Psycholog

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kamila90
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 września 2013, 22:55

Psycholog

Post autor: kamila90 »

Witam

Chciałam się dowiedzieć jakiego psychologa możecie polecić na terenie Jasła? Jak wygląda to finansowo??
Czytałam o Pani Majewskiej? Czy rzeczywiście jest taka dobra?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Psycholog

Post autor: marzenka24 »

Nie odpowiem Ci na temat psychologów jasielskich ale wg mnie najlepiej byloby pojechac do Rzeszowa, w Jaśle w tego typu zawodach "wsadzaja wszystkich do jednego worka" wiec o dobra diagnoze ciezko...
geralt
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 20 marca 2012, 21:12

Re: Psycholog

Post autor: geralt »

A cóż to za opinia "wszystkich wsadzają do jednego worka"? A Ci z Rzeszowa to szkolili się w innych szkołach niż ci z Jasła?
rajderka1986
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 17 września 2013, 21:30

Re: Psycholog

Post autor: rajderka1986 »

pani Modecka jest spoko kobieta, przyjnuje w przychodni ponizej psychiatryka....
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Psycholog

Post autor: avicularia »

Dobrego psychologa trudno znaleźć. Żeby nabrał praktyki musi ,,poćwiczyć " na ludziach. Co do szukania po Rzeszowach czy innych cudacznych miejscach to przychylam się do opinii,że studiowali w tych samych szkołach, co jasielscy psychologowie. Moim zdaniem fajnie by było znaleźć psychoterapeutę, chociaż w jaśle chyba trudno o takiego. Warto popytać.
geralt
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 20 marca 2012, 21:12

Re: Psycholog

Post autor: geralt »

W Jaśle jest kilku psychoterapeutów. Wystarczy iść do PZP na Szopena lub Jana Pawła. Skoro pracują w służbie zdrowia jako psychoterapeuci, to muszą mieć do tego uprawnienia. Czy ktoś jest dobry, to trudno oceniać. Trzeba iść i zobaczyć. Jeżeli łapie kontakt i rozumie (mniej więcej) o co człowiekowi chodzi, to można myśleć o dalszej terapii. Jeżeli po pierwszym spotkaniu na pewno wiemy, że nie chcemy tu wrócić, to znaczy że psychoterapeuta nie jest dla nas... Co nie znaczy, że komuś innemu nie pomaga skutecznie.
47GB
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 24 listopada 2010, 22:01

Re: Psycholog

Post autor: 47GB »

marzenka24 pisze:Nie odpowiem Ci na temat psychologów jasielskich ale wg mnie najlepiej byloby pojechac do Rzeszowa, w Jaśle w tego typu zawodach "wsadzaja wszystkich do jednego worka" wiec o dobra diagnoze ciezko...
Biorąc pod uwagę fakt, że w Polsce jest tylko kilka uczelni, na których jest psychologia, psycholodzy zarówno z Jasła, jak i Rzeszowa, Krosna, Przemyśla, Stalowej Woli... kształcą się dokładnie w tych samych miejscach - najczęściej w Krakowie. Start mają taki sam, od nich zależy jednak jak skończą :D

Warto wiedzieć, że można przejść 5 lat studiów psychologicznych i tak wybierać zajęcia, by nie mieć żadnego kontaktu z terapią. Wiedzę bardziej konkretną dają dopiero kursy psychoterapii, przy czym mogą się na nie dostać również osoby, które psychologami nie są, a np. pielęgniarki, pedagodzy. Najlepiej więc spytać, czy ktoś jest psychologiem i czy robi/zrobił jakiś kurs psychoterapii. Wtedy można mieć pewność, że nie zostaniemy "wsadzeni do jednego worka" :rotfl:
kamila90
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 września 2013, 22:55

Re: Psycholog

Post autor: kamila90 »

Dziękuję za odpowiedzi, ale nieco zbaczamy z tematu.
Czy ktoś może polecić sprawdzonego psychologa w Jaśle? Wolałabym kogoś na miejscu niż szukać w Rzeszowie...
yk3lw1
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 14:06

Re: Psycholog

Post autor: yk3lw1 »

Pani Jolanta Firak Tora bardzo dobra jest
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Psycholog

Post autor: Laura Diaz »

yk3lw1 pisze:Pani Jolanta Firak Tora bardzo dobra jest
Popieram. W porządku kobita jest, naprawdę :)
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Psycholog

Post autor: Jaślanka11 »

karolina00994 pisze:Miałam nie dawno pewien problem. Z dnia na dzień czułam się coraz gorzej, chodziło oczywiście o stan psychiczny. Nic mnie nie cieszyło a każdy nawet najmniejszy problem od razu wydawał mi się końcem świata. Nie wierzyłam w siebie, wydawało mi się że nic nie potrafię i do niczego się nie nadaję. W pewnym momencie życia kiedy zorientowałam się że już sama nie daję sobie rady postanowiłam wybrać się do psychologa, godzinami przeglądałam oferty internetowe różnych gabinetów zastanawiając się gdzie tak właściwie mogę się udać i komu zaufać. Pomoc otrzymałam w gabinecie który znajdziecie na stronie centrumpsychologiczne. Dziś jestem innym człowiekiem, zaczęłam cieszyć się każdym dniem i wreszcie spełniać marzenia. :)
:szok: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Fakt, to forum to sposób na darmową reklamę, ale przynajmniej wypadałoby się trochę wysilić :krzeslem:
ODPOWIEDZ