Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: progres »

Procter napisał:
JEst NAS tu na forum pewna grupka jedni mogą daćdużą inni mniej... ja daje w miare swoich możliwosći i na ten miesiac chce przekazać chłopakom pare zgrzewek wody, lub określoną kwote pienieżna ( nie mówie o milionach, ani o setkach... ) ale chce pomoc Mojemu klubowi...także prosty rachunek...NAs na forum 20 osob..20 X 25 zł + 500 zł i już na cos możnam to przeznaczyć... Dajemy ile możemy Panowie...., dobre i 5 zł ..TAKŻE ZACZYNAMY ZBIRECZKE KTO DAJE I ILE DAJE>> ??
Procter pozwoliłem sobie założyć nowy wątek żeby zbiórka nie skończyła po meczu z Izolatorem. I miejmy nadzieje że takich inicjatyw będzie więcej. Jak już pisałem 50 zł.
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Diego Forlan »

Również 50 zł-jak wcześniej
Seba Kotlina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 291
Rejestracja: 11 lipca 2006, 16:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Seba Kotlina »

To i ode mnie jeżeli prowadzicie taką zbiórkę to 50 zł.

Co do wody to jeden z kibiców wczoraj przekazał na nasze konto 40 zgrzewek wody i być może uda mu się jeszcze coś przekazać. Z tego miejsca bardzo mu dziękuję (podziękowanie będzie też na głównej).
Pikaczu
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 3 lipca 2011, 11:16

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Pikaczu »

Na waciki zbieracie?

Kiedy zrozumiecie że pieniądze to nie wszystko?
Nie ma dobrej woli władzy i działaczy to i nie ma klubu.
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: progres »

Pikaczu pisze:Na waciki zbieracie?

Kiedy zrozumiecie że pieniądze to nie wszystko?
Nie ma dobrej woli władzy i działaczy to i nie ma klubu.
na waciki i płyn do oczyszczania skóry twarzy dla młodszych roczników mających problem z trądzikiem
a wg ciebie jakie są następstwa dobrej woli władzy? bo chyba nie masz na myśli pieniędzy ;)
a jeśli szukasz patrona duchowego zapisz się na joge
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Fps »

progres pisze:
Pikaczu pisze:Na waciki zbieracie?

Kiedy zrozumiecie że pieniądze to nie wszystko?
Nie ma dobrej woli władzy i działaczy to i nie ma klubu.
na waciki i płyn do oczyszczania skóry twarzy dla młodszych roczników mających problem z trądzikiem
a wg ciebie jakie są następstwa dobrej woli władzy? bo chyba nie masz na myśli pieniędzy ;)
a jeśli szukasz patrona duchowego zapisz się na joge
nie rozmawiaj z debilem, sprowadzi Cie do swojego poziomu, potem zniszczy doświadczeniem
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Procter »

W tym miesiącu krucho z kasą;/ 30 zł ode mnie...
poszukiwacz
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 5 maja 2013, 21:24

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: poszukiwacz »

członków klubu jest chyba ze 20 osób. To że jest to wstyd dla takiego miasta to już pomijam bez komentarza, ale na mecze chodzi około 200- 300 osób to są ludzie którzy są z klubem na dobre i na złe.
Więc wszyscy na członków klubu składka miesieczna to 10 zł. x 12 miesięcy x 250 osób , no może policzmy 200 i wychodzi- 24 TYSIĄCE ZŁOTYCH. Ludzie to jest tylko paczka cygarów na miesiąc lub 2 lane piwa, czy nie warto dla ponad stulatka się poświęcić i sobie odpuścić. Działacze drukują deklaracje, kibice się zapisują i wspierają klub. Proponuje akcje ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU "JKS CZARNI 1910 JASLO" na następnym meczu w Jaśle. Niby niewiele, ale popatrzcie na liczby jaką to robi kwotę. A poza tym można będzie przepytać zarząd na zebraniu i mieć prawo głosu w wyborach. Potencjalni członkowie Zarządu może czają się na trybunach i tylko im brak odwagi. LICZA SIĘ CZARNI JASŁO. Zakopcie toporki wojenne , przestańcie się obrażać i działajmy dla dobra klubu. Starzy działacze i piłkarze, chyba Wam tak całkowicie uczucie do klubu nie minęło.
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Diego Forlan »

Procter; Piechnik; Progres; Diego; Seba to mamy 230 złotych na start. Jest jeszcze ktoś kto symbolicznie wesprze swój ukochany Klub?
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Procter »

No to coś Nas mało..a tylu jest krzykaczy co po niektórych na forum.. To ja pozwoliłem sobie wywołać do tablicy forumowiczów, którzy w ostatnim czasie brali udział w dyskusji na tutejszym forum w różnych tematach dotyczących spraw Czarnych JAsło: juve_fan, Mat, Woli, Tur, Kakub, Mevito, antidotum, Czarni-fan 1910,Kuba 1975,michalr607, CYNGIEL, Pemek94, PYSIEK, Kozuch..to nie wszyscy bo zostaje jeszcze dużo forumowiczów, którym zawsze nic nie pasuje. Ale wybrani forumowicze zawsze włączą sie do dyskusji wiec Panowie..wyimeniłem Was chyba 14...każdy daje według swoich możliwosci dobre i 5 zł Panowie... Taki kolejny prosty rachunek 14 x 25= 350 zł plus uzbierane juz 230 zł daje nam 580 zł. PANOWIE POKAZMY ZE MY TEZ POTRAFIMY SIE ZJEDNOCZYC :) LICYTACJA CZAS START :P :czarni7: :czarni13:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

Kolega Piechnik przekazał zadeklarowana kwotę,a jak tam inne osoby z forum jakie ktoś wyżej wymienił?
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: progres »

kolega dorzuca 50 zł,
we wtorek wyjeżdżam więc jutro komuś tą kasę podrzuce,
Procter daj znac gdzie i kiedy, najwyżej dam kasę lacie
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Procter »

W środe bedę przelotem w Jaśle wiec wtedy mogłbym podrzucic tylko gdzie i komu ?
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

progres pisze:kolega dorzuca 50 zł,
we wtorek wyjeżdżam więc jutro komuś tą kasę podrzuce,
Procter daj znac gdzie i kiedy, najwyżej dam kasę lacie
Słuchajcie,ja nie zbieram bo nie jestem pomysłodawca tej zacnej inicjatywy.Miedzy sobą ustalcie kto może zbierać albo z Seba kontakt nawiązać trzeba.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: _WHISKEY_ »

Konto klubowe ze strony www:

94 8642 1171 2017 7101 6506 0001
ODPOWIEDZ