Wróżka.

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Wróżka.

Post autor: Anuskaaa18 »

mitr111 pisze: najważniejsze nie mówi nic o śmierci, wypadkach
Hehe, opowiada tylko jaka to sielanka ludzi czeka? Świetna wróżka. Gada to co chcesz usłyszeć..
Ja raz się dałam nabrać na tego typy "bajuchy". Ani w jednej dziesiątej się nie spełniło. Ogólnie rzecz biorąc takie wróżby są bardzo niezdrowe. Nagada tak jedna z drugą i później człowiek podświadomie dąży do tego żeby coś z tej gadaniny się spełniło - sama sie o tym przekonałam.
Ale skoro niektórzy w to wierzą to ich sprawa, mogą nabijać kieszenie oszustom.
gabrysia75
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 kwietnia 2013, 17:02

Re: Wróżka.

Post autor: gabrysia75 »

Witam serdecznie!!! Do porad wróżek podchodziłam sceptycznie, mąż śmiał się, pewnego lata stanęłam na życiowym zakręcie. Zmarła moja mama, zbliżały się moje egzaminy, na głowę spadły mi długi mamy, na domiar złego nie miałam cały czas pracy. Mąż mało zarabiał. Moja przyszłość rysowała się w czarnych kolorach. Adres ten: [email protected] podrzuciła mi koleżanka. Gdyby nie to, że jej bardzo ufam, adres rzuciłabym w kąt. Cóż miałam do stracenia... Już i tak tonęłam w problemach. Napisałam. Jakież było moje zdumienie i męża, gdy podpowiedziała mi od czego mam zacząć zmiany. W ciągu pół roku spłaciłam długi, mało tego, powoli zaczynam budowę domu...Szczerze polecam: [email protected]
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Wróżka.

Post autor: CYNGIEL »

Jaja se robisz.Zaraz do niej piszę i ani myślę spłacać kredytu.Już się cieszę na samą myśl jak fajnie będzie żyć bez zadłużenia. :D
angelikakantoch
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 kwietnia 2013, 10:17

Re: Wróżka.

Post autor: angelikakantoch »

hej ja mam bardzo dobrą i sprawdzona wróżkę napisze do niej [email protected] naprawdę warto
Architekt
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 21 września 2009, 18:09

Re: Wróżka.

Post autor: Architekt »

gabrysia75 pisze:Witam serdecznie!!! Do porad wróżek podchodziłam sceptycznie, mąż śmiał się, pewnego lata stanęłam na życiowym zakręcie. Zmarła moja mama, zbliżały się moje egzaminy, na głowę spadły mi długi mamy, na domiar złego nie miałam cały czas pracy. Mąż mało zarabiał. Moja przyszłość rysowała się w czarnych kolorach. Adres ten: [email protected] podrzuciła mi koleżanka. Gdyby nie to, że jej bardzo ufam, adres rzuciłabym w kąt. Cóż miałam do stracenia... Już i tak tonęłam w problemach. Napisałam. Jakież było moje zdumienie i męża, gdy podpowiedziała mi od czego mam zacząć zmiany. W ciągu pół roku spłaciłam długi, mało tego, powoli zaczynam budowę domu...Szczerze polecam: [email protected]
zgłoś swoją historię do polsatu niech zrobią z tego odcinek Dlaczego ja albo inny shit, kasę zarobisz i będzie git :)
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Wróżka.

Post autor: Emily »

Dobra reklama nie jest zła. :mur:
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Wróżka.

Post autor: wilhelm »

zal!!! dwa nowe konta zachwalajca jakas oszustke! idzcie sie leczyc a nie wmawiajcie ludziom kitu ze jakas nawiedzona baba odmieni wasze zycie i splaci dlugi!
ODPOWIEDZ