wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
karuzelka11
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 września 2011, 15:16

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: karuzelka11 »

Hej :)
Jakie macie obecnie zdanie o leczeniu P. J Kik, ponieważ posty są dość stare, więc mogło się cos pozmieniać. Jakie są teraz koszty leczenia i ceny aparatów. Czekam na wasze opinie, gdyż jestem zainteresowana leczeniem u tej Pani :)
martynabednar
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 października 2012, 12:35

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: martynabednar »

Hej, ja korzystałam z ortodent w Rzeszowie i jestem zadowolona, bo okazało się, że aparat może zastąpić specjalna nakładka, jest przeźroczysta, a jej założenie nie sprawiło mi bólu. Na początku trochę się zdziwiłam, ale jak się dowiedziałam więcej to już nie miałam wątpliwości.
justynka
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 19 czerwca 2010, 20:18

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: justynka »

witam. może ktoś podzielić się opinią na temat pani Anny Pankowicz-Paździerz i leczenia ortodontycznego u niej? Jak wyglądają koszty, czy można rozłożyć na raty zapłatę itd.?
katdeluna
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 11 lipca 2010, 12:39

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: katdeluna »

Witam, myślę nad założeniem stałego aparatu, piszcie swoje opinie na temat ortodontów w jaśle i okolicach czy dalej takie same jak w starych postach czy coś się zmieniło? :)
cup
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 24 września 2012, 11:39

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: cup »

[quote="justynka"]witam. może ktoś podzielić się opinią na temat pani Anny Pankowicz-Paździerz i leczenia ortodontycznego u niej? Jak wyglądają koszty, czy można rozłożyć na raty zapłatę itd.
Mój brat zakładał u niej aparat na góre i dól. Najpierw trzeba wyleczyć wszystkie zęby (jeśli masz takie),a póżniej założyła mu na górę. Płacił w 2 ratach,bo kosz był wtedy 1200zł. po kilku miesiącach założony miał na dolne zęby. Bardzo ją sobie chwalił.
kola152
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 3 lutego 2013, 21:35

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: kola152 »

hej leczę zęby w ortho clinic mam pytanie czy ktoś miał przypadek że strasznie przeciągali ściągnięcie aparatu czy może tylko ja mam takie wrażenie, bo miałam mieć aparat 1 rok góra 1,5 a tu już 2 lata miną i tylko słyszę od paru miesięcy no koniec już widać.
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: kbolek194 »

anonimowy pisze:Czy ta Pani Kik to przyjmuje tylko prywatnie czy tez na nfz chodzi mi o dziecko 6 letnie .Zaczełyśmy chodzic na mickiewicza dopiero druga wizyta .Wiecczas jeszcze mam zeby zmienic na kogoś lepszego.
Podbijam to pytanie: Czy w ten przychodni przyjmuje się pacjentów na NFZ?
bonzaj
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2006, 22:37

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: bonzaj »

Czy to prawda że P. Małgorzata Łęgowik z Artmedu (Krosno) przyjmuje w Jaśle? Jeśli tak to proszę o więcej informacji i kontakt. z góry dzięki.
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Nowy temat

Post autor: benyBek »

Dzięki wielkie za fajne porady. Nie znam się na tego typu działaniach – bardzo mi pomogliście! Niech żyje Internet :)
laura22
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 16 czerwca 2014, 10:42

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: laura22 »

Ktos sie cos wypowie o Pani Kik?
maturzysta
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2013, 14:00

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: maturzysta »

leczę sie w klinice u p. Kik i jak do tej pory jestem zadowolony, bardzo miła lekarka-wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania. Koszt założenia aparatu metalowego 1500 na jeden łuk. Polecam!!!
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: elemelek »

Mam na dole pomiędzy jedynkami, dwójkami i trójkami łącznie 5 przerw, powychodziły mi ósemki, a tak poza tym nie jest źle. Zastanawiam się nad aparatem, bo na ostatniej wizycie u stomatologa usłyszałam taką sugestię... Czy w moim przypadku zakłada się aparat na stałe, a może ruchomy? Ktoś się na tym bardziej zna?
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: Jaslanin2010 »

elemelek pisze:Mam na dole pomiędzy jedynkami, dwójkami i trójkami łącznie 5 przerw, powychodziły mi ósemki, a tak poza tym nie jest źle. Zastanawiam się nad aparatem, bo na ostatniej wizycie u stomatologa usłyszałam taką sugestię... Czy w moim przypadku zakłada się aparat na stałe, a może ruchomy? Ktoś się na tym bardziej zna?
Aparat ruchomy stosuje się głównie u osób do 12 r. życia,u których tzw. układ stomatognatyczny czyli kości jamy ustnej, żuchwy nie są jeszcze w pełni wykształcone. U osób dorosłych leczenie raczej prowadzi się aparatem stałym. Jeśli powychodziły ósemki to z pewnością przed rozpoczęciem leczenia trzeba będzie je usunąć.
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: mija »

A orientuje się ktoś czy w Jaśle oprócz Dąborowskiej może założyć dziecku aparat ruchomy na fundusz?czy zostaje tylko prywatnie robić?
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: Public Enemy »

W Jaśle to chyba nie ma porządnego lekarza z żadnej dziedziny niestety.Na Jasielski szpital masa ludzi nadaje.Krosno każdy chwali.W Jaśle lekarze straszą cie nowotworem choc trafiasz do nich z biegunką
ODPOWIEDZ