Pokrycie dachowe

O wszystkim, czyli o niczym...
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Pokrycie dachowe

Post autor: wieśniak »

A może łupek :hyhy: wychodzi bardzo drogo ,ale efekt jest super :ok:
Załączniki
9682big.jpg
misia1988
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 8 stycznia 2014, 09:17

Re: Pokrycie dachowe

Post autor: misia1988 »

my mamy dachówke i jesteśmy bardzo zadowoleni, naprawdę super sprawa tym bardziej ze nie masz dużego dachu, jezeli chcesz to mogę Ci podac namiary na dobrego fachowca od dachu i konstrukcji i w rozsądnej cenie
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: Pokrycie dachowe

Post autor: Versal »

misia1988 pisze:my mamy dachówke i jesteśmy bardzo zadowoleni, naprawdę super sprawa tym bardziej ze nie masz dużego dachu, jezeli chcesz to mogę Ci podac namiary na dobrego fachowca od dachu i konstrukcji i w rozsądnej cenie

Wrazie potrzeby mogę zawsze umyć z mchu i zaimpregnować :)
misia1988
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 8 stycznia 2014, 09:17

Re: Pokrycie dachowe

Post autor: misia1988 »

Versal pisze:
misia1988 pisze:my mamy dachówke i jesteśmy bardzo zadowoleni, naprawdę super sprawa tym bardziej ze nie masz dużego dachu, jezeli chcesz to mogę Ci podac namiary na dobrego fachowca od dachu i konstrukcji i w rozsądnej cenie

Wrazie potrzeby mogę zawsze umyć z mchu i zaimpregnować :)

dokładnie umyć i zaimpregnować, :) ale tez jest o wiele ciszej na poddaszu:)
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: Pokrycie dachowe

Post autor: Versal »

ogólnie dachówka super sprawa tylko cenowo niestety dużo droższa
misia1988
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 8 stycznia 2014, 09:17

Re: Pokrycie dachowe

Post autor: misia1988 »

czy ja wiem czy tak drogo wychodzi jeżeli chodzi o sama dachowke to cena jest zblizona do blachodachówki, tylko wykonczenia sa drogie, ale takie rzeczy jak okucia to spokojnie można zrobic z blachy i również super wygląda... :)
kitty
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 listopada 2012, 13:34

Re: Pokrycie dachowe

Post autor: kitty »

My dopiero skończyliśmy pokrywać dach.To wszystko zależy od tego, w jakich kosztach chce się zmieścić. Jeśli dach jest prosty, nieskomplikowany, to można w miarę w dobrej cenie pokryć dachówką. Jednak i tak wyjdzie drożej, bo trzeba liczyć też drzewo, którego pod dachówkę wchodzi więcej oraz robociznę, więcej od metra.
My mieliśmy pełno ofert, zarówno dachówki, jak i blachodachówki. Jednak zdecydowaliśmy się na blachodachówkę, ponieważ nasz dach był skomplikowany (ponad 260 metrów) i wyszło 20 tysięcy taniej mimo, że blachodachówkę z tych najdroższych wybraliśmy.
as_as321
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 lipca 2017, 09:17

Re: Pokrycie dachowe

Post autor: as_as321 »

Poszukuję fachowców od pokryć dachowych, kogo polecacie?
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Pokrycie dachowe

Post autor: viktoria11 »

My mamy powierzchnię blachy 280m2 i mamy blachodach. Germania wyszlo ok 16tys dach dwuspad parterowka bez poddasza użyt. Ale jakbym miała powi. 110m to tylko dachowka pewno masz piętro tak jak ktos pisal będzie ciszej i na wieki
.
bozelska
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 7 lutego 2018, 15:31

Re: Pokrycie dachowe

Post autor: bozelska »

mi bardzo spodobały się ostatnio blachodachówki z posypką ceramiczną, takie pokrycia dachowe ładnie sie prezentują.
kubkub
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 26 września 2013, 22:14

Re: Pokrycie dachowe

Post autor: kubkub »

bozelska pisze:mi bardzo spodobały się ostatnio blachodachówki z posypką ceramiczną, takie pokrycia dachowe ładnie sie prezentują.
Zwłaszcza na domach drewnianych. Najbardziej znani producenci - Gerard Corona, Tilcor, Metrotile. Pokrycie to przypomina gont, wygląda pięknie, 50 lat gwarancji. Minusy są dwa: pierwszy to wysoka cena (porównywalna z ceną dobrej dachówki ceramicznej), drugi - na posypce od strony północnej ponoć lubi pojawiać się mech, ciężko usunąć go w taki sposób, żeby nie naruszyć kruszywa.

Ja mimo wszystko żałuję, że nie zamontowałem tego pokrycia, mocno się nad nim zastanawiałem.
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: Pokrycie dachowe

Post autor: Versal »

kubkub pisze:
bozelska pisze:mi bardzo spodobały się ostatnio blachodachówki z posypką ceramiczną, takie pokrycia dachowe ładnie sie prezentują.
Zwłaszcza na domach drewnianych. Najbardziej znani producenci - Gerard Corona, Tilcor, Metrotile. Pokrycie to przypomina gont, wygląda pięknie, 50 lat gwarancji. Minusy są dwa: pierwszy to wysoka cena (porównywalna z ceną dobrej dachówki ceramicznej), drugi - na posypce od strony północnej ponoć lubi pojawiać się mech, ciężko usunąć go w taki sposób, żeby nie naruszyć kruszywa.

Ja mimo wszystko żałuję, że nie zamontowałem tego pokrycia, mocno się nad nim zastanawiałem.
Usuwa się mech z każdego pokrycia dachowego bez większych problemów
https://m.facebook.com/Prooalp/?ref=bookmarks
511515900
kubkub
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 26 września 2013, 22:14

Re: Pokrycie dachowe

Post autor: kubkub »

Versal pisze:
kubkub pisze:
bozelska pisze:mi bardzo spodobały się ostatnio blachodachówki z posypką ceramiczną, takie pokrycia dachowe ładnie sie prezentują.
Zwłaszcza na domach drewnianych. Najbardziej znani producenci - Gerard Corona, Tilcor, Metrotile. Pokrycie to przypomina gont, wygląda pięknie, 50 lat gwarancji. Minusy są dwa: pierwszy to wysoka cena (porównywalna z ceną dobrej dachówki ceramicznej), drugi - na posypce od strony północnej ponoć lubi pojawiać się mech, ciężko usunąć go w taki sposób, żeby nie naruszyć kruszywa.

Ja mimo wszystko żałuję, że nie zamontowałem tego pokrycia, mocno się nad nim zastanawiałem.
Usuwa się mech z każdego pokrycia dachowego bez większych problemów
https://m.facebook.com/Prooalp/?ref=bookmarks
511515900
Z posypką jest problem, z tego co wiem. Oczywiście da się wyczyścić, ale wraz z mchem może schodzić kruszywo.
ODPOWIEDZ