Czarni Jasło i rok 2015

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: Czarni Jasło i rok 2015

Post autor: amaro87 »

Zaczyna się coś kręcić w klubie Czarni 1910. Pierwsze oficjalne spotkanie zarządu w piątek z burmistrzem i członkami RM. Też mam pewne info. Oby to przyniosło jakiś skutek bo nawet jest zaangażowany P. Rzońca. Powodzenia panowie trzymamy kciuki.
ewekan
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 grudnia 2014, 14:14

Re: Czarni Jasło i rok 2015

Post autor: ewekan »

Witam :)
W której lidze są Czarni ? Przyznam szczerze, ale przestałem się interesować klubem. Mam nadzieję, że wyjdą z dołka i będą grać dobrą piłkę.
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Czarni Jasło i rok 2015

Post autor: azteck2000 »

Wiadomo co po spotkaniu? Jakieś zapewnienia w formie trwałej?
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: Czarni Jasło i rok 2015

Post autor: amaro87 »

Jest dobrze. Pomoc dla klubu ma być. Piorytetem to szybko trener, szkielet drużyny, dotacje, umowy, spotkania i co najważniejsze prezes. Czasu mało a tu trzeba plan sparingów przygotować. Przed zarządem dużo pracy więc bez głupich komentarzy. Zaczynamy. JKS nigdy nie zginie!!!!!!!!!!!
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Czarni Jasło i rok 2015

Post autor: Tur »

amaro87 pisze:Jest dobrze. Pomoc dla klubu ma być. Piorytetem to szybko trener, szkielet drużyny, dotacje, umowy, spotkania i co najważniejsze prezes. Czasu mało a tu trzeba plan sparingów przygotować. Przed zarządem dużo pracy więc bez głupich komentarzy. Zaczynamy. JKS nigdy nie zginie!!!!!!!!!!!
Zacznij pisać dla ARCHIWUM "X" na pewno zrobisz karierę. Bez urazy chyba że nie wszystko można na dzisiaj powiedzieć publicznie. ;)
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jasło i rok 2015

Post autor: czarni-fan 1910 »

Brawa rowniez dla Piotra samborskiego I Piotra Kowalskiego za funkcje w zarzadzaniu klubu,ktorzy sie w charakterze spolecznym zadeklarowali ze nadal beda sie nim zajmowac i nie pozostawia go na pastwe losu :super: ,bo internetowi krzykacze i krytycy kochajacy klub na pewno nawet o tym by nie pomysleli ,a co dopiero podjeli sie w czynie spolecznym zarzadzanie nim.
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: Czarni Jasło i rok 2015

Post autor: Mat »

Co za deklaracje wow, to się nazywa strażnicy miłosierdzia. Inni w Klubie wcześniej pracowali za ciężka kasę a ci dwaj społecznie za darmo brawo brawo brawo :hurra: . Ale jeszcze trzeba kilku takich z charakterem społecznym bo we dwóch nie dadzą rady. :mur:
Czarni1910Jasło_INFO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 385
Rejestracja: 23 lipca 2014, 10:49
Lokalizacja: Śniadeckich 15

Re: Czarni Jasło i rok 2015

Post autor: Czarni1910Jasło_INFO »

mat możesz już zamilknąć a jak nie rozumiesz to jak ci już ktoś wyżej napisał sklej wary i do piaskownicy wypad :cisza:
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: Czarni Jasło i rok 2015

Post autor: Mat »

Czarni1910Jasło_INFO pisze:mat możesz już zamilknąć a jak nie rozumiesz to jak ci już ktoś wyżej napisał sklej wary i do piaskownicy wypad :cisza:
Bujaj sie Gimbusie i nie pisz w moją stronę więcej tworze i jeszcze raz pisze że wary to klej ty :cwaniak:
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Czarni Jasło i rok 2015

Post autor: Tur »

Mat pisze:
Czarni1910Jasło_INFO pisze:mat możesz już zamilknąć a jak nie rozumiesz to jak ci już ktoś wyżej napisał sklej wary i do piaskownicy wypad :cisza:
Bujaj sie Gimbusie i nie pisz w moją stronę więcej tworze i jeszcze raz pisze że wary to klej ty :cwaniak:
Klej wary i wór na łeb pajacu. :wsciekly:
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: Czarni Jasło i rok 2015

Post autor: Mat »

A ty kto to kto ? jesteś? widziałeś się w lustrze boli prawda jak ktoś napisze?
To ja w takim razie:
Oficjalnie ZARZĄD CZARNYCH JASŁO NAJPRAWDOPODOBNIEJ DZIAŁA NIE ZGODNIE ZE STATUTEM KLUBU A W ZWIĄZKU Z TYM MOŻE TO NIEŚĆ ZA SOBĄ PRZYKRE KONSEKWENCJE DLA ZASŁUŻONEGO KLUBU JAKIM JEST KLUB JKS CZARNI JASŁO
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Czarni Jasło i rok 2015

Post autor: Tur »

Mat pisze:A ty kto to kto ? jesteś? widziałeś się w lustrze boli prawda jak ktoś napisze?
To ja w takim razie:
Oficjalnie ZARZĄD CZARNYCH JASŁO NAJPRAWDOPODOBNIEJ DZIAŁA NIE ZGODNIE ZE STATUSEM KLUBU A W ZWIĄZKU Z TYM MOŻE TO NIEŚĆ ZA SOBĄ PRZYKRE KONSEKWENCJE DLA ZASŁUŻONEGO KLUBU JAKIM JEST KLUB JKS CZARNI JASŁO
Jak z statusem to w porządku bo nie wiadomo o co chodzi, bo jak ze statutem to może być problem.
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: Czarni Jasło i rok 2015

Post autor: Mat »

miło że wyłapałeś moje przejęzyczenie niezła wiracha z ciebie, dokładnie ze STATUTEM i może być problem zwrotu dotacji i nie otrzymania kolejnych a o odsetkach to nie wspomnę.
Sandecja i Czarni
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 17 grudnia 2014, 13:02

Re: Czarni Jasło i rok 2015

Post autor: Sandecja i Czarni »

ewekan pisze:Witam :)
W której lidze są Czarni ? Przyznam szczerze, ale przestałem się interesować klubem. Mam nadzieję, że wyjdą z dołka i będą grać dobrą piłkę.

-------------------------
Czarni grają w 4 lidze
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: Czarni Jasło i rok 2015

Post autor: amaro87 »

Ma ktoś informację o działaniach Czarnych? Strona internetowa milczy. Czy jest drugi taki zespół z miasta który nic nie pisze? Może jest ktoś chętny poprowadzić stronę klubu. Dawniej było więcej info teraz tylko plotki po pubach. Kiedy wznawiamy treningi? Zmiany kadrowe?
ODPOWIEDZ