Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Wydarzenia i komentarze z Jasła
qajaczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 30 listopada 2012, 05:50

Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: qajaczek »

Gdzie w Jaśle usunę i wprawię ząb ?
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: obiektywnyObserwator »

Rozbrajają mnie tego typu posty. A o dentystach od groma tego na forum.
Lecz co tam, święta są to Ci odpowiem!
Najlepiej w Jaśle usunąć i wprawić ząb w... piekarni lub pasmanterii :D
Ostatnio zmieniony 25 grudnia 2012, 14:10 przez obiektywnyObserwator, łącznie zmieniany 1 raz.
jasnowidzroman
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 12:58

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: jasnowidzroman »

obiektywnyObserwator pisze:Rozbrajają mnie tegy typu posty. A o dentystach od groma tego na forum.
Lecz co tam, święta są to Ci odpowiem!
Najlepiej w Jaśle usunąć i wprawić ząb w... piekarni lub pasmanterii :D
A nie w masarni ? Wprawić też można w otwór gębowy :rotfl: usunąć można nawet w kościele ,nawet kilka naraz ,wystarczy wpaść z uśmiechem na twarzy i wyzywać wszystkich wraz z prowadzącym proboszczem - szybki i darmowy zabieg :rotfl:
qajaczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 30 listopada 2012, 05:50

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: qajaczek »

Kochani chłopcy bardzo , ale to bardzo chciałam wam podziękować , nie wiedziałam o tym , widocznie świat stanął na głowie i poszedł do przodu gdy Ja byłam za granicą , albo jesteście niedouczonymi matołkami po zawodówkach skoro twierdzicie że w piekarni mi pomogą . Ja chciałam tylko aby mi ktoś polecił jakiegoś sprawdzonego porządnego dentystę , a nie spawacza ! PS WESOŁYCH ŚWIĄT i dziękuję za Wasze propozycje , ale chyba jednak sobie daruję :P
jasnowidzroman
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 12:58

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: jasnowidzroman »

qajaczek pisze:Kochani chłopcy bardzo , ale to bardzo chciałam wam podziękować , nie wiedziałam o tym , widocznie świat stanął na głowie i poszedł do przodu gdy Ja byłam za granicą , albo jesteście niedouczonymi matołkami po zawodówkach skoro twierdzicie że w piekarni mi pomogą . Ja chciałam tylko aby mi ktoś polecił jakiegoś sprawdzonego porządnego dentystę , a nie spawacza ! PS WESOŁYCH ŚWIĄT i dziękuję za Wasze propozycje , ale chyba jednak sobie daruję :P
Dzięki za komplement ,mam tylko trzy klasy podstawówki ale może bym się nadawał do zawodówki :cwaniak: A skoro już tak nisko oceniasz ludzi po zawodówkach to pewnie masz mgr może inż. ale nadal nie potrafisz korzystać z opcji "szukaj" - jakie to zagraniczne ...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: dragoness »

qajaczek pisze:Gdzie w Jaśle usunę i wprawię ząb ?
P. Słowik chyba się tym zajmuje.
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: Daria2 »

Polecam dr M. Lubaś przyjmuje na ul Baczyńskiego nad Biedronką.
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: MarioPuccini »

W Jaśle nie wprawisz zęba bez obaw estetyczno-zdrowotnych. Natomiast usuniesz u większości dentystów.
jasnowidzroman
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 12:58

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: jasnowidzroman »

MarioPuccini pisze:W Jaśle nie wprawisz zęba bez obaw estetyczno-zdrowotnych. Natomiast usuniesz u większości dentystów.
To samo mówią krośnianie , rzeszowianie itp... a ja wprawiłem dwa zęby 7 lat temu i do tej pory są w stanie idealnym i to w JAŚLE !!Wystarczy poszukać ,a napewno się znajdzie .Nie będę reklamował nikogo ale koło pierwszego LO można coś znaleźć :ok:
michalr607
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2012, 22:07

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: michalr607 »

polecam dentystke naprzeciwko pierwszego LO.sam do niej chodze od zawsze i spokojnie można ją polecić
RIKOW
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 24 czerwca 2010, 21:21

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: RIKOW »

zdecydowanie nie polecam tej naprzeciw I lo .jesli leczenie to ok. przyjmuje pacjentow co 30.min jakosc usługi dobra . a jesli chodzi o wprawianie zebow to :dobani: zapytajcie jaką daje gwarancje na usługę i wtedy zacznie kręcić .... wiem to ponieważ wprawiała mi zęby 2 razy i za reklamacje ponosiłem koszty w sumie 2tys. zł zrezygnowałem z usług!nie jestem żadną konkurencją... :|
jasnowidzroman
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 12:58

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: jasnowidzroman »

warez pisze:
jasnowidzroman pisze: Dzięki za komplement ,mam tylko trzy klasy podstawówki ale może bym się nadawał do zawodówki :cwaniak: A skoro już tak nisko oceniasz ludzi po zawodówkach to pewnie masz mgr może inż. ale nadal nie potrafisz korzystać z opcji "szukaj" - jakie to zagraniczne ...
Podejrzewam, e nawet tych trzech klas nie masz - chyba, że mama załatwiła je za jajka i serek. Totalny głąb jesteś i prymityw. :(
Skończ drobny cwaniaczku internetowy ,bo nic w temat nie wnosisz .Głąbem i prymitywem nazywaj swoich rodziców ,bo w dużej mierze przyczynili się do tego jakim jesteś :dobani:
danielo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 1 kwietnia 2011, 14:15

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: danielo »

RIKOW pisze:zdecydowanie nie polecam tej naprzeciw I lo .jesli leczenie to ok. przyjmuje pacjentow co 30.min jakosc usługi dobra . a jesli chodzi o wprawianie zebow to :dobani: zapytajcie jaką daje gwarancje na usługę i wtedy zacznie kręcić .... wiem to ponieważ wprawiała mi zęby 2 razy i za reklamacje ponosiłem koszty w sumie 2tys. zł zrezygnowałem z usług!nie jestem żadną konkurencją... :|
chodzę do niej od kilku lat, fakt jakoś usługi może nie jest jakaś super szybka, ale to co mi robiła trzyma się do dziś, póki co zębów wprawianych jeszcze nie posiadam wiec ciężko mi się wypowiedzieć w tej kwestii, myślę że raczej do tego nie dopuszczę :rotfl: ,
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: jędza »

michalr607 pisze:polecam dentystke naprzeciwko pierwszego LO.sam do niej chodze od zawsze i spokojnie można ją polecić
Jeżeli chodzi o przyjmowanie dorosłych to jak najbardziej, też chodziłam do tej Pani już lata temu i wszystkie plomby do dziś się trzymają bez zarzutu.
Jeżeli natomiast chodzi o podejście do małego pacjenta to mocno się rozczarowałam kiedy będąc na prywatną wizytę Pani poganiała moje dziecko które się bało po prostu, bo ona nie ma czasu, bo jest umówiona na 16. To po jakiego grzyba zapisywać małe dziecko chwilę wcześniej, przecież nigdy nie wiadomo jak zareaguje.Zwłaszcza że Pani wiedziała o wszystkim bo zawsze dzień wcześniej dzwonią żeby potwierdzić wizytę.
Szczerze to wolałabym żeby nas zapisała tydzień później niż zniechęciła mi dziecko, bo teraz mam po prostu problem przed wizytą.
danielo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 1 kwietnia 2011, 14:15

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: danielo »

jędza pisze:
michalr607 pisze:polecam dentystke naprzeciwko pierwszego LO.sam do niej chodze od zawsze i spokojnie można ją polecić
Jeżeli chodzi o przyjmowanie dorosłych to jak najbardziej, też chodziłam do tej Pani już lata temu i wszystkie plomby do dziś się trzymają bez zarzutu.
Jeżeli natomiast chodzi o podejście do małego pacjenta to mocno się rozczarowałam kiedy będąc na prywatną wizytę Pani poganiała moje dziecko które się bało po prostu, bo ona nie ma czasu, bo jest umówiona na 16. To po jakiego grzyba zapisywać małe dziecko chwilę wcześniej, przecież nigdy nie wiadomo jak zareaguje.Zwłaszcza że Pani wiedziała o wszystkim bo zawsze dzień wcześniej dzwonią żeby potwierdzić wizytę.
Szczerze to wolałabym żeby nas zapisała tydzień później niż zniechęciła mi dziecko, bo teraz mam po prostu problem przed wizytą.

też się obawiałem bo wizyty u dentysty nie są czymś przyjemnym dla mnie, też mi pani zwróciła uwagę że jeśli będę jęczał i płakał to do widzenia oni nic nie poradzi, ujęła to z miło;)
Może miała po prostu zły dzień
ODPOWIEDZ