzielić się opinia lub spostrzeżeniami na w/w temat .tyle bylopisania przed otwarciem vision optyk,a teraz nic nie można się dowiedzieć czyżby nikt tam niebyl:(
ODPOWIEDZ