Salon Optyczny Vision Optyk

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Anettka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 18 lipca 2013, 11:52

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: Anettka »

Oszuści i naciągacze! Odradzam zlecanie zrobienia okularów w Vision an Kościuszki 31 b! Okulary kosztowały kupe kasy a okazalyu sie zle zrobione rozsypaly sie po 2 tygodniach i teraz za naprawe musze jeszcze zaplacic, do tego poszlam do okulisty i szkła są nie te które mialy byc dlatego gorzej widze. Nie polecam i ostrzegam już wszytskich znajomych, bo pracuja tam nie kompetentni ludzie bez zadnego dyplomu!
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: rkoh »

ok napisz jeszcze 20 razy, bo nikt nie zauważył twoich wcześniejszych wpisów!!!

ja tam kupowałem okulary kilka miesięcy temu i mogę śmiało salon polecić, obsługa przemiła, a okulary zero wad do tej pory. Od razu napisz, że przejechałaś je kombajnem i teraz wnerw, bo nie uwierzyli w twoją wersję...
aska
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 listopada 2013, 14:01

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: aska »

Jestem w trakcie szukania okularów i po odwiedzeniu wszystkich salonów optycznych zdecydowałam się właśnie na vision optyk ;) miła obsługa, profesjonalne podejście, i znajomość tematu (w skrócie - stworzenie moich szkieł wymaga wiedzy ;) )
ja polecam :)
Sandra 62
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 stycznia 2014, 10:45

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: Sandra 62 »

Ile jadu ma Monika70 i jak dobrze zna życiorys właścicielki . Ciekawe jak nisko trzeba upaść aby wypisywać takie posty ,trzeba kogoś mocno nie lubić a może to konkurencja ? Sama też robiłam tam okulary i obsługiwała mnie Karolina ( moja znajoma ) osoba po szkole optycznej z kilkuletnim stażem, przemiła i jak najbardziej kompetentna.

Moniko 70 nie musisz korzystać z tego Salonu jest wiele innych optyków w Jaśle .
zajączek
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 18 lutego 2013, 16:50

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: zajączek »

Ja również korzystałem z usług tego zakładu i jestem bardzo zadowolony,śmiało mogę polecić.Obsługi i profesjonalizmu może pozazdrościć nie jeden optyk w Jaśle a to jakie ma wykształcenie właścicielka to jest najmniejszy problem,jeśli ma zatrudnioną do tego biznesu odpowiednią osobę.a ty Moniko70 nie oczerniaj ludzi nie znając ich i ich umiejętności,coś mi tu zazdrością albo konkurencją śmierdzi :P
klanna24
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 18:08

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: klanna24 »

A ja niestety mam nieprzyjemne wspomnienie po wizycie w tym salonie. Również uważam, że osoba tam obsługująca jest mało kompetentna, wogóle nie rozumiałyśmy się o co chodzi przy doborze moich okularów więc zrezygnowałam. Polecam ale salon Vision Express najbliższy w Rzeszowie czy też Krakowie, a nawet chyba w Tarnowie jest - to się nazywa obsługa i całkiem niezłe promocje i fachowa pomoc. :)
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: Diego Forlan »

Poleć jeszcze może Galerie Kraków albo Galerie Rzeszów. Nie każdy będzie gnał do Rzeszowa czy Tarnowa za okularami czyli rzeczą pierwszej potrzeby.
slawek8422
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 22 sierpnia 2010, 15:26

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: slawek8422 »

W Krośnie też jest Vision Express - nie ma potrzeby jechać aż do Krakowa, Rzeszowa czy Tarnowa... Z własnego doświadczenia nie polecam - duży wybór oprawek owszem, lecz dobór i wykończenie szkieł słabe. Zresztą rotacją osób obsługujących i zakładających szkła bardzo duża więc czego wymagać....
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: Łyssy »

Jasne, nie ma to jak porządne chińskie oprawki z neta za 29,99 :hyhy: :hyhy: :hyhy:
justynaniwa
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 13 września 2017, 23:41

Re: Salon Optyczny Vision Optyk

Post autor: justynaniwa »

Poszukiwany optometrysta do pracy. Szczegóły prv
ODPOWIEDZ