obrączki ślubne???

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

Re: obrączki ślubne???

Post autor: samaslodycz »

A czy orientuje sie ktoś czy można kupić gdzieś obrączki do 800 zł ??
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

Re: obrączki ślubne???

Post autor: samaslodycz »

a czy wie ktoś gdzie dokładnie znajduje sie jubiler w kowalowych?? i czy jest tam w miare tanio?
lukk
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 16 lutego 2011, 10:50

Re: obrączki ślubne???

Post autor: lukk »

Poleci ktoś coś na dzień dzisiejszy ? Jakieś obrączki w granicach 500-800zł ?
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: obrączki ślubne???

Post autor: sylwula13 »

lukk pisze:Poleci ktoś coś na dzień dzisiejszy ? Jakieś obrączki w granicach 500-800zł ?
z tego co się orientuje to najtańsze i najładniejsze obrączki są u jubilera tam po drugiej stronie parku , popatrz tam :)
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: obrączki ślubne???

Post autor: makatka »

allegro:)
greentea
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 12 listopada 2013, 19:54

Re: obrączki ślubne???

Post autor: greentea »

makatka pisze:allegro:)

nie polecałabym szukać obrączek na allegro ale jak kto uważa :] warto mieć jubilera na miejscu w razie reklamacji, czyszczenia czy wymiany bo z tego co zaobserwowałam u siebie i znajomych coraz gorsze badziewie nam jest wciskane :kwasny:
na pewno radziła bym uważać na obrączki z apartu po tygodniu już pierwsze rysy widoczne a po miesiącu obrączka już jest w takim stanie że nadaje się tylko do reklamacji :kwasny:
300388
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 24 lipca 2013, 22:10

Re: obrączki ślubne???

Post autor: 300388 »

500-800 zł??? ale chyba za jedną? ja za obie płaciłam coś ok 1500zł i wcale nie były jakieś wymyślane .....oczywiście zależy jeszcze od rozmiaru i wypełnienia ale ciężko będzię się wyrobić w takim przedziale!
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: obrączki ślubne???

Post autor: makatka »

greentea pisze:
makatka pisze:allegro:)

nie polecałabym szukać obrączek na allegro ale jak kto uważa :] warto mieć jubilera na miejscu w razie reklamacji, czyszczenia czy wymiany bo z tego co zaobserwowałam u siebie i znajomych coraz gorsze badziewie nam jest wciskane :kwasny:
na pewno radziła bym uważać na obrączki z apartu po tygodniu już pierwsze rysy widoczne a po miesiącu obrączka już jest w takim stanie że nadaje się tylko do reklamacji :kwasny:
Na mojej taniej z allegro nie ma w zasadzie śladów użytkowania chociaż robie w niej wszystko i rzadko się z nią rozstaje, podobnie mój mąż :)
netka1996
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 marca 2018, 23:01

Re: obrączki ślubne???

Post autor: netka1996 »

Odmawiam post. Gdzie najlepiej i najtaniej oczywiście w dobrej jakości kupić obrączki ślubne?
ODPOWIEDZ