Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
koralikowa
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 15 lutego 2010, 16:48

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: koralikowa »

Korzonek 154 można tam zrobić wesele nawet i na 100 osób. Z tego co wiem rok 2013 jest już zajęty z wyjątkiem kwietnia ( coś tam wolnego się znajdzie). Jest i hotel dla gości.
emilia
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 1 stycznia 2012, 21:29

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: emilia »

A gdzie to?
koralikowa
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 15 lutego 2010, 16:48

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: koralikowa »

restauracja La Dolce Vita- Siepietnica
korzonek154
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 22 grudnia 2011, 12:30

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: korzonek154 »

Ja sie własnie waham między Perła a to La dolce vita. Czytalem o niej opinie i widzę że dość dobre, a o Perle się wcale miło nie wypowiadają, Nie wiem ile w tym wszystkim prawdy. Jest dylemat duży. ale myślę ze tam będzie więcej miejsca w Siepietnicy.
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: aisza1990 »

Perły nie polecam- bardzo mała sala :(
stokrotka246
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 5 lutego 2012, 19:20

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: stokrotka246 »

W Dworku w Makowiskach piękna duża sala.
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: Jaślanka »

stokrotka246 pisze:W Dworku w Makowiskach piękna duża sala.
Mam pytanko, byłaś może na weselu lub innej większej imprezie?? :)
Marta25
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2013, 19:12

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: Marta25 »

W la Dolce byłam jako gość, podobało mi się :)
candy
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:18

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: candy »

Jodłowy Dwór w Jodłowej koło Jasło:) można wsiąść go pod uwagę;)
karolciak507
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 września 2013, 21:37

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: karolciak507 »

A nie wiecie może coś o targach ślubnych ??
Lola 25
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 1 marca 2014, 15:30

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: Lola 25 »

Witam mam do was prosbe organizowal ktos wesele w jodłowym dworze w jodłowej i moze sie wypowiedziec na ten temat na ile os bylo i jak bylo??? prsze o pilny kontakt [email protected]
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: ekonomista »

W Jodłowym Dworze z tego co wiem, to płaci się z góry, jeżeli mówisz, że będzie 180 osób, to płacisz za tyle, bez względu na to ile później przyjdzie, ogólnie była to dość negatywna opinia, ale radzę się jeszcze dopytać dla pewności.
Kamkaz
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 24 maja 2009, 12:56

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: Kamkaz »

lokal dopiero otworzyli w listopadzie ubiegłego roku, więc za dużo opinii nie znajdziesz
a co do płacenia to jest standard - na około 2 tygodnie wcześniej podajesz listę gości i za tyle się rozliczasz. Potem to już nieistotne ile przyjdzie, na tyle przygotowują talerzyki i za tyle się płaci. Mam tam wesele zarezerwowane, ale przeciwnie do wypowiedzi powyżej, moja opinia i wrażenia były dość pozytywne. Nie widziałam lokalu o takim, bądź porównywalnym poziomie w okolicy. No chyba, że w Rzeszowie.
Lola 25
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 1 marca 2014, 15:30

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: Lola 25 »

Szczerze bylam ogladac ta restauracje i dopytywalam o warunki wesela wlascicielka oswiadczyla ze nie ma dekoracji sali po pierwsze po drugie skad mam na dzien dzisiejszy wiedziec jaka bede miala liczbe gosci jesli wesele ma odbyc sie za 2 lata a niestety jak mam proszone kolo 200 os to niestety musze zamowic 2 jak sale i chca odwolac jakis miesiac przed weselem jedna to juz nie moge musze zaplacic za liczbe 180 os chodz przyjdzie 150 i w razie czego jak bym musiala odwolac wesele z powodu wypadku albo smierci bliskiego to bede musiala zaplacic jej wieksza czesc ile wynioslo by mnie wesele.. troszke mnie zrazila tym do siebie bo wiadomo ze wypadki moga sie zdazyc nie z naszej winy.. a co do tych sal jak m ozna zrobic 2 identyczne sale na taka sama liczbe gosci wiadomo ze nie robi sie juz duzych wesel ale mogli troszke pomyslec bo malo co os bedzie chcialo w jednej siedziec a w drugiej tanczyc jeszcze jak by sale byly zlaczone a tu dzieli ich duzy hol!!
Mam wesele na 180 moze 170 os i gdzie mam je zrobic jak wszystkie restaracje na 150 os chciala bym miec piekne wesele w pieknym lokalu a tu nie ma gdzie jestem z okolic jasla pod skalka mi sie nie podoba jest juz przereklamowana :/
Kamkaz
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 24 maja 2009, 12:56

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: Kamkaz »

Po pierwsze- uzywaj znaków interpunkcyjnych, bo twoja wypowiedz jest tak chaotyczna, ze nie wiadomo o co w niej chodzi. Nie wiem już czy narzekasz, że ta sala jest za duża, , czy za mała. I na prawde to juz jest standard, ze wczesniej przy rezerwacji podaje sie liczbę orientacyjna gości, potwierdza dokładnie na około 2 tygodnie przed i za tyle sie placi bez wzgledu na to ile ostatecznie przyszlo. Nie wiem czy wiesz, ale terminy w typowo weselnych miesiacach trzeba rezerwowac na 2-3 lata do przodu i kazdy zdaje sobie sprawe, ze roznie to moze byc z tym ile w sumie bedzie gosci. Jednak kazdy lokal musi sie tez jakos zabezpieczać, inaczej by splajtowal - stad takie wyprzedzenie co do liczby gosci.
moja rada jest taka: spisz liczbę gosci w 2 tabelach, 1- ile i kogo prosisz, 2- kto najprawdopodobniej nie przyjdzie. Teraz normą jest ze okolo 30 procent odmawia. Więc może okazać sie, ze z twoich 200 gosci nie przyjdzie nawet 120.
Duzy lokal jest tez za krosnem, przed miejscem piastowym i jeden tuz przed gorlicam. Jednak wszedzie warunki umowy beda analogiczne jak w Jodlowej.
jesli wydaje ci sie to nie w porzadku, to moze zrób wesele na sali ludowej? Wtedy upchniesz tam ile ludzi chcesz i nie bedziesz rozliczac sie z niesumiennych gosci, ktorzy obiecali ze przyjda a sie nie zjawali
ODPOWIEDZ