Poszukuję dobrego tapicera w Jaśle

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
karolina2004
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 16 września 2010, 16:57

Poszukuję dobrego tapicera w Jaśle

Post autor: karolina2004 »

Witajcie, może ktoś z Was zna jakiegoś dobrego i solidnego tapicera z Jasła bądź okolic????
Chodzi mi o pokrycie sofy nowym obiciem, gdyż "ekoskóra" po 3 latach brzydko mówiąc się rozlazła...Słyszałam , ze w Skołyszynie ktoś się zajmuje tym...może ktoś ma więcej informacji bądź jakiś kontakt.
roboboss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 22 maja 2010, 09:37

Re: Poszukuję dobrego tapicera w Jaśle

Post autor: roboboss »

ja równieZ kupiłem ten "szajs" i również będę poszukiwał tapicera takze podpinam sie do wątku.A słyszałem,żę jest jakis dobry w okolicach Trzcinicy;Zna go może ktos????
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Poszukuję dobrego tapicera w Jaśle

Post autor: Pemek94 »

W Przysiekach jest taki facet ma taką małą budkę po lewej stronie jak się jedzie od Jasła, i takie szyldy tapicerka itd. Zakład ma w Bieczu, polecam tego Pana na prawdę, mianowicie dlatego, że posiadam bardzo specyficzne fotele których nie mogłem nigdzie obszyć bo wszyscy się wymigiwali od tego, że to trudne, że nietypowe itd. a ten Pan się podjął i zrobił to perfekcyjnie!!!
Awatar użytkownika
Murek
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 18 kwietnia 2011, 20:17

Re: Poszukuję dobrego tapicera w Jaśle

Post autor: Murek »

Witam . Czy ma ktoś namiary na tego Pana z Przysiek o którym pisał wyżej kolega będę wdzięczna za nr tel ale dokładne miejsce gdzie ma ten zakład
Awatar użytkownika
sabinawq
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:25

Re: Poszukuję dobrego tapicera w Jaśle

Post autor: sabinawq »

Niestety nie ale może popytaj w tej miejscowości, napewno jest znany.
MAGDAS
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 19 lutego 2009, 20:45

Re: Poszukuję dobrego tapicera w Jaśle

Post autor: MAGDAS »

Witam. Polecam Pana Polaka w Tarnowcu. Wykonuje renowacje tapicerki jak też ma same usługi tapicerskie. Numer do niego to 889 900 419, mi osobiście robił krzesła pod kolor do skóry, albo Pan Janusz w Bieczu tylko nie pamiętam nazwiska. Również robi dokładnie. A na przyszłość to chyba lepiej używaną kupić skóre a nie nasz szajs. Sama taką posiada już 2 lata i super sprawa :hurra: . Pozdrawiam
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Poszukuję dobrego tapicera w Jaśle

Post autor: yorker »

W Jaśle, przy K. WIelkiego za Manufakturą jest tapicer
gocha
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 13 stycznia 2012, 17:45

Re: Poszukuję dobrego tapicera w Jaśle

Post autor: gocha »

W Jaśle na 3 Maja w bloku 33 jest tapicer już od kilkunastu lat.
ODPOWIEDZ