Mikrodermabrazja

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Marta25
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2013, 19:12

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: Marta25 »

Ile wcześniej przed planowym "wyjściem" trzeba zrobić taki zabieg,żeby dobrze wyglądać?
Nevka
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 18 listopada 2013, 01:34

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: Nevka »

Witam, ja jestem dopiero co po zabiegu mikrodermabrazji. Efekt jest od razu po zabiegu (przynajmniej u mnie) ale kosmetyczka dla pewności kazała 3 dni przed planowanym wyjściem się umówić (ale to na pewno zależy od cery.dopytaj się kosmetyczki). Jest to świetny zabieg przed zimą żeby zadbać o cerę (dlatego się zdecydowałam). Na pewno z różnic mogę wymienić to że makijaż mi się lepiej i dłużej trzyma. Ja polecam Mobilny Salon Kosmetyczny GiKa www.gika.pl 517 621 669. Pani Kasia dojeżdża do Ciebie do domu gdzie dla mnie jest to idealne rozwiązanie. No i jest dokładna i dość nie drogo bo ja za zabieg zapłaciłam chyba 70 zł ale to zależy czy jest tam jakaś ampułka pod maską algową czy jej nie ma. No i za dojazd przynajmniej do mnie nic nie płacę.
lalunia1990
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 listopada 2013, 10:01

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: lalunia1990 »

Polecam nowy salon na ul. Asnyka ;) Młoda dziewczyna i świetnie doradzi, a ceny za mikrodermabrazje to okolo 80 zł ! Jestem po pierwszym efekty już sa a 2 grudnia mam kolejny ;) Buźka gładsza, dużo mniej zaczerwienien i coraz rzadziej pojawiają się jakiekolwiek wypryski !
reaa 12
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 4 marca 2013, 12:34

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: reaa 12 »

Ja również polecam salon na ul Asnyka- dobre ceny i miła obsługa.
La Mamba
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 15:15

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: La Mamba »

Barbara33 pisze:Dwa lata temu zaczęłam przygodę z mikrodermabrazją, uczęszczałam do kilku salonów w Jaśle i Krośnie, rezultaty są widoczne juz po kilku wizytach, kwestia tego jaka jest cera w danej porze roku a także kto jak wykonuje zabieg. Ostanio odwiedziłam na Rejtana studio urody Obsesja, bo znajoma mi poleciła, faktycznie mają promocje na mikrodermabrazje w cenie 65zł a do tego z maską algową dzięki której skóra nie jest tak podrażniona po zabiegu. Polecam wypróbować właśnie tam.
Popieram efekty są super i cena bardzo atrakcyjna!
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: ananasek »

Ponawiam pytanie. Jaki salon w chwili obecnej najlepszy na mikrodermabrazje? oczywiście w stosunku jakość/cena.
ODPOWIEDZ