Miejsc już nie ma losowanie grup było w sobotętreneiro99 pisze:A są jeszcze wolne miejsca?
Halowy Turniej Piłki Nożnej
Re: Halowy Turniej Piłki Nożnej
Re: Halowy Turniej Piłki Nożnej
no i jak te grupy? jak losowanie
Re: Halowy Turniej Piłki Nożnej
Panie organizatorze grupy podaj
Re: Halowy Turniej Piłki Nożnej
WALENTYNKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ
grupa "A": grupa "B": grupa "C":
1.Os Ulaszowice 1. OKS Sobniów 1.Skensy-Sztos
2.PUB "Legenda" 2.LKS Brzeżówka 2.Pizzeria "RJS"
3.Os.Szajnochy 3.Manhattan 3. Orły
4.Pyski w Pysk 4.Monaco 4. "Wisłoka"N.
Kolejność meczy:
1. 9.00 Os.Ulaszowice - PUB "Legenda" ..... - .....
2. 9.15 Os.Szajnochy - Pyski w Pysk ..... - .....
3. 9.30 OKS "Sobniów" - LKS Brzezówka ..... - .....
4. 9.45 Manhattan - Monaco ..... - .....
5. 10.00 Skensy-Sztos - Pizzeria "RJS" ..... - .....
6. 10.15 Orły - "Wisłoka" ..... - .....
7. 10.30 Os.Ulaszowice - Os.Szajnochy ..... - ......
8. 10.45 PUB "Legenda" - Pyski w Pysk ..... - ......
9. 11.00 OKS "Sobniów" - Manhattan ..... - .....
10. 11.15 LKS Brzezówka - Monaco ..... - .....
11. 11.30 Skensy-Sztos - Orły ..... - ......
12. 11.45 Pizzeria "RJS" - "Wisłoka" ..... - .....
13. 12.00 Os.Ulaszowice - Pyski w Pysk ..... - .....
14. 12.15 PUB "Legenda" - Os.Szajnochy ..... - .....
15. 12.30 OKS "Sobniów" - Monaco ..... - .....
16.12.45 LKS Brzezówka - Manhattan ..... - .....
17.13.00 Skensy_Sztos - "Wisłoka" ..... - .....
18.13.15 Pizzeria "RJS" - Orły ..... - .....
grupa "A": grupa "B": grupa "C":
1.Os Ulaszowice 1. OKS Sobniów 1.Skensy-Sztos
2.PUB "Legenda" 2.LKS Brzeżówka 2.Pizzeria "RJS"
3.Os.Szajnochy 3.Manhattan 3. Orły
4.Pyski w Pysk 4.Monaco 4. "Wisłoka"N.
Kolejność meczy:
1. 9.00 Os.Ulaszowice - PUB "Legenda" ..... - .....
2. 9.15 Os.Szajnochy - Pyski w Pysk ..... - .....
3. 9.30 OKS "Sobniów" - LKS Brzezówka ..... - .....
4. 9.45 Manhattan - Monaco ..... - .....
5. 10.00 Skensy-Sztos - Pizzeria "RJS" ..... - .....
6. 10.15 Orły - "Wisłoka" ..... - .....
7. 10.30 Os.Ulaszowice - Os.Szajnochy ..... - ......
8. 10.45 PUB "Legenda" - Pyski w Pysk ..... - ......
9. 11.00 OKS "Sobniów" - Manhattan ..... - .....
10. 11.15 LKS Brzezówka - Monaco ..... - .....
11. 11.30 Skensy-Sztos - Orły ..... - ......
12. 11.45 Pizzeria "RJS" - "Wisłoka" ..... - .....
13. 12.00 Os.Ulaszowice - Pyski w Pysk ..... - .....
14. 12.15 PUB "Legenda" - Os.Szajnochy ..... - .....
15. 12.30 OKS "Sobniów" - Monaco ..... - .....
16.12.45 LKS Brzezówka - Manhattan ..... - .....
17.13.00 Skensy_Sztos - "Wisłoka" ..... - .....
18.13.15 Pizzeria "RJS" - Orły ..... - .....
Re: Halowy Turniej Piłki Nożnej
Grupa 'A":
1. OS. Ulaszowice
2. PUB "Legenda"
3. Os.Szajnochy
4.Pyski w Pysk
Grupa "B":
1.OKS Sobniów
2.LKS Brzezówka
3.Manhattan
4.Monaco
Grupa"C":
1.Skensy-sztos
2.Pizzeria "RJS"
3.Orły
4."Wisłoka" Niegłowice
1. OS. Ulaszowice
2. PUB "Legenda"
3. Os.Szajnochy
4.Pyski w Pysk
Grupa "B":
1.OKS Sobniów
2.LKS Brzezówka
3.Manhattan
4.Monaco
Grupa"C":
1.Skensy-sztos
2.Pizzeria "RJS"
3.Orły
4."Wisłoka" Niegłowice
Re: Halowy Turniej Piłki Nożnej
Kolejność meczy:
1. 9.00 Os.Ulaszowice - PUB "Legenda" ..... - .....
2. 9.15 Os.Szajnochy - Pyski w Pysk ..... - .....
3. 9.30 OKS "Sobniów" - LKS Brzezówka ..... - .....
4. 9.45 Manhattan - Monaco
5. 10.00 Skensy-Sztos - Pizzeria "RJS"
6. 10.15 Orły - "Wisłoka"
7. 10.30 Os.Ulaszowice - Os.Szajnochy
8. 10.45 PUB "Legenda" - Pyski w Pysk
9. 11.00 OKS "Sobniów" - Manhattan
10. 11.15 LKS Brzezówka - Monaco
11. 11.30 Skensy-Sztos - Orły
12. 11.45 Pizzeria "RJS" - "Wisłoka"
13. 12.00 Os.Ulaszowice - Pyski w Pysk
14. 12.15 PUB "Legenda" - Os.Szajnochy
15. 12.30 OKS "Sobniów" - Monaco
16.12.45 LKS Brzezówka - Manhattan
17.13.00 Skensy_Sztos - "Wisłoka"
18.13.15 Pizzeria "RJS" - Orły
1. 9.00 Os.Ulaszowice - PUB "Legenda" ..... - .....
2. 9.15 Os.Szajnochy - Pyski w Pysk ..... - .....
3. 9.30 OKS "Sobniów" - LKS Brzezówka ..... - .....
4. 9.45 Manhattan - Monaco
5. 10.00 Skensy-Sztos - Pizzeria "RJS"
6. 10.15 Orły - "Wisłoka"
7. 10.30 Os.Ulaszowice - Os.Szajnochy
8. 10.45 PUB "Legenda" - Pyski w Pysk
9. 11.00 OKS "Sobniów" - Manhattan
10. 11.15 LKS Brzezówka - Monaco
11. 11.30 Skensy-Sztos - Orły
12. 11.45 Pizzeria "RJS" - "Wisłoka"
13. 12.00 Os.Ulaszowice - Pyski w Pysk
14. 12.15 PUB "Legenda" - Os.Szajnochy
15. 12.30 OKS "Sobniów" - Monaco
16.12.45 LKS Brzezówka - Manhattan
17.13.00 Skensy_Sztos - "Wisłoka"
18.13.15 Pizzeria "RJS" - Orły
Re: Halowy Turniej Piłki Nożnej
Grupa "a":
zwyc.grup: A,B,C
Grupa "b":
II miejsca grup : A,B,C
Grupa "c":
III miejsca grup:A,B,C
Grupa "d":
IV miejsca grup:A,B,C
Kolejność meczy fazy finałowej:
1. 13.45 d1 - d2 ........................................................................................
2. 14.00 c1 - c2 ........................................................................................
3. 14.15 b1 - b2 .........................................................................................
4. 14.30 a1 - a2 .........................................................................................
5. 14.45 d1 - d3 .........................................................................................
6. 15.00 c1 - c3 .........................................................................................
7. 15.15 b1 - b3 .........................................................................................
8. 15.30 a1 - a3 .........................................................................................
9. 15.45 d2 - d3 .......................................................................................
10. 16.00 c2 - c3 ........................................................................................
11. 16.15 b2 - b3 ...........................................................................................
12. 16.30 a2 - a3 ..........................................................................................
17.00 Zakończenie turnieju.
zwyc.grup: A,B,C
Grupa "b":
II miejsca grup : A,B,C
Grupa "c":
III miejsca grup:A,B,C
Grupa "d":
IV miejsca grup:A,B,C
Kolejność meczy fazy finałowej:
1. 13.45 d1 - d2 ........................................................................................
2. 14.00 c1 - c2 ........................................................................................
3. 14.15 b1 - b2 .........................................................................................
4. 14.30 a1 - a2 .........................................................................................
5. 14.45 d1 - d3 .........................................................................................
6. 15.00 c1 - c3 .........................................................................................
7. 15.15 b1 - b3 .........................................................................................
8. 15.30 a1 - a3 .........................................................................................
9. 15.45 d2 - d3 .......................................................................................
10. 16.00 c2 - c3 ........................................................................................
11. 16.15 b2 - b3 ...........................................................................................
12. 16.30 a2 - a3 ..........................................................................................
17.00 Zakończenie turnieju.
Re: Halowy Turniej Piłki Nożnej
Monaco-Manhattan turniej się robi międzynarodowy ....
Re: Halowy Turniej Piłki Nożnej
mozna sie gdzies załapac do składu ?
Re: Halowy Turniej Piłki Nożnej
masz na privjacekb304 pisze:mozna sie gdzies załapac do składu ?
-
- Guru
- Posty: 172
- Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44
Re: Halowy Turniej Piłki Nożnej
Kto prowadzi turniej? Sędziowie spiker.
Re: Halowy Turniej Piłki Nożnej
Drodzy organizatorzy - pasowałoby napisać jakieś podsumowanie turnieju, jakie były wyniki, kto wygrał, kto został królem strzelców, jakie były nagrody, może jakieś zdjęcia...?
Re: Halowy Turniej Piłki Nożnej
Szukam drużyny, do której mogłabym dołączyć:)
Re: Halowy Turniej Piłki Nożnej
Sezon halowy czas zacząć. "Nie ma radości bez Turnieju Niepodległości".
Zapraszam.
Zapraszam.
Re: Halowy Turniej Piłki Nożnej
Jakieś wyniki były ?