Kolejka 32 - (19 czerwca)
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne X
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło X
Kolejka 33 - (22 czerwca)
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec X
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 32 - (19 czerwca)
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
Kolejka 33 - (22 czerwca)
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 1
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
Kolejka 33 - (22 czerwca)
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 1
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 2
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 2
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
kolejka 32-19 czerwca
Strumyk Malawa-Przelecz Dukla 1
Pogon Lezajsk-Crasnovia Krasne 2
Piast Tuczempy-Jednosc Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec-Rzemieslnik Pilzno x
Wisloka Debica-LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka-Sokol Nisko x
Wolczanka -Stal Nowa Deba 1
Wilok Strzyzow-Czarni Jaslo 1
kolejka 33-22 czerwca
Wislok Strzyzow-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Wolczanka 2
Stal Nowa Deba-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Wisloka Debica 1
LKS Piarowce-Cosmo Nowotaniec x
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
Jednosc Niechobrz-Pogon Lezajsk 2
Crasnovia Krasne-OKS Mokrzyszow 1
Strumyk Malawa-Przelecz Dukla 1
Pogon Lezajsk-Crasnovia Krasne 2
Piast Tuczempy-Jednosc Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec-Rzemieslnik Pilzno x
Wisloka Debica-LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka-Sokol Nisko x
Wolczanka -Stal Nowa Deba 1
Wilok Strzyzow-Czarni Jaslo 1
kolejka 33-22 czerwca
Wislok Strzyzow-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Wolczanka 2
Stal Nowa Deba-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Wisloka Debica 1
LKS Piarowce-Cosmo Nowotaniec x
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
Jednosc Niechobrz-Pogon Lezajsk 2
Crasnovia Krasne-OKS Mokrzyszow 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno X
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło X
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno X
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło X
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wislok Strzyzow-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Wolczanka 2
Stal Nowa Deba-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Wisloka Debica 1
LKS Piarowce-Cosmo Nowotaniec 1
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
Jednosc Niechobrz-Pogon Lezajsk 2
Crasnovia Krasne-OKS Mokrzyszow 1
Czarni Jaslo-Wolczanka 2
Stal Nowa Deba-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Wisloka Debica 1
LKS Piarowce-Cosmo Nowotaniec 1
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
Jednosc Niechobrz-Pogon Lezajsk 2
Crasnovia Krasne-OKS Mokrzyszow 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica X
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica X
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
obstawiam teraz bo od jutra chwilowo nie bede mial dostepu do internetu
Przełęcz Dukla -Crasnovia Krasne 2
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) -Jedność Niechobrz 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - LKS Pisarowce 1
Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłok Strzyżów 1
Przełęcz Dukla -Crasnovia Krasne 2
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) -Jedność Niechobrz 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - LKS Pisarowce 1
Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłok Strzyżów 1
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 32 - (19 czerwca)
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 6:0
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1:0
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 2:1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1:0
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 0:1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 2:1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 0:1
Kolejka 33 - (22 czerwca)
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 0:2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 1:0
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 1:3
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1:1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 0:0
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 8:3
Czarny Lotos
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne X
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
JKS
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno x
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
OBCY
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 1
33
Wislok Strzyzow-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Wolczanka 2
Stal Nowa Deba-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Wisloka Debica 1
LKS Piarowce-Cosmo Nowotaniec 1
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
Jednosc Niechobrz-Pogon Lezajsk 2
Crasnovia Krasne-OKS Mokrzyszow 1
dolo
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne X
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło X
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec X
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
progres
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 1
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Diego Forlan
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 2
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
kuba1975
32
Strumyk Malawa-Przelecz Dukla 1
Pogon Lezajsk-Crasnovia Krasne 2
Piast Tuczempy-Jednosc Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec-Rzemieslnik Pilzno x
Wisloka Debica-LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka-Sokol Nisko x
Wolczanka -Stal Nowa Deba 1
Wilok Strzyzow-Czarni Jaslo 1
33
Wislok Strzyzow-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Wolczanka 2
Stal Nowa Deba-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Wisloka Debica 1
LKS Piarowce-Cosmo Nowotaniec x
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
Jednosc Niechobrz-Pogon Lezajsk 2
Crasnovia Krasne-OKS Mokrzyszow 1
Messer
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno X
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło X
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica X
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
Najlepszy typer 32 i 33 kolejki ( 9/16 typów trafionych ): Czarny Lotos, Diego Forlan.
TABELA LIGI TYPERA (po 33 kolejce):
1. Messer - 121 pkt
2. Czarny Lotos - 119 pkt
3. Diego Forlan - 117 pkt
4. OBCY - 115 pkt
5. dolo, progres - 108 pkt
6. kuba1975 - 107 pkt
7. JKS - 103 pkt
8. zychu9 - 86 pkt
9. sztywny - 67 pkt
10. copACABana - 64 pkt
11. nielegalny1910 - 7 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 6:0
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1:0
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 2:1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1:0
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 0:1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 2:1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 0:1
Kolejka 33 - (22 czerwca)
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 0:2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 1:0
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 1:3
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1:1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 0:0
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 8:3
Czarny Lotos
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne X
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
JKS
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno x
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
OBCY
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 1
33
Wislok Strzyzow-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Wolczanka 2
Stal Nowa Deba-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Wisloka Debica 1
LKS Piarowce-Cosmo Nowotaniec 1
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
Jednosc Niechobrz-Pogon Lezajsk 2
Crasnovia Krasne-OKS Mokrzyszow 1
dolo
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne X
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło X
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec X
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
progres
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 1
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Diego Forlan
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 2
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
kuba1975
32
Strumyk Malawa-Przelecz Dukla 1
Pogon Lezajsk-Crasnovia Krasne 2
Piast Tuczempy-Jednosc Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec-Rzemieslnik Pilzno x
Wisloka Debica-LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka-Sokol Nisko x
Wolczanka -Stal Nowa Deba 1
Wilok Strzyzow-Czarni Jaslo 1
33
Wislok Strzyzow-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Wolczanka 2
Stal Nowa Deba-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Wisloka Debica 1
LKS Piarowce-Cosmo Nowotaniec x
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
Jednosc Niechobrz-Pogon Lezajsk 2
Crasnovia Krasne-OKS Mokrzyszow 1
Messer
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno X
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło X
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica X
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
Najlepszy typer 32 i 33 kolejki ( 9/16 typów trafionych ): Czarny Lotos, Diego Forlan.
TABELA LIGI TYPERA (po 33 kolejce):
1. Messer - 121 pkt
2. Czarny Lotos - 119 pkt
3. Diego Forlan - 117 pkt
4. OBCY - 115 pkt
5. dolo, progres - 108 pkt
6. kuba1975 - 107 pkt
7. JKS - 103 pkt
8. zychu9 - 86 pkt
9. sztywny - 67 pkt
10. copACABana - 64 pkt
11. nielegalny1910 - 7 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 34 - (28 czerwca)
Przełęcz Dukla - Crasnovia Krasne
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Jedność Niechobrz
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno
Piast Tuczempy - LKS Pisarowce
Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko
Wisłoka Dębica - Stal Nowa Dęba
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłok Strzyżów
Zapraszam do typowania ostatniej kolejki
Przełęcz Dukla - Crasnovia Krasne
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Jedność Niechobrz
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno
Piast Tuczempy - LKS Pisarowce
Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko
Wisłoka Dębica - Stal Nowa Dęba
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłok Strzyżów
Zapraszam do typowania ostatniej kolejki
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Tylko sobie przerzucam - żeby nie zapomnieć.OBCY pisze:
Przełęcz Dukla -Crasnovia Krasne 2
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) -Jedność Niechobrz 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - LKS Pisarowce 1
Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłok Strzyżów 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Przełęcz Dukla - Crasnovia Krasne 2
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Jedność Niechobrz 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - LKS Pisarowce 1
Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Jedność Niechobrz 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - LKS Pisarowce 1
Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłok Strzyżów 1