Bank PKO BP

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
RaSSta_97
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 25 kwietnia 2011, 19:58

Bank PKO BP

Post autor: RaSSta_97 »

Witam proszę o opinie na temat tego banku? Co o nim sądzicie.
Jestem osobiście jestem jego klientem od kilkunastu lat i zaczyna mnie już denerwować postawa obsługi do klientów. Nikt się tam nie śpieszy w banku mało okienek otwartych....
Awatar użytkownika
ziarnko_piasku
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 25 września 2010, 14:15
Lokalizacja: Pomiędzy niebem a piekłem

Re: Bank PKO BP

Post autor: ziarnko_piasku »

Mnie denerwowało opłaty za prowadzenie konta i bankowość internetową..
Obsługa w banku i czekanie godzinę w kolejce to nie dla mnie..
Przelewy z innych banków, przychodziły po dniu..
Do tego opłaty za wybieranie z innych bankomatów..

I zmieniłem na Aliora..i słowa złego nie powiem :)
Sekretara
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 24 kwietnia 2011, 17:12

Re: Bank PKO BP

Post autor: Sekretara »

Ja też mam jak nagorsze zdanie o Banku PKO BP i będę zmuszona zrezygnować z jego usług w najbliższej przyszłości.Stanie godzinę w kolejce aby wybrać walutę(w starym budynku PKO) było osobne okienko do konta walutowego co sobie bardzo petenci chwalili ,następnie czekanie po dojściu do okienka aż Pani przyniesie walutę ze "skarbca" i to znowu trwa ok.10minut mnie dobija. A zresztą czynne 2 okienka w godzinach szczytu, nieczynny bank w sobotę to jest nie do pomyślenia w dzisiejszych czasach.W tym banku o dobro klienta NIKT nie dba.
czarny2962
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, 16:35

Re: Bank PKO BP

Post autor: czarny2962 »

tez mialem tam konto zrezygnowalem i zalozylem w mbanku bylo za drogie prowadzenie konta
Sekretara
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 24 kwietnia 2011, 17:12

Re: Bank PKO BP

Post autor: Sekretara »

Proszę napiszcie z obsługi jakich banków jesteście zadowoleni w Jaśle.
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: Bank PKO BP

Post autor: jaslanka »

To prawda. Raz miałam "przyjemność" stać w kolejce do kas i był to pierwszy i ostatni mój raz w tym banku. Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest konto internetowe - przelewy za darmo, bez stania w kolejkach. Ale nie wszystkim starcza odwagi na założenie takiego konta.
jaślanka85
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 23:00

Re: Bank PKO BP

Post autor: jaślanka85 »

Heja Wszystkim, a co myślicie o BGŻ? Tam w miarę tanie konta?? Ktoś korzysta z ich usług?? Czy pracują tam w miarę fajni ludzie? zastanawiam się nad założeniem tam konta ale ważne dla mnie jest żeby obsługa również była miła a tam nie znam nikogo?? pozdr
proste1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 11 czerwca 2012, 21:05

Re: Bank PKO BP

Post autor: proste1 »

Witam obecnie jestem w Holandii gość wpłacił mi 130 euro w poniedziałek w tym banku pko na konto mojego banku ING ale do tej pory tych pieniędzy nie ma na moim koncie więc gdzie są ? Czy ten bank faktycznie tak bardzo opóźnia przelewy ? Proszę o odpowiedź . Łukasz
andrzej_ar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 251
Rejestracja: 7 października 2011, 20:41

Re: Bank PKO BP

Post autor: andrzej_ar »

ale to przelew międzynarodowy czy krajowy pomiędzy pko a ing ? Jeśli krajowy to pieniądze powinny w ciągu 24h znaleźć się na Twoim koncie. A jeśli międzynarodowy to nie wiem ile czasu ale zapewne dłużej choć i tak nie aż tyle dłużej powinno być. No chyba że jakieś problemy z nr konta itp
proste1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 11 czerwca 2012, 21:05

Re: Bank PKO BP

Post autor: proste1 »

Witaj przelew był krajowy gość wysłał mi skan potwierdzenia wpłaty na konto ale pieniędzy nie ma na kącie nie mam pojęcia co jest grane
andrzej_ar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 251
Rejestracja: 7 października 2011, 20:41

Re: Bank PKO BP

Post autor: andrzej_ar »

ano zapewne to, że nie wysłał przelewu... Jeśli nr konta się zgadza Twój to w ciągu max 24h pieniądze powinny znaleźć się na koncie. Wszystko wskazuje na to, że przelew jednak nie wyszedł lub też z jakichś powodów został cofnięty przez bank. Na początek sprawdź numer konta.
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Bank PKO BP

Post autor: avicularia »

Przez dluuuuuugie długie lata byłam klientką PKO BP i wreszcie ,,dorosłam" do decyzji by podziękować za współpracę. :D Tam za wszystko są prowizje i opłaty, za prowadzenie konta niebotyczna opłata, za płatność (!!!) kartą, za wypłaty z bankomatów, za wydruki sald, za przelewy hahahahaha :mur: masakra :kwasny: złodziejstwo jakich mało i te wieczne kolejki i łaska,ze ktoś obsłuży. Chciałam ostatnio wziąć pożyczkę gotówkową, ale zaproponowano mi taki procent,że spłacałabym drugie tyle, oczywiście w ramach nagrody za długoletnie bycie klientem hehehe :] :] :] Tego było już za wiele. Przeniosłam się do ING. na razie jestem zadowolona. Brak opłat za wypłaty z bankomatów, nie ma prowizji za płatność kartą, a jak płacę kartą na min 200 zł miesięcznie to nie płacę za prowadzenie konta. Jak na razie mnie to zadowala. Pożyjemy zobaczymy. Jeżeli przestanie mi odpowiadać ten bank, to mu podziękuję.
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Bank PKO BP

Post autor: Gabusia »

zalezy jeszcze jaki typ konta sie ma... sa konta dla mlodych, dla studentow i w kazdym jest inna oferta. albo to masz karte visa i mozesz wyplacac za darmo ze wszystkich bankomatow, albo placisz mniej za prowadzenie konta... naprawde wszystko zalezy od wieku posiadacza konta :) ja osobiscie na razie jestem zadowolona z tego banku. jesli chodzi o przelewy, to jeszcze nie mialam takiego problemu, zeby jakies pieniadze mi nie doszly na konto.
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: Bank PKO BP

Post autor: shuffler »

avicularia pisze:Przeniosłam się do ING
:ok: Ja miałem to szczęście, że od razu otworzyłem u nich konto i nie zawiodłem się.
ODPOWIEDZ