PRACA WAKACYJNA

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
taluśka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 3 lipca 2014, 21:34

PRACA WAKACYJNA

Post autor: taluśka »

Mam 15 lat i chciałabym zapytać, czy na terenie Jasła jest możliwość dostania jakiejś pracy wakacyjnej za niewielkie pieniądze? Np. roznoszenie ulotek, pomoc w jakimś sklepie, czy innej działalności tego typu. Proszę o odpowiedź, a jeśli już to i również o wskazówki gdzie mam się z tym kierować :D
knp_jaslo
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 maja 2014, 08:15

Re: PRACA WAKACYJNA

Post autor: knp_jaslo »

może do młodzieżowego hufca pracy na kościuszki?
taluśka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 3 lipca 2014, 21:34

Re: PRACA WAKACYJNA

Post autor: taluśka »

a jak to działa? mogłabym dostać tam jakąś płatną "prace" na wakacje?
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: PRACA WAKACYJNA

Post autor: Pemek94 »

Masz Kaufland, roznosisz w ci*l i trochę gazetek dostając za każdą 2gr co jest stawką głodową. Sam sobie musisz poskładać wszystkie gazetki, sam poroznosić itd. dostaniesz za to 150zł. Jednak nie polecam no chyba, że na prawdę nie masz innej alternatywy, nie wiem czy przyjmują tam niepełnoletnich. Pozostałe sklepy mają od roznoszenia ulotek zewnętrzne firmy więc nic tam nie zdziałasz. A jakbyś bardzo chciał to przejedź się na wioski, podejdź do starego domu do starej babci i zapytaj czy nie potrzebuje wykoszenia ogródka albo zrywania wiśni czy jakiś innych owoców, może akurat trafisz...
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: PRACA WAKACYJNA

Post autor: zielony87 »

2 grosze za gazetkę i 150 zł :?: Czy ja dobrze liczę :?: 1 zł = 100 gr, zatem: 100/2=50 50*150=7500 gazetek :?: Mam pracę,poza Jasłem (i raczej nie ciekawi mnie więc taka praca) ale - tak z ciekawości - ile coś takiego zajmuje ludziom :?: Przy takiej ilości i konieczności doręczenia do bloków to wygląda mi to,na równowartość stawki rzędu 2 zł za godzinę lub nawet mniej... I ciekawe jakie są terminy... Jasło,ech...
knp_jasło pisze:może do młodzieżowego hufca pracy na kościuszki?
Podpisuje się gość partyjnie "knp" a pierwsze co doradza,to zgłoszenie się do urzędników.Urzędnicy i praca :?: Do tego to trzeba być w partii albo mieć jakieś tutejsze guanxi, a poza pracą dla urzędu nie znajduje się pracy w urzędzie zbyt często - przynajmniej na pewno nie w wypadku osób bez jakichś kwalifikacji.Inaczej nie byłoby już dawno żadnego bezrobocia ;)
aleeza
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 24 grudnia 2014, 13:33

Re: PRACA WAKACYJNA

Post autor: aleeza »

Trzeba poszukać w necie, zależy od lokalizacji no i wymagań dotyczących standardu i ceny (niedrogo to dla każdego może znaczyć co innego), w googlach znajdziesz wszystko: ceny, zdjęcia i opinie :)
_____________________
sara
frozen90
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:10

Re: PRACA WAKACYJNA

Post autor: frozen90 »

Teraz wszędzie jest praca dla młodych
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: PRACA WAKACYJNA

Post autor: President »

frozen90 pisze:Teraz wszędzie jest praca dla młodych
Wszędzie ale dla niepełnoletniego jak tutaj w temacie nie jest tak łatwo znaleźć, zważając na to że posiada 15 lat.
Lecz jak to mawiają szukajcie a znajdziecie... ;)
Werka226
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwietnia 2016, 09:39

Re: PRACA WAKACYJNA

Post autor: Werka226 »

Jako osoba niepełnoletnia musisz chyba mieć zgodę rodziców albo opiekunów. Albo szukać pracy przez organizacje zajmujące się pracą tymczasową dla uczniów
mixme
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 5 maja 2016, 21:54

Re: PRACA WAKACYJNA

Post autor: mixme »

w sklepie chyba nie wypali, za mlody wiek
lizaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 maja 2016, 18:38

Re: PRACA WAKACYJNA

Post autor: lizaa »

jedynie ulotki
most7
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2016, 20:13

Re: PRACA WAKACYJNA

Post autor: most7 »

najlepiej ulotki
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: PRACA WAKACYJNA

Post autor: Versal »

przyjmę na sezon do malowania dachów ale pełnoletniego cv proszę przesyłać na adres [email protected]
anna.szyk
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 23 czerwca 2016, 12:54

Re: PRACA WAKACYJNA

Post autor: anna.szyk »

Najbardziej popularna praca dla nieletnich to wlasnie rozdawanie ulotek. A moze w okolicy masz mozliwosc pracy sezonowej przy owocach/warzywach?
abi4
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 1 lipca 2016, 18:01

Re: PRACA WAKACYJNA

Post autor: abi4 »

mysle ze dostaniesz
ODPOWIEDZ