Rząd PO, oceny, opinie.

O wszystkim, czyli o niczym...

Czy jesteś zadowolony z rządów PO ?

TAK
48
21%
NIE
179
77%
NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TO
4
2%
 
Liczba głosów: 231

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »

Bronisław Komorowski jest w moim przekonaniu wielokrotnym przestępcą - Wojciech Sumliński we Wrocławiu cz. 1
http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6875

pomimo tego że w sieci jest wiele wypowiedzi Sumlińskiego, pomimo tego że można kupić jego książki - to i tak znajdą się obrońcy Komorowskiego i WSI.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: antykieckowy »

Nie wiem jak jest z obrońcami Komorowskiego bo takich jeszcze nie spotkałem ale dużo ludzi ma dosyć Komorowskich, Tusków, Sumlińskich, Lisów, Kaczyńskich i innych partyjniaków oraz ich mentalnie upośledzonych wyznawców, którym jeno koryto we łbach. Jak dla mnie Komorowski może zawisnąć na gałęzi razem z Tuskiem, Sumlińskim, Lisem, Kaczyńskim itd.

Komor może miał związki z WSI, może był żydowskim agentem KGB, może mordował żydów w Auschwitz itd. ale tak na dobrą sprawę kogo to k*rwa obchodzi? Bo z pewnością nie trzech milionów młodych, którzy uciekli i kolejnych kilku milionów którzy uciekną w najbliższych miesiącach czy latach z tego chorego cyrku Kaczyńskich i Komorowskich.

Siedzisz grzehu na tej komuszej emeryturze to przynajmniej z przyzwoitości zajął byś się sprawami istotnymi; sprawami które mają jakiekolwiek znaczenie dla ludzi którzy harują na to żebyś mógł pieprzyć w internetach o mesjanizmie Kaczyńskiego i zdradzie Komorowskiego.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Sun Tzu »

Naprawdę rozbawiające jest czytanie ociekających radykalizmem manifestów pisanych przez mentalną sierotę po Palikocie...
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: antykieckowy »

Rozbawiające jest to gdy takie komusze pomioty po nawróceniu jak ty czy grzehu prawią o patriotyzmach, moralności i dobru Polski. Rozumiem, że czy to u was w pisie czy w pzprze pojęcie wstydu jest kompletnie obce ale jeśli decydujesz się by wyjść z budy i szczekać na ludzi to rób to, odważny anonimie, porządnie bo dotychczas za każdym razem się kompromitujesz. A znęcanie się nad zwierzętami odpowiadając na twoje wynurzenia naprawdę nie należy do przyjemności.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »

antykieckowy pisze:Nie wiem jak jest z obrońcami Komorowskiego bo takich jeszcze nie spotkałem ale dużo ludzi ma dosyć Komorowskich, Tusków, Sumlińskich, Lisów, Kaczyńskich i innych partyjniaków oraz ich mentalnie upośledzonych wyznawców, którym jeno koryto we łbach. Jak dla mnie Komorowski może zawisnąć na gałęzi razem z Tuskiem, Sumlińskim, Lisem, Kaczyńskim itd.
co takiego masz do Sumlińskiego?
Komor może miał związki z WSI, może był żydowskim agentem KGB, może mordował żydów w Auschwitz itd.
co takiego chcesz osiągnąć takim komentarzem?
sugerujesz że prezydent Polski mordował Żydów w Auschwitz?
to Twój wymysł?
Siedzisz grzehu na tej komuszej emeryturze
dlaczego kłamiesz?
to przynajmniej z przyzwoitości zajął byś się sprawami istotnymi; sprawami które mają jakiekolwiek znaczenie dla ludzi którzy harują na to żebyś mógł pieprzyć w internetach o mesjanizmie Kaczyńskiego i zdradzie Komorowskiego
już Ci powiedziałem że kłamiesz, wiec nie harujesz na mnie.
pracuje normalnie, nie powiem że tak jak większość, bo większość powyjeżdżała.
A to że czasami podlinkuje coś co Ci się nie podoba (a jest prawdą) - to już nie moja sprawa



antykieckowy pisze:Rozbawiające jest to gdy takie komusze pomioty po nawróceniu jak ty czy grzehu prawią o patriotyzmach, moralności i dobru Polski.
antykieckowy, dlaczego znowu mnie obrażasz i znów kłamiesz?
chcesz sie powyżywać, nie masz gdzie i robisz to na publicznym forum?
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Winetou »

Luzik panowie,bo wam żyłki pękną.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: piotrek »

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »

Jestem w kontakcie z Agnieszką Petelicką, nie ma ona żadnych wątpliwości, że jej mąż nie zginął śmiercią samobójczą - Wojciech Sumliński we Wrocławiu cz. 2
http://pomniksmolensk.pl/news.php?readm ... YMDG1JWylc

całe spotkanie z WSumlinskim
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Joziiin »

a z wdową po Lepperze też jest w kontakcie ?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »

nie wiem,
ale z tego co pamiętam to o Lepperze także wspomina. warto wysłuchać
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: antykieckowy »

grzeh pisze:
antykieckowy pisze:Nie wiem jak jest z obrońcami Komorowskiego bo takich jeszcze nie spotkałem ale dużo ludzi ma dosyć Komorowskich, Tusków, Sumlińskich, Lisów, Kaczyńskich i innych partyjniaków oraz ich mentalnie upośledzonych wyznawców, którym jeno koryto we łbach. Jak dla mnie Komorowski może zawisnąć na gałęzi razem z Tuskiem, Sumlińskim, Lisem, Kaczyńskim itd.
co takiego masz do Sumlińskiego?
dawał łapówki, współpracował ze służbami? a gdy mu "podziękowali" to się wielce nawrócił (jak zresztą każdy komuch i kapuś związany z pis)
grzeh pisze:
Komor może miał związki z WSI, może był żydowskim agentem KGB, może mordował żydów w Auschwitz itd.
co takiego chcesz osiągnąć takim komentarzem?
sugerujesz że prezydent Polski mordował Żydów w Auschwitz?
to Twój wymysł?
Wiesz czym jest sarkazm?
grzeh pisze:
Siedzisz grzehu na tej komuszej emeryturze
dlaczego kłamiesz?
Masz dowód na to, że kłamię?
grzeh pisze:
to przynajmniej z przyzwoitości zajął byś się sprawami istotnymi; sprawami które mają jakiekolwiek znaczenie dla ludzi którzy harują na to żebyś mógł pieprzyć w internetach o mesjanizmie Kaczyńskiego i zdradzie Komorowskiego
już Ci powiedziałem że kłamiesz, wiec nie harujesz na mnie.
pracuje normalnie, nie powiem że tak jak większość, bo większość powyjeżdżała.
A to że czasami podlinkuje coś co Ci się nie podoba (a jest prawdą) - to już nie moja sprawa
Gdzie niby pracujesz? :cool: bardzo rzadko zdarzy ci się umieścić link, który miałby jakikolwiek związek z prawdą
grzeh pisze:
antykieckowy pisze:Rozbawiające jest to gdy takie komusze pomioty po nawróceniu jak ty czy grzehu prawią o patriotyzmach, moralności i dobru Polski.
antykieckowy, dlaczego znowu mnie obrażasz i znów kłamiesz?
chcesz sie powyżywać, nie masz gdzie i robisz to na publicznym forum?
Mam po prostu dosyć partyjniackich działaczy jak wy, którzy smrodzą ludziom przed oczami jedynymi prawdami objawionymi, z którymi jeśli ktoś się nie zgodzi to jest ruski agent i żyd.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »

antykieckowy pisze:dawał łapówki, współpracował ze służbami? a gdy mu "podziękowali" to się wielce nawrócił (jak zresztą każdy komuch i kapuś związany z pis)
jeśli nie wiesz i nie masz jakichkolwiek podstaw
to po co się odzywasz i oczerniasz innych?

Wiesz czym jest sarkazm?
sarkazm to sobie schowaj dla kolegów,
nie mam czasu żeby czytać tego typu sarkazmy wymieszane z kłamstwami

Masz dowód na to, że kłamię?
oczywiście, zapraszam abyś mnie odwiedził na tej 'emeryturze'
Może wtedy przestaniesz kłamać na forum publicznym
Gdzie niby pracujesz?
'niby' nie pracuję. Jak masz jakiś problem to możesz zapytać mego pracodawcę lub urząd skarbowy

bardzo rzadko zdarzy ci się umieścić link, który miałby jakikolwiek związek z prawdą
potrafisz to udowodnić, czy znów kłamiesz?

Mam po prostu dosyć partyjniackich działaczy jak wy, którzy smrodzą ludziom przed oczami jedynymi prawdami objawionymi, z którymi jeśli ktoś się nie zgodzi to jest ruski agent i żyd.
dlaczego znowu kłamiesz nazywając mnie 'partyjniackim działaczem'?
o jakich 'wy' Ci chodzi? Masz jakieś problemy za mną? Piszę tu w liczbie mnogiej?
Nazwałem Cię kiedyś 'ruskim agentem albo żydem'? Po co te kłamstwa?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Sun Tzu »

Mam po prostu dosyć partyjniackich działaczy jak wy, którzy smrodzą ludziom przed oczami jedynymi prawdami objawionymi, z którymi jeśli ktoś się nie zgodzi to jest ruski agent i żyd.
Taaak... Wypuścili cię czy im uciekłeś?
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Joziiin »

Obrazek
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: dragoness »

ODPOWIEDZ