Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: dragoness »

A ja zostanę przy Vesuvio.
amatorski
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:08

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: amatorski »

dragoness pisze:A ja zostanę przy Vesuvio.

Nie będę oceniał smaku pizzy z Vesuvio [to kwestia subiektywna],
ale dla mnie zaletą tej pizzerii jest to, że do tej pory po jej zjedzeniu
źle się nie czułem.

Natomiast wielokrotnie zdarzało się tak, że po zjedzeniu pizzy z innych
jasielskich (i nie tylko) pizzerii na drugi dzień czułem się jak balon
- to chyba reakcja na używanie przez pizzerów jakichś spulchniaczy
i różnych chemicznych świństw.
marcel12
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, 19:35

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: marcel12 »

ja mam to samo, zjem u Włocha i jest ok, a po alach, pająkach,faraonach ,thisitach tylko kibel i cały dzień na tronie, tak samo jest po jasielskich kebabach, pali w tyłek niczym wulkan przed erupcją
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Łyssy »

dragoness pisze:A ja zostanę przy Vesuvio.
Ja również. Mam już przepis na udany popas : pizza z Vesuvio + piwo z Grybowa :)
marcel12
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, 19:35

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: marcel12 »

a co do klimatu to ludziska w jasle i tak zjedzą wszystko co popadnie, byle w ładnym wygodnym lokalu , ładnie podane przez panie kielnerke, często zapominając ze na zapleczu w kuchni pracują w toksycznych warunkach, w 50 stopniowej kotłowni i z braku czasu i nawału pracy nie ma się gdzie wysmarkać, na stażu sam pracowałem w takich warunkach a szef nawet na wentylator żałował pieniedzy
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Magladenka »

Oj tam, Marcel, na tronie nie chcesz posiedzieć? Widzisz, jasielskie pizzerie takie zaszczyty Ci fundują, a ty wybrzydzasz.
Ale poważnie: Vesuvio najlepsze.
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Wojtq »

Z racji że lubię czasem wszamać pizzę, nie ma chyba w Jaśle pizzerii z której nie próbowałbym placka...
Po pierwsze - co się k.... stało z pizzą z Lauterbacha? Czy zmiana takiej kultowej nazwy na to "coś" (Pizza Punkt) musiało również spieprzyć pizzę która potrafiła smakować? Nie tędy droga...proponuję odpuścić sobie próbę stworzenia sieci franczyz a'la McDonald's i wrócić do starej i smacznej pizzy z małej ciasnej piwnicy, bo to co mi ostatnio przywiózł kierowca...jakis totalny rozp.....dol na gumowym czymś imitującym ciasto.
Dwa - popieram przedmówców którzy po spożyciu pizzy z różnych lokali następnego dnia poranek zamiast przy kawie to spędzają na klopie usiłując wydalić to g....no które zjedli przed snem. Co do pizzy z Toskanii i Vesuvio. Konkretnie, bez tony drożdzy (by wyrosło) i spulchniaczy. Zwykły włóski placek za to z oryginalnym sosem pomidorowym i pachnącymi dodatkami. Dodatkowo w Vesuvio (nie wiem jak w Toskanii bo sie nie spotkałem) listki świeżej bazylii. Po prostu poezja. W nowym lokalu na Floriańskiej nie byłem. Pamiętam go z czasów Undergrounda i Mandali. Gołe cegły :) Jeśli by go z jajem urządzić na np włoską winnicę :))) ale to już tylko moje fantazje xD
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: dragoness »

Świetna pizza jest również w "Faraonie" na Staszica.
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: avicularia »

Wojtq pisze: Po pierwsze - co się k.... stało z pizzą z Lauterbacha? Czy zmiana takiej kultowej nazwy na to "coś" (Pizza Punkt) musiało również spieprzyć pizzę która potrafiła smakować?
Raz popełniłam ten błąd i zamówiliśmy pizzę z ,,Pizza Punkt" i gorszego g*wna to nie widziałam. Syf i malaria. Ciastopodobny gniot z 2 oliwkami i wyrobem seropodobnym , rzygawiczne toto ,że aż strach. Jakim cudem oni jeszcze funkcjonują?? Chyba faktycznie u nas na prowincji ludze wciągną wszystko, co nazwane jest pizzą :wstyd:
DanielR625
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 3 listopada 2011, 09:42

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: DanielR625 »

Jadłem pizze i u włocha i w faraonie ale jednak to nie to co verona. Stara dobra verona na rynku. Jedna pizza z niewielu gdzie nie potrzeba ketchupu do wszamania pizzy. Prawdziwy smak pizzy dopiero wychodzi bez dodatków sosów :) Włoch też daje rady :)
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Roel_1910 »

Co do Pizza Punktu, potwierdzam wypowiedzi kolegów, gorszego gniota dawno nie jadłem.
lord Viader
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 5 czerwca 2013, 19:49

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: lord Viader »

ja sie powtórzę. najlepsza w okolicy jest ANTICA w Dębowcu - jadłem tam kilkanascie rodzajów pizzy i wszystkie były bardzo dobre/znakomite. w Jaśle na topie był Al CAPONE ale sie zbył - i teraz lepiej zamówić ze SLIMFASTA - bo niedroga - tylko czasem ciasto "miętkie" i niewypieczone. VERONA w rynku też zapadła w pamięci ;) Toscania też ma smak O.K. choć tu z kolei ciasto za suche
maria.maria.maria
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 17 lutego 2013, 12:40

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: maria.maria.maria »

A jadł ktoś w tej nowej pizzerii na krasińskiego? Pizza da Agostino?też podobno Włoch robi pizzę....
jasmin
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 09:24

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: jasmin »

Przecież on już robił pizzę jak tam było Picasso....A chciałabym nieśmiało zauważyć, że Picasso splajtowało..... Nie wystarczy być Włochem by od razu być maestro pizzjolo :)
maria.maria.maria
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 17 lutego 2013, 12:40

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: maria.maria.maria »

owszem, ale z tego co mi wiadomo pracował bardzo krótko i odszedł, później picasso prosperowało bez niego (dziewczyny robiły pizzę i muszę przyznać że była ohydna)...no a teraz widziałam że otworzył własny biznes więc stąd to pytanie: czy warto tam zalukać?
ODPOWIEDZ