WYJAZD NA TRUSKAWKI ANGLIA....

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
holkajasło
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 25 kwietnia 2013, 07:25

WYJAZD NA TRUSKAWKI ANGLIA....

Post autor: holkajasło »

czy wybiera sie ktos z jasla lub okloic na zbior truskawek do Anglii przez bispo ok 15.05??? prosze pisac
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: WYJAZD NA TRUSKAWKI ANGLIA....

Post autor: aleczka »

nie polecam wyjazdu na zbiór truskawek w ogóle pracowałam parę lat w anglii i wiem jak to tam wygląda spróbujcie załatwić sobie jakąś normalną pracę bo na zbiorach się narobicie a kasa nie jest jakaś gigantyczna , ale to jest tylko moje zdanie
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: WYJAZD NA TRUSKAWKI ANGLIA....

Post autor: Messer »

nie spotkałem osoby, która byłaby zadowolona z pracy przez bispol ;)
ewelinaj103
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 18 lutego 2013, 11:35

Re: WYJAZD NA TRUSKAWKI ANGLIA....

Post autor: ewelinaj103 »

ja bylam 5lat temu w angli przez bispol i jestem bardzo zadowolona
stella
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 24 marca 2013, 12:28

Re: WYJAZD NA TRUSKAWKI ANGLIA....

Post autor: stella »

bylam tam ale nie na zbior truskawek. sadzilam kwiatki ktore rosna w calej anglii. cudowne doswiadczenie.ja zarobilam niezle pieniadze ale nie zawsze tak jest. bispol jest w porzadku ale oni niczego nie moga zagwarantowac. sytuacja jest wszedzie kryzysowa. mimo wszystko polecam sprobowac.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: WYJAZD NA TRUSKAWKI ANGLIA....

Post autor: clashtorny »

Bispol bierze za każdego pracownika około 45000zł z UP (po pół roku pracy w przeliczeniu na złotówki zarobiłem ledwo 25000zł czyli bispol zarobił na mnie oficjalnie 20000zł a nieoficjalnie kolejne 20000zł oszczędził za delegację której do tej pory nie otrzymałem i która nie została wpisana nawet w rozliczeniu PIT) a później płaci marne 7 euro na godzinę i jeszcze się tłumaczą że więcej zagraniczna firma nie jest w stanie zapłacić. Ludzie nie dajcie się doić no chyba że nie macie żadnych perspektyw ale bispolu nie polecam najniższe stawki niepewna praca, haracz wpisowego od 250-500zł płatne przejazdy w obie strony powtarzam w obie. Częste zjazdy do Polski z powodu braku pracy, które wiążą się ze stratą 500zł za przejazdy. Czytajcie umowy walczcie o swoje a jeśli odpowiadają wam warunki umowy droga wolna.
SylwiaaaL
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwietnia 2013, 13:27

Re: WYJAZD NA TRUSKAWKI ANGLIA....

Post autor: SylwiaaaL »

witam holka, jak mozesz odezwij sie na priv odnosnie wyjazdu do anglii na truskawki ,pozdrawiam Cie.
krzysztof b3
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 maja 2013, 14:23

Re: WYJAZD NA TRUSKAWKI ANGLIA....

Post autor: krzysztof b3 »

witam ja jade 721780338 prosze o kontakt
konrad
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 maja 2013, 10:57

Re: WYJAZD NA TRUSKAWKI ANGLIA....

Post autor: konrad »

ja też jadę z 9-10maja wyjazd 603573529
ODPOWIEDZ