Kolejka 31 - (14-15 czerwca)
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Można typować
Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska X
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec X
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska X
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec X
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Czarni Jaslo-Strumyk Malawa 2
Stal Nowa Deba-Wislok Strzyzow 1
Sokol Nisko-Wolczanka x
LKS Pisarowce-Kolbuszowianka x
Rzemieslnik Pilzno-Wisloka DDebica 1
Jednosc Niechobrz-Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne-Piast Tuczempy 1
Przelecz Dukla-OKS Mokrzyszow 1
Stal Nowa Deba-Wislok Strzyzow 1
Sokol Nisko-Wolczanka x
LKS Pisarowce-Kolbuszowianka x
Rzemieslnik Pilzno-Wisloka DDebica 1
Jednosc Niechobrz-Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne-Piast Tuczempy 1
Przelecz Dukla-OKS Mokrzyszow 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa X
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica X
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica X
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 2
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska X
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 1
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska X
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 1
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 31 - (14-15 czerwca)
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 2:1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1:2
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:4
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 3:1
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2:2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 4:0
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3:5
Czarny Lotos
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
progres
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
JKS
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
dolo
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska X
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec X
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
OBCY
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
kuba1975
Czarni Jaslo-Strumyk Malawa 2
Stal Nowa Deba-Wislok Strzyzow 1
Sokol Nisko-Wolczanka x
LKS Pisarowce-Kolbuszowianka x
Rzemieslnik Pilzno-Wisloka DDebica 1
Jednosc Niechobrz-Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne-Piast Tuczempy 1
Przelecz Dukla-OKS Mokrzyszow 1
Messer
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa X
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Diego Forlan
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica X
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
sztywny
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 2
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska X
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 1
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
Najlepszy typer 31 kolejki ( 4/8 typów trafionych ): Diego Forlan.
TABELA LIGI TYPERA (po 31 kolejce):
1. Messer - 113 pkt
2. Czarny Lotos - 110 pkt
3. Diego Forlan - 108 pkt
4. OBCY - 107 pkt
5. dolo -101 pkt
6. progres, kuba1975 - 100 pkt
7. JKS - 95 pkt
8. zychu9 - 86 pkt
9. sztywny - 67 pkt
10. copACABana - 64 pkt
11. nielegalny1910 - 7 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 2:1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1:2
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:4
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 3:1
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2:2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 4:0
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3:5
Czarny Lotos
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
progres
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
JKS
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
dolo
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska X
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec X
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
OBCY
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
kuba1975
Czarni Jaslo-Strumyk Malawa 2
Stal Nowa Deba-Wislok Strzyzow 1
Sokol Nisko-Wolczanka x
LKS Pisarowce-Kolbuszowianka x
Rzemieslnik Pilzno-Wisloka DDebica 1
Jednosc Niechobrz-Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne-Piast Tuczempy 1
Przelecz Dukla-OKS Mokrzyszow 1
Messer
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa X
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 2
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Diego Forlan
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica X
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
sztywny
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 2
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska X
LKS Pisarowce - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 1
Jedność Niechobrz - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
Najlepszy typer 31 kolejki ( 4/8 typów trafionych ): Diego Forlan.
TABELA LIGI TYPERA (po 31 kolejce):
1. Messer - 113 pkt
2. Czarny Lotos - 110 pkt
3. Diego Forlan - 108 pkt
4. OBCY - 107 pkt
5. dolo -101 pkt
6. progres, kuba1975 - 100 pkt
7. JKS - 95 pkt
8. zychu9 - 86 pkt
9. sztywny - 67 pkt
10. copACABana - 64 pkt
11. nielegalny1910 - 7 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 32 - (19 czerwca)
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło
Kolejka 33 - (22 czerwca)
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Zapraszam do typów
Najbliższa kolejka w czwartek
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło
Kolejka 33 - (22 czerwca)
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Zapraszam do typów
Najbliższa kolejka w czwartek
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 32 - (19 czerwca)
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne X
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne X
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno x
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno x
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 1