Gdzie jest dobry zakład lakierniczy?

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
oszolom221
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 1 grudnia 2011, 20:11

Re: Lakiernik

Post autor: oszolom221 »

niema lepszego mechanika niż lakiernik w Ziółkowie :) mówią na niego beny :P robi za grosze i solidnie podejmuje się takich robi których nikt nie chce się podjąć :P tylko wady hehe niema numeru :P a drugie to żadnej faktury wam ie wystawi :D:D ale robi on wszystko mechanikę też :P
Awatar użytkownika
cartech
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 lutego 2011, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Lakiernik

Post autor: cartech »

oszolom221 pisze:niema lepszego mechanika niż lakiernik w Ziółkowie :) mówią na niego beny :P robi za grosze i solidnie podejmuje się takich robi których nikt nie chce się podjąć :P tylko wady hehe niema numeru :P a drugie to żadnej faktury wam ie wystawi :D:D ale robi on wszystko mechanikę też :P

hehe :rotfl: pogratulować samzaparcia w dążeniu do celu, ale pędzel do malowania pewnie ma... ???
oszolom221
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 1 grudnia 2011, 20:11

Re: Gdzie jest dobry zakład lakierniczy?

Post autor: oszolom221 »

haha większość lakierników niema tego co on ma . siedział w irlandi długi czas i nakupił profesjonalne narzędzia nie jakieś topekx poza tym ile osób ma stół do naciągania ??? ( nie muszę tłumaczy co to jest :P )
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Gdzie jest dobry zakład lakierniczy?

Post autor: wawek87 »

firma carpol mechanika i elektromechanika blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe Rafał Korczykowski
danielo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 1 kwietnia 2011, 14:15

Re: Gdzie jest dobry zakład lakierniczy?

Post autor: danielo »

wolę chyba dopłacić i mieć problem z głowy. cięcie kosztów za wszelką cenę nie zawsze idzie w parze z tym co oczekuję czy chciałbym w finale a przerabiałem to już kilkakrotnie.
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: Gdzie jest dobry zakład lakierniczy?

Post autor: wścieklica »

Awatar użytkownika
dawideqq
Guru
Guru
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:48
Lokalizacja: ŚRÓ

Re: Gdzie jest dobry zakład lakierniczy?

Post autor: dawideqq »

W którym miejscu ma zakład p.Jarecki ? bo wiem że przysieki/trzcinica a nie wiem gdzie dokładnie
DanielR625
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 3 listopada 2011, 09:42

Re: Gdzie jest dobry zakład lakierniczy?

Post autor: DanielR625 »

Chciałbym odświeżyć temat. Szukam solidnego lakiernika z okolic jasła. Możecie napisać kogo polecają lub polecacie i jak mniej więcej biorą za pomalowanie elementu?
dracula666
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 20:31

Re: Gdzie jest dobry zakład lakierniczy?

Post autor: dracula666 »

ja słyszałem od znajomych że w miarę tani i dobry lakiernik jest w bierówce ale niestety nic więcej nie wiem
DanielR625
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 3 listopada 2011, 09:42

Re: Gdzie jest dobry zakład lakierniczy?

Post autor: DanielR625 »

coś mało zainteresowanych tematem :D a nie wierzę, że tylko ja oddaje auto do lakiernika bo wszyscy mają wszystko cacy w blacharce :D
Awatar użytkownika
monisia4you
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 17 listopada 2011, 12:10

Re: Lakiernik

Post autor: monisia4you »

bolo744 pisze:Pana Frączka zdecydowanie odradzam straszną fuszerkę odstawia i prosi aby auto odbierać wieczorem jak nic nie można zobaczyć.Kiedyś się chłopu chciało teraz straszna kicha.zdecydowanie :dobani: :dobani: :dobani:
Zgadzam się ...Pan Frączek robil u mnie bok delikatnie wgięty , zderzak i drzwi od strony kierowcy które były porysowane. Tragedia....Bok zaszpachlowany reszta czyli wszystkie rysy na boku i na drzwiach doslownie zamalowane "żywcem" . Jak mu je pokazałam to mi powiedział ze nie zauważył ich a trudno nie zauważyć porysowanych przez całą długość drzwi :wsciekly: nigdy więcej tego Pana :wsciekly: strata pieniędzy i nerwów :wsciekly:
dwolski12
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2014, 16:21

Re: Gdzie jest dobry zakład lakierniczy?

Post autor: dwolski12 »

Witam
Trochę odgrzeje temat, mam parę rzeczy do pomalowania i progi do wstawienia, szukam kogoś kto zrobi to dobrze i tanio. Autko nie należy do najmłodszych więc nie chciałbym zapłacić nie wiadomo ile, polecicie kogoś??
kosmiks1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 7 marca 2013, 19:25

Re: Gdzie jest dobry zakład lakierniczy?

Post autor: kosmiks1 »

ja polecam pana Przygiędę z Bierówki robiłam tam autko i zrobił super ale dodam ,ze tanio nie jest
RaSSta_97
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 25 kwietnia 2011, 19:58

Re: Gdzie jest dobry zakład lakierniczy?

Post autor: RaSSta_97 »

Czy ktoś w Jaśle lub okolicach zajmuje się malowaniem punktowym? Chodzi mi o to, że jest rysa na masce a nie chce jej całej malowac.
europlace
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 15:11

Re: Lakiernik

Post autor: europlace »

gibson pisze:Witam
Kolezanko proponuje podjechac do ktoregos z wyzej wymienionych, zanim ktos napisze niepochlebne opinie o lakierniku ,ktorego wybralas :) w przeciwnym razie to troche potrwa zanim psikniesz swoje wozidelko. :)
dokładny dobór lakieru do samochodu można uzyskać pod adresem Kościuszki 36 A w Jaśle koło Banku Spółdzielczego, dobierałem do nich kolor do golfa i byłem zadowolony, tel. 507 552 593
ODPOWIEDZ