Na jakich uczelniach studiujecie?

Forum o Jasielskich szkołach
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Na jakich uczelniach studiujecie?

Post autor: Limona »

Ajj... wszyscy piszą tylko o gimnazjach czy też liceach, a zapewne jest jakas ilośc osób na tym forum, które czasy "beztroski" :D mają już za sobą i zaczęły studia, badz tez ewentualnie na nie sie wybierają.
Tak więc na jakich uczelniach studiujecie badz też gdzie macie zamiar studiować? Jak Wam sie podoba?
Jak przygotowania do sesji, badz też jak Wam idzie, gdyż cześć osób sesje już zaczeła.
Kakunia
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 21 kwietnia 2007, 11:54

Re: Na jakich uczelniach studiujecie?

Post autor: Kakunia »

AGH-geodezja--> marzeniaaaa ;(
a Ty gdzie?
dziadrynga
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 13 kwietnia 2007, 01:13
Lokalizacja: z koziej pipki

Re: Na jakich uczelniach studiujecie?

Post autor: dziadrynga »

Kakunia : czemu marzenia? tam najwieksze głąmby chodzą, nie wspominająć o głąmbicach :P

podczas mierzenia odchyleń terenu część gejodetów nie potrafi powiedziec co właściwie robią ;-)

smieje, ale to normalka ze sie nawzajem uczelnie/wydzialy wygryzają...

tylko na UJ nie iść! bo tam uczą! :P
Kakunia
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 21 kwietnia 2007, 11:54

Re: Na jakich uczelniach studiujecie?

Post autor: Kakunia »

hah nie nie UJ napewno nie :P czyli nie ma sie czego bac na AGH :>:P jak głąby to cos dla mnie heheh :P a ty z jakiej uczeli ze mowisz
smieje, ale to normalka ze sie nawzajem uczelnie/wydzialy wygryzają...
:hyhy:
dziadrynga
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 13 kwietnia 2007, 01:13
Lokalizacja: z koziej pipki

Re: Na jakich uczelniach studiujecie?

Post autor: dziadrynga »

ja też żem dumny reprezentant światowej sławy uczelni (wg gazet) na wysokim poziomie (bo leży troche na wzgórku :P) AGH, ino że ja cały upaprany w smarze łaże bo wydział mechaniczny. na Ujocie też fajnie, brudne akademiki i skąpo wdziane dziewczęta, to miejsce gdzie mechanicy lubią się wtykać najbardziej :P
Kakunia
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 21 kwietnia 2007, 11:54

Re: Na jakich uczelniach studiujecie?

Post autor: Kakunia »

no i jak na tym AGH-u? mozna sie obijac ;) :P warto stratowac czy to raczej samobójstwo i zamknięcie w ciemnym pokoju nad ksiązkami ? :P
dziadrynga
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 13 kwietnia 2007, 01:13
Lokalizacja: z koziej pipki

Re: Na jakich uczelniach studiujecie?

Post autor: dziadrynga »

Kakunia pisze:no i jak na tym AGH-u? mozna sie obijac ;) :P warto stratowac czy to raczej samobójstwo i zamknięcie w ciemnym pokoju nad ksiązkami ? :P
Agh-a raczej nie stratujesz ;-) zalezy od cwiczeniowcow, jedni leza do gory brzuszkiem, drudzy tez :P generalnie jesli masz jakąś chec do nauki to zawsze przejdziesz, tu jest jak w gimnazjum ;-) na Akademii Rolniczej rządzi korupcja i psychole, powaga, na AE chodzą w wiekszosci szmalbogackie gupawe dzieciaki, a na Uj zdolne gagadki, takie co mature bez ułaskawienia zdają i to za 1-szym razem i bez poręczenia huratora :P
micddd
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 marca 2006, 11:11
Lokalizacja: jasło

Re: Na jakich uczelniach studiujecie?

Post autor: micddd »

:hyhy: :oczami: :cool: :szok: :ok:
Ostatnio zmieniony 17 maja 2009, 00:05 przez micddd, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
anka
Redaktor
Redaktor
Posty: 356
Rejestracja: 10 maja 2006, 14:19
Lokalizacja: z nienacka ;)

Re: Na jakich uczelniach studiujecie?

Post autor: anka »

dziadrynga pisze:na AE chodzą w wiekszosci szmalbogackie gupawe dzieciaki
Dziękuję za to "w większości", bo już miałam Ci pisać, żeś mi po bracie pojechał...
...bo on to student nad studentów, hehe.
A co o PK powiesz?

Mnie to tak nosi z AGH-em właśnie... ale żadne geodezje ani mechaniki itd.
Ewentualnie może na UŚ.
Kiedyś myślałam jeszcze nad UMCS-em, ale (chyba na szczęście) mi przeszło... ;)
Kakunia
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 21 kwietnia 2007, 11:54

Re: Na jakich uczelniach studiujecie?

Post autor: Kakunia »

kurde no to wiekszosc takich opini słyszałam ze wcale nie jest tak masakrycznie jakby sie mogło wydawac ;) chyba bede bazowac na waszych słowach :P ale fakt faktem drogie zycie w tym krakowie... :( a ja jedynie zdana jestem na bytowanie tam na okres tych moich wymarzonych studiów :P
Kaatje
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 6 czerwca 2006, 22:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Na jakich uczelniach studiujecie?

Post autor: Kaatje »

Uni Wroc dopisuję.
dziadrynga
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 13 kwietnia 2007, 01:13
Lokalizacja: z koziej pipki

Re: Na jakich uczelniach studiujecie?

Post autor: dziadrynga »

buecheche Michaś to bogate ma wyposażenie, no może o to mi chodziło :-) ale dobrze wiedziec ze stac Go na 300zł za kolejny termin, jak taki z niego elegancik to sie zaczne tam krećić wokół niego, bo bułeczki drogie, oj drogie :P

Pk vs AGH to jak inzynierowie i robole, pytajcie bitelsa, bo on ma zadatki na tego 1-szego :P , po AGHu to masz dyplomowanego żula :P
a tak na powaznie (tą częśc lubie najmniej :( :P) to nma polibudzie sa b. wymagający cwiczeniowcy no i tylko 2 terminy egzaminow i ogolnie jest ciezej niz na AGHu bo tu poziom zaniżają cyrkowcy z marketingu :P ale to od Ciebie będzie zależeć ile sie podczas studiów nauczysz, trza tylko chcieć, i chęc do chcenia mieć :-)

jak UMCS to do uzytkownika forumowicza orestes'a > uwaga na kazde zapytanie reaguje tak samo > "Głosujcie na PO!" zboczuch politolog ;-)

mozecie mierzyc uczelnie pod zainteresowania/hobbi/widzimisie , mi sie przewidzialo i trafilam (tu bitels poprawi na trafilem :P) tam gdzie nigdy bym sie nie spodziewal, zreszta wielu tu jest takich ludzi<odpadków> :P , ale jak juz jestes np. na studiach technicznych to masz szeroką game wyboru miejsca pracy, od górnika przez krecika, do lotnika.

Kaatje : a znasz moze koją koleżankusie Karolinusie Janigusie? <tuli><luli> :P
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Na jakich uczelniach studiujecie?

Post autor: wuju »

anka pisze:Kiedyś myślałam jeszcze nad UMCS-em, ale (chyba na szczęście) mi przeszło... ;)
Największy bład w życiu!!

UMCS!! Politologia!!

Politologiaaa!!!
Dzisiaj sie prezentuje!!!!!!!
Dzis tanczy dzis spiewa
Dzis wódkę polewa i niczym sie nie przejmujeeeeeee!!
fakir
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 00:40
Lokalizacja: 49° 44'52'' N 21° 28'17'' E

Re: Na jakich uczelniach studiujecie?

Post autor: fakir »

.
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2008, 16:52 przez fakir, łącznie zmieniany 1 raz.
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Na jakich uczelniach studiujecie?

Post autor: risto »

Politologia w Poznaniu... Piękne miasto, mnóstwo klubów, świetna zabawa i fajni ludzie. Ponad 200 tys studentów, mówi samo za siebie...
ODPOWIEDZ