HP

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Awatar użytkownika
Bodzio
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 15 listopada 2006, 10:35
Lokalizacja: JASłO

Re: HP

Post autor: Bodzio »

spoko luzzik :rotfl: :rotfl: :rotfl: a fanki muszą sie dostosować do naszych godziń he :ok: cheetah :piwo: :piwo: :piwo:
fanka;**
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:32
Lokalizacja: jaslo

Re: HP

Post autor: fanka;** »

he Bodzio to kiedy wracasz zebym mogla Cie na treningu zobaczyc heh? :hyhy: :hyhy: :D a jak z dziewczynami ktore Cie uwielbiaja? jak teraz sobie radza jak je tak zostawiasz i tylko czasem przyjezdzasz? :hyhy: :hyhy: :hyhy: :D :rotfl: a jak twoja dziewczyna?(o ile ja masz) :hyhy: :hyhy: bo ja juz tesknie :) :D :rozpacz: :rozpacz: no to pozdrowka :D :hyhy: :hyhy: he
Awatar użytkownika
Bodzio
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 15 listopada 2006, 10:35
Lokalizacja: JASłO

Re: HP

Post autor: Bodzio »

he fanka;** no wracam gdzies w połowie czerwca, chyba ze wczesniej coś mnie zmusi do wcześniejszego powrotu :] , a co do dziewczyn he to jakoś sobie poradzą hehe :P :P :P :rotfl: :rotfl: , hym tesknisz zamną ale jeszcze mnie nawet niezansz :rotfl: chyba?? :rotfl: moze wyslij na prv jakieś fotki albo coś :P :P do zobaczonka :piwo: :piwo: :piwo:
Awatar użytkownika
cheetah
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 9 marca 2007, 22:51
Lokalizacja: z pokoju

Re: HP

Post autor: cheetah »

Bodzio ale masz branie :super: :ok: :super: hehheeh fanka;widze szaleje :super: :super: :super:
KAKI
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 29 sierpnia 2006, 22:00
Lokalizacja: Lublin-Jasło

Re: HP

Post autor: KAKI »

Przecież Bodzio to stary wędkarz jest :D
Awatar użytkownika
Bodzio
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 15 listopada 2006, 10:35
Lokalizacja: JASłO

Re: HP

Post autor: Bodzio »

KAKI :rotfl: :rotfl: zobaczymy co to za fanka hehe Twoje zdrowie i naszej ekipy RJK :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:
fanka;**
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:32
Lokalizacja: jaslo

Re: HP

Post autor: fanka;** »

fanka jak fanka...nic nadzwyczajnego niestety :/ :/ :/ po co ci mam zdjecia wysylas wiesz nie ma sie zabardzo czym chwalic :zly: po co Cie mam odrazac odrazu do siebie :looka: aa pozatym to jako jeden z nielicznych sia na tym forum udzielasz :hyhy: :hyhy: :hyhy: pozdrowki dla wszystkich :serce: :serce: :serce: :D
Awatar użytkownika
FILAR mniejszy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 25 marca 2007, 21:58
Lokalizacja: Jasło

Re: HP

Post autor: FILAR mniejszy »

no nie zapominajmy ze ja czasem tez cos wtrace :hyhy:
Awatar użytkownika
cheetah
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 9 marca 2007, 22:51
Lokalizacja: z pokoju

Re: HP

Post autor: cheetah »

ma ktoś może do sprzedania ochraniacz na barki ??? ;) jct napisać ;)
Awatar użytkownika
Bodzio
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 15 listopada 2006, 10:35
Lokalizacja: JASłO

Re: HP

Post autor: Bodzio »

sprawedzaj allegro cheetah bo inaczej to cieżko ci bedzie kupić pozdro :piwo: :piwo:
fanka;**
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:32
Lokalizacja: jaslo

Re: HP

Post autor: fanka;** »

Bodzio czesc skarbie;** dawnio nic na forum nie pisales tesknie...:( czyzbys zapmnail juz o mnie? :( :( o swojej wiernej fance? :rozpacz: dobra przyznam sie znasz mnie.... :] przynajmniej powinienes mnie znac. mieszkam niedaleko Ciebie :) :) ale od kad jestes w katowicach juz Cie nie widuje :( :( mala podpowiedz jestem brunetka mam okolo 160 cm wzrostu :P :P spotykales mnie dosc czesto i powinienes wiedziec kim jestem :D :D :hyhy: no to narazie tylko podpowiedzi :rotfl: moze sie domyslisz kim jestem...aaaa i o nikim piszacym na tym forum nie zapominam wiec nie obrazajcie sie Ci panowie ktorych ostatnio przeoczylam pozdrowka dla wszystkich :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
cheetah
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 9 marca 2007, 22:51
Lokalizacja: z pokoju

Re: HP

Post autor: cheetah »

Bodzio sprwdzam prawie codziennie i n ic :/ :/
Awatar użytkownika
Bodzio
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 15 listopada 2006, 10:35
Lokalizacja: JASłO

Re: HP

Post autor: Bodzio »

fanka;** niemam pojecia kim jesteś :P może wyslesz mi fotke co?? :rotfl: :rotfl:

cheetah bo to tylko czasami okazyjnie sie trafi, ale sprawdzaj nadal napewno cos sie trafi :]
sidnej
Ekspert
Ekspert
Posty: 83
Rejestracja: 26 października 2006, 11:43
Lokalizacja: komp

Re: HP

Post autor: sidnej »

fanka jeżdzisz na mecze Czarnych? bo jak tak to wiem kim jestes :]
Awatar użytkownika
cheetah
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 9 marca 2007, 22:51
Lokalizacja: z pokoju

Re: HP

Post autor: cheetah »

sprawedzaj tak sie to pisze ??? a do mnie kiedyś coś było że błędy robie :zdegustowany: tak to do ciebie Bodzio :luka: :piwo: :piwo:
ODPOWIEDZ