Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
mlody1
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 8 maja 2010, 22:37

Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: mlody1 »

Słyszeliście już utwór disco polo rodem z Jasła? To właśnie Rompey - Selfi. Moim zdaniem disco polo wraca do łask, na większości imprez jest grane.. Fajnie, może w końcu Jasło zostanie docenione a nie będzie kojarzyło się tylko ze zdziwaczałym Szpakiem..
Odpalcie: https://www.youtube.com/watch?v=yzGVHzdrcRM
koleksy
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 20 kwietnia 2013, 11:47

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: koleksy »

Łooooooooooooo, ale jaja... Kumpel puścił mi to w samochodzie, z poczatku myslałem że sobie zartuje ze mnie... Szczerze to nienawidze disco polo, ale pomyslalem ze z Jasełka więc nasze, trzeba posluchac... i zaczelo mi sie wkrecac! Jak jedzie fura przez miasto i leci to na full na przemian z mocnym hip hopem to mozecie być pewni że to ja :D Oby więcej takich!!!!
artek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 22 stycznia 2011, 22:22

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: artek »

Widzę że wraca moda na disco polo, chociaz w sumie to ona była od zawsze, wystarczy spojrzeć na liczbę wyświetleń w klipach disco, bylejaki ma w miesiąc tyle na ile "zwykły" muzyk pracuje latami. I można chrzanić że płytkie, badziewne, grunt że po drugim piwie tańczy się do tego N A J L E P I E J!!!!!
Sam jakoś fanem na trzeźwo nie jestem, ale fajnie że mamy z Jasełka takich reprezentantów, zobaczymy czy dalej utrzymają fason
totto
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 2 stycznia 2015, 18:22

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: totto »

Na disco się nadaje , mało ambitne ale wpada w ucho. No i z Jasła :)
sigan
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 19 lipca 2007, 17:51
Lokalizacja: :)

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: sigan »

Piosenka dobra pod taniec, wpada w ucho cały. POLECAM! :)
Awatar użytkownika
Zralka
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 16 listopada 2010, 19:56

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: Zralka »

Jak ją usłyszałem, to potem cały dzień nuciłem :Nóżka sama chodzi!Gratulacje-nadaje sie do fury na wieczorny wyjazd po miescie..
paluchxd
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 6 lutego 2015, 12:33

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: paluchxd »

Mega zaskoczony jestem :cisza: :cisza: Wcześniej rap, teraz disco polo... kurde, ale mi się podoba! Czytałem na FB, że będzie klip. No! jestem ciekawy!
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: Winetou »

Niezłe.
maciek7873
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 31 lipca 2011, 11:37

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: maciek7873 »

Ciekawe kim z zawodu jest Marcin R. - raperem ? wokalistą disco polo ? a może reżyserem ? hmmm... jasielski celebryta
totto
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 2 stycznia 2015, 18:22

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: totto »

maciek7873 pisze:Ciekawe kim z zawodu jest Marcin R. - raperem ? wokalistą disco polo ? a może reżyserem ? hmmm... jasielski celebryta
Ważne że coś robi " w tym smutnym jak p..da mieście " . Łatwo krytykować lecz dla mnie prędzej DPD jest celebrytą niż twarze oglądane na fotach przy okazji różnych imprez na tym portalu i innych.
Awatar użytkownika
Kamyk
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 17:50
Lokalizacja: Jasło

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: Kamyk »

Po pierwszym przesłuchaniu mocno wpadło mi w ucho! Cały dzień chodziło mi po głowie. Idealne pod nóżkę i na imprezy! Marcin - kawał dobrej roboty. Z niecierpliwością czekam na teledysk i kolejne numery. Tak trzymać! :super: :super: :super:
jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 10 września 2008, 16:30

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: jozek z bagien »

maciek7873 pisze:Ciekawe kim z zawodu jest Marcin R. - raperem ? wokalistą disco polo ? a może reżyserem ? hmmm... jasielski celebryta
pewnie i tak pozniej bedzie grał w klanie :hyhy: :hyhy: :hyhy:
mlody1
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 8 maja 2010, 22:37

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: mlody1 »

Ponad 45 tysięcy wejść... Fajnie im idzie!!! :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:
BorderlineSwine
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 13:03

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: BorderlineSwine »

W ówczesnej epoce zazwyczaj było tak, że istniały rzeczy wartościowe i chłam. Natomiast to dekadenckie "dzieło" wymyka się nawet zakwalifikowaniu tego jako kicz i tandeta. Nie wyróżnia się nawet jakością w swoim gatunku czy ogródku - rzeczy biesiadno-potupańczo-prymitywno-remizowych- do zabawy dla ludzi odurzonych tanimi trunkami na festynach parafialnych, czy w końcowych fazach wesel czy innych dancingów dla znudzonych par z 20-letnim stażem.
Mogę zrozumieć fenomen tego typu muzykowania, ale tylko jeśli będziemy to rozpatrywać w kategoriach żartu czy określonych kontekstów.
Nie mogę tego jednak zaakceptować w formie muzyki "do posłuchania".
Ta muzyka jest jak gust przeciętnego jaślanina- obły jak Mgławica Magellana. No ale jak ktoś lubi gwałt przez uszy to polecam.....
artek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 22 stycznia 2011, 22:22

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: artek »

Ostatnio grali w Małopolskiej podczas Międzyszkolnej "Selfi" na żywo :D była moc :D
ODPOWIEDZ