Zespół muzyczny RELAX

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
basia123
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 26 listopada 2013, 18:59

Zespół muzyczny RELAX

Post autor: basia123 »

Witam w przyszłym roku bierzemy ślub i zastanawiam sie nad orkiestra RELAX z JASŁA (http://www.zespolrelax.com/o-nas) CZY KTOS MOZE MI COS POWIEDZIEC O NIEJ? JAK DLA MNIE PO PRZESLUCHANIU DEMA NA ICH STRONCE JEST TO ZESPOL NUMER 1:)
basia123
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 26 listopada 2013, 18:59

Re: Zespół muzyczny RELAX

Post autor: basia123 »

cHODZI MI CZY KTOS SLYSZAL TEN ZESPOL NA ZYWO? MOZE GRALI U KOGOS AN WESELU? JESTEM JUZ ZDECYDOWANA NA NIEGO ALE CHCIAŁABYM USŁYSZEC JESZCZE JAKAS OPINIE NA TEN ZESPOL LICZE NA WAS
basia123
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 26 listopada 2013, 18:59

Re: Zespół muzyczny RELAX

Post autor: basia123 »

czy naprawde nikt nie zna tego zespolu? chodzi mi tylko co sadzice o tym zespole?
banita
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 25 marca 2010, 20:32

Re: Zespół muzyczny RELAX

Post autor: banita »

basia123
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 26 listopada 2013, 18:59

Re: Zespół muzyczny RELAX

Post autor: basia123 »

przesłuchac przesłuchałam wszystko co było możliwe, mi sie podoba. a moze ktos na zywo widział ich w akcji. i co mozecie o nich na zywo powiedziec?
banita
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 25 marca 2010, 20:32

Re: Zespół muzyczny RELAX

Post autor: banita »

Basiu są najlepsi w tym co robią,grają dużo,dbają o dobrą zabawę.
Jeśli potrzebujesz złych komentarzy o nich to na pewno wymusisz. :mad:
Jeśli potrzebujesz dobrego zespołu na wesele to znalazłaś :D
walterp99
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 7 maja 2012, 17:38

Re: Zespół muzyczny RELAX

Post autor: walterp99 »

Polecam słyszałem na żywo;)
basia123
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 26 listopada 2013, 18:59

Re: Zespół muzyczny RELAX

Post autor: basia123 »

No to ciesze sie, nie słyszałąm ich na zywo ale ich piosenki na stronce naprawde zrobiły na nas wrazenie :) wiec dokonalismy dobrego wyboru:) dziekuje bardzo za pomoc:)
basia123
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 26 listopada 2013, 18:59

Re: Zespół muzyczny RELAX

Post autor: basia123 »

czy ktos jeszcze cos wie o tym zespole?
tOOmek01
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 16 listopada 2010, 11:50

Re: Zespół muzyczny RELAX

Post autor: tOOmek01 »

witam Basiu. Na początku zaznaczam że nie jestem żadnym członkiem zespołu Relax bo zaraz zaczną się posty że sam sobie zespół pisze dobre rekomendacje.

Zespół Relax znam już od jakiegoś czasu. Zdarzało mi się być na kilku imprezach gdzie pogrywali. Co tutaj dużo mówić.....ludzika się bawili, fajnie grali i nie zauważyłem aby ktoś z nich był na tyle pijany aby się zataczał, spał na stole czy pod stołem. Uważam że nie ma się co sugerwać opinią "czarnulki" ponieważ

po pierwsze: może to być osoba z innej "konkurencji" poszywająca się pod jakąś dziewczynę, pragnąca z zazdrości zszargać opinię dobremu zespołowi.

po drugie: ta sama osoba mogła być sama osobiście pijana i wtedy takowej osobie wydaję się że wszyscy są pijani tylko ona trzeźwa.

po trzecie: widziałem na weselach na których byłem gdzie grał Relax ( dwa razy w ciagu dwóch lat) i dancingach że nie spożywali alkoholu w takiej ilości aby miało to wpływ na jakość imprezy.

Śmiało można brać Basiu ten zespół i nie martwić się o to czy ktoś się spije i nie dogra imprezy.

:ok: :super: :ok: :super:
basia123
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 26 listopada 2013, 18:59

Re: Zespół muzyczny RELAX

Post autor: basia123 »

4 na plus 1 na minus wiec jest dobrze. mysle ze juz podjelismy decyzje ale jeszcze zagladne na ta str moze ktos cos dopisze. ALE DZIEKUJE. a po weselu CZARNULCE dam znac kto tak naprawde byl pijany;p
diesirae
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 27 lutego 2013, 11:18

Re: Zespół muzyczny RELAX

Post autor: diesirae »

Witam,
moja opinia na temat zespołu Relax:
w ciągu 2 lat byłem na 3 imprezach na których grał wyżej wspomniany zespół i za każdym razem mieli inną wokalistkę. Trochę duża rotacja tymi żeńskimi wokalami... Co do spożywania alkoholu to nie widziałem żeby się zataczali. Ale abstynentami na pewno nie są ;) A jeśli chodzi o muzykę to rzecz gustu.W mojej ocenie bardzo średni zespół.
Za pewne zaraz zostanę posądzony o bycie z "konkurencji", w dodatku za najbardziej pijaną osobę na tych weselach, ale mi to wisi. Szkoda tylko, że na tym forum wyrażenie swojej opinii wiąże się już od razu z takimi podejrzeniami.
Pozdrawiam.
lalunia1990
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 listopada 2013, 10:01

Re: Zespół muzyczny RELAX

Post autor: lalunia1990 »

Jeżeli chodzi o wokalistki to faktycznie zmieniają i obecne demo jest o niebo lepsze od poprzedniego na którym śpiewała inna dziewczyna,,, Ja tez jestem na etapie poszukiwania zespołu na wesele tyle ze kwiecień 2015 ;) mi tutaj brakuje instrumentów ale nie jest zły.. Ja polecam http://bisband.pl/ są fenomenalni! Mają próby w Jedliczu można pojechać posłuchać itp... mam jeszcze jeden zespół przesłuchać i jeśli nie pokażą tego czego oczekuje to wybieram bisband ! ;))
niunia44
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 11:57

Re: Zespół muzyczny RELAX

Post autor: niunia44 »

Witaj, odnośnie zespołu RELAX mogę powiedzieć że sama mam go zarezerwowany na swój ślub, chociaż taka naprawdę słyszałam go odrobinę na żywo, co prawda bardzo fajnie grali, natomiast nie wiem jak prowadzą takie imprezy jak wesela..... a sama jestem bardzo ciekawa.... Pozdrawiam
zientek.junior
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 18:45

Re: Zespół muzyczny RELAX

Post autor: zientek.junior »

ja byłem w różnych miejscowościach na mnóstwo zespołów disco polo.
ODPOWIEDZ