Kawa w Jaśle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: krolik »

Najlepsza kawa jest w Mc Donald Krosno, a jezeli chodzi o Jaslo to w Keksie
bombonierka102
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 2 lipca 2012, 12:57

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: bombonierka102 »

nie polecam parkowej, po ostatniej wizycie zmieniłam zdanie, fuj - mają spaloną tzn. gorzką kawę. dobra kawa jest - jak już ktoś wspomniał - w aristo na rynku i oczywiście w Pod skałą. Cenowo całkiem ok, tak jak prawie wszędzie w Jaśle. :hurra:
Profesor1980
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 13 lutego 2013, 19:44

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: Profesor1980 »

Jak na kawkę to do Filiżanki lub keksa, w MC Donalds też jest świetna, lecz mogła by trochę drogo wyjść z dojazdem do Krosna ;)
lenka77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 31 stycznia 2013, 13:08

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: lenka77 »

Ja proponuję kupić sobie kawiarkę, dobra włoską kawę ale nie Lavazze i spieniacz do mleka i zrobić sobie pyszną kawę w domu. Wszystko to dostaniecie w dobrej cenie na www.cafemax.pl W żadnej knajpie w Jaśle nie dostaniecie dobrej kawy. Polecam spróbować. :) :super:
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: marley »

Dla mnie najlepsza jest w keksie taka smakowa mmmniam ,w mc donald. nie pilam jeszcze wiec musze sprobowac :)
halszka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 marca 2013, 16:49

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: halszka »

I dla mnie najlepsza w Keksie.
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: brooklin »

Mnie kawa bardzo smakuje na stacji Paliw BP, dodatkowo można sobie posypać np czekoladą.

Super na początek dnia przed podróżą:)
lenka77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 31 stycznia 2013, 13:08

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: lenka77 »

Kawa w keksie, chyba żartujecie. Przecież te Panie nie umieją robić kawy . A kawa smakowa, kawa rozpuszczalna, kawa 3w1 to jakieś chemiczne świństwo , nie mające nic wspólnego z kawą.
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: onomatopeja »

w keksie nie ma takich kaw 3w1 itp wszystkie sa z ekspresu..
[email protected]
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 26 marca 2013, 12:12

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: [email protected] »

Tak, tak w Filiżance prawdziwa włoska kawa i szarlotka!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ok:
cup
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 24 września 2012, 11:39

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: cup »

jak kawka to tylko w keksie z pyszną kremóweczką :)
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: wilhelm »

Lepiej kupic sobie ekspres cisnieniowy moze i na kapsulki i miec na kazde swoje zawolanie. Kawiarnie dra kase na kawie ktora zazwyczaj jest podla. W keksie z tego co wiem nie jest najgorsza ale wszystkie stacje beznynowe nie powinny podawac takich pomyji nazywanych u nich kawa. Drozszy ekspres troche kosztuje jak na jeden raz ale jest na lata i kawa jest kawa a nie byle co. No i znajomi jak przyjda to ma sie czym ich poczestowac.
Bibendoo
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 18:30

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: Bibendoo »

Najlepsza kawa wychodzi z ekspresu ciśnieniowego ,jak zauważyłam większość lokali w Jaśle tych przy rynku takowe posiada. Oczywiście druga istotna sprawa to wsyp czyli czarne ziarenka. Zawsze przed wypiciem żeby nie mieć wątpliwości można poprosić o pokazanie opakowania z ziarnami żeby być pewnym za co płacimy. Do tego jak jest fajne otoczenie i :P "druga połówka" to kaffka smakuje o wiele lepiej.

Według mnie najlepszą kawę serwują w Keksie, Aristo i w Al Capone (po remoncie) mają teraz fajny ekspresik - serwują Lavazze Top Class - czyli jedna z wyższej półki, sama sprawdziłam. Znam się na kawach bo pracowałam kiedyś podczas studiów w Krakowie jako baristka. Niestety w Jaśle nie ma kultury picia kawy jak w większych miastach, a szkoda :( Do tego jakaś fajna gazetka lub książka i można miło posiedzieć przy kawce.
pipi86
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 22:32

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: pipi86 »

to prawda, miło poczytać w knajpce podczas picia kawy :) codzienna prasówka byłaby ok!
Jadranka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 3 marca 2013, 21:59

Re: Kawa w Jaśle

Post autor: Jadranka »

A mnie najbardziej smakuje kawa na Orlenie :)
ODPOWIEDZ