sukienka na sylwestra

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
frezyjka1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 11 listopada 2013, 18:36

sukienka na sylwestra

Post autor: frezyjka1 »

Witam,
Gdzie w Jaśle można kupić ładną sukienkę na Sylwestra?a może jakieś fajne promocje ktoś zauważył,albo duży wybór kiecek?:)
emilia1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 24 maja 2013, 12:11

Re: sukienka na sylwestra

Post autor: emilia1 »

Nie wiem czy akurat są tam teraz sukienki ale bardzo fajne ciuchy widziałam w Carrefourze na Baczyńskiego pierwszy butik po prawej przy wejściu głównym.
frezyjka1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 11 listopada 2013, 18:36

Re: sukienka na sylwestra

Post autor: frezyjka1 »

dzięki! zaglądnę:)
Agaton
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 grudnia 2015, 10:30

Re: sukienka na sylwestra

Post autor: Agaton »

Też stawiam na polskich producentów, np. Lattore! Parę razy przejechałam się na tanich ciuchach z allegro wysyłanych z Tajlandii i powiedziałam sobie, że nigdy więcej. Chociaż szkoda, bo te rzeczy zawsze tak ładnie na zdjęciach wyglądają!
ManNow
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 30 stycznia 2017, 16:28

Re: sukienka na sylwestra

Post autor: ManNow »

najlepiej na platormach typu showroom dawanda czy alando
naprawiacz
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 16 lutego 2017, 13:36

Re: sukienka na sylwestra

Post autor: naprawiacz »

Najlepiej kupić przez internet. Moja dziewczyna kupiła na tegoroczny sylwester sukienkę, która zrobiła furorę na imprezie - całą w cekinach.
Urszula25
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 sierpnia 2018, 09:52

Re: sukienka na sylwestra

Post autor: Urszula25 »

naprawiacz pisze:Najlepiej kupić przez internet. Moja dziewczyna kupiła na tegoroczny sylwester sukienkę, która zrobiła furorę na imprezie - całą w cekinach.
O tak, cekiny to taki trochę must have na sylwestrze ;) Ale koronka prezentuje się równie pięknie (według mnie) i można ją wykorzystać na inne okazje np. Andrzejki, czyjeś urodziny czy wyjście do klubu. Teraz są duże promocje w MGshohlari więc ja już się zaopatrzyłam na przyszły sezon w tym sylwestra :serce: :) :)
ODPOWIEDZ