Kolejka 13 - (25-26 października)
LKS Skołoszów - Przełom Besko 2:2
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 0:1
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1:0
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 2:2
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1:0
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 2:3
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 2:2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 4:1
Czarny Lotos
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno X
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
OBCY
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
JKS
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice x
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Messer
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno X
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina X
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice X
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa X
dolo
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
kuba1975
LKS Skoloszow-Przelom Besko 1
Pogon Lezajsk-Rzemieslnik Pilzno x
Cosmos Nowotaniec-Sawa Sonina 1
Polonia Przemysl-Sokol Nisko 1
P[iast Tuczempy-Czarni Jaslo x
Crasnovia Krasne-Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Deba-Wislok Wisniowa x
Kolbuszowianka Kolbuszowa-Strumyk Malawa 1
progres
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno x
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 2
Diego Forlan
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno X
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice X
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 13 kolejce):
1. Messer - 45 pkt
2. OBCY - 43 pkt
3. kuba1975, progres - 40 pkt
4. dolo - 37 pkt
5. JKS, Diego Forlan - 36 pkt
6. Czarny Lotos - 32 pkt
7. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 14 - (2 listopada)
Przełom Besko - Strumyk Malawa
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne
Sokół Nisko - Piast Tuczempy
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk
Można typować
Przełom Besko - Strumyk Malawa
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne
Sokół Nisko - Piast Tuczempy
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk
Można typować
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Strumyk Malawa 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne X
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne X
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Strumyk Malawa 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Strumyk Malawa 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Strumyk Malawa x
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne x
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne x
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przelom Beko-Strumyk Malawa 1
Wislok Wisniowa-Kolbuszowianka x
Bukowa Jastkowice-Stal Nowa Deba 1
Czarni Jaslo- Crasnovia Krasne 1
Sokol Nisko-Piast Tuczempy 1
Sawa Sonina-Polonia Przemysl 2
Rzemieslnik Pilzno-Cosmos Nowotaniec x
LKS Skoloszow-Pogon Lezajsk x
Wislok Wisniowa-Kolbuszowianka x
Bukowa Jastkowice-Stal Nowa Deba 1
Czarni Jaslo- Crasnovia Krasne 1
Sokol Nisko-Piast Tuczempy 1
Sawa Sonina-Polonia Przemysl 2
Rzemieslnik Pilzno-Cosmos Nowotaniec x
LKS Skoloszow-Pogon Lezajsk x
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Strumyk Malawa 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 2
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl X
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 2
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl X
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Witam. Mecz Kolbuszowianka-Strumyk wytypowałem po terminie nieświadomie także prosze o odjęcie mi punktu przy nastepnym podsumowaniu.
Przełom Besko - Strumyk Malawa X
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk X
Przełom Besko - Strumyk Malawa X
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk X
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Strumyk Malawa 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 14 - (2 listopada)
Przełom Besko - Strumyk Malawa 3:2
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:0
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 2:1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1:0
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 0:4
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 0:4
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 0:2
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2:0
Czarny Lotos
Przełom Besko - Strumyk Malawa 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne X
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2
dolo
Przełom Besko - Strumyk Malawa 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2
OBCY
Przełom Besko - Strumyk Malawa 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 1
progres
Przełom Besko - Strumyk Malawa x
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne x
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 1
kuba1975
Przelom Beko-Strumyk Malawa 1
Wislok Wisniowa-Kolbuszowianka x
Bukowa Jastkowice-Stal Nowa Deba 1
Czarni Jaslo- Crasnovia Krasne 1
Sokol Nisko-Piast Tuczempy 1
Sawa Sonina-Polonia Przemysl 2
Rzemieslnik Pilzno-Cosmos Nowotaniec x
LKS Skoloszow-Pogon Lezajsk x
Messer
Przełom Besko - Strumyk Malawa 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 2
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl X
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2
Diego Forlan
Przełom Besko - Strumyk Malawa X
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk X
JKS
Przełom Besko - Strumyk Malawa 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 14 kolejce):
1. OBCY, Messer - 48 pkt
2. kuba1975 - 45 pkt
3. progres - 43 pkt
4. dolo - 41 pkt
5. JKS - 40 pkt
6. Diego Forlan - 39 pkt
7. Czarny Lotos - 35 pkt
8. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
P.S.
Wielki SZACUN dla Diego Forlan za wyłapanie mojego błędu i powiadomienie mnie oraz reszty typerów - zapomniałem, rzeczywiście mecz odbył się w piątek. W sumie to tylko typer, ale jak wygrać to uczciwie i zasłużenie - też jestem tego zdania.
Przełom Besko - Strumyk Malawa 3:2
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:0
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 2:1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1:0
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 0:4
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 0:4
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 0:2
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2:0
Czarny Lotos
Przełom Besko - Strumyk Malawa 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne X
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2
dolo
Przełom Besko - Strumyk Malawa 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2
OBCY
Przełom Besko - Strumyk Malawa 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 1
progres
Przełom Besko - Strumyk Malawa x
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne x
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 1
kuba1975
Przelom Beko-Strumyk Malawa 1
Wislok Wisniowa-Kolbuszowianka x
Bukowa Jastkowice-Stal Nowa Deba 1
Czarni Jaslo- Crasnovia Krasne 1
Sokol Nisko-Piast Tuczempy 1
Sawa Sonina-Polonia Przemysl 2
Rzemieslnik Pilzno-Cosmos Nowotaniec x
LKS Skoloszow-Pogon Lezajsk x
Messer
Przełom Besko - Strumyk Malawa 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 2
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl X
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2
Diego Forlan
Przełom Besko - Strumyk Malawa X
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk X
JKS
Przełom Besko - Strumyk Malawa 1
Wisłok Wiśniowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 1
Czarni 1910 Jasło - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
Sawa Sonina - Polonia Przemyśl 2
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Skołoszów - Pogoń Leżajsk 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 14 kolejce):
1. OBCY, Messer - 48 pkt
2. kuba1975 - 45 pkt
3. progres - 43 pkt
4. dolo - 41 pkt
5. JKS - 40 pkt
6. Diego Forlan - 39 pkt
7. Czarny Lotos - 35 pkt
8. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
P.S.
Wielki SZACUN dla Diego Forlan za wyłapanie mojego błędu i powiadomienie mnie oraz reszty typerów - zapomniałem, rzeczywiście mecz odbył się w piątek. W sumie to tylko typer, ale jak wygrać to uczciwie i zasłużenie - też jestem tego zdania.
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 15 - (8-9 listopada)
Pogoń Leżajsk - Przełom Besko
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno
Piast Tuczempy - Sawa Sonina
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa
Ostatnia
Pogoń Leżajsk - Przełom Besko
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno
Piast Tuczempy - Sawa Sonina
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa
Ostatnia
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Pogoń Leżajsk - Przełom Besko 1
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 1
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - Sawa Sonina 1
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko 1
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice 1
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 1
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - Sawa Sonina 1
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko 1
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice 1
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Pogoń Leżajsk - Przełom Besko 1
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 1
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - Sawa Sonina 1
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko X
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice 1
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa X
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 1
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - Sawa Sonina 1
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko X
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice 1
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa X
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Pogoń Leżajsk - Przełom Besko 1
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 1
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - Sawa Sonina 1
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko 1
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice 1
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 1
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - Sawa Sonina 1
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko 1
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice 1
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa 1