Rząd PO, oceny, opinie.

O wszystkim, czyli o niczym...

Czy jesteś zadowolony z rządów PO ?

TAK
48
21%
NIE
179
77%
NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TO
4
2%
 
Liczba głosów: 231

piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: piotrek »

Obrazek
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: luc »

grzeh pisze:miło by mi było, gdybyś odniósł się także do reszty mojej wypowiedzi
O to chodzi :?:
grzeh pisze:np tu:
Coraz więcej podsłuchów w Polsce. Ich liczba znacznie wzrosła
http://www.polskatimes.pl/artykul/42926 ... ,id,t.html
Data dodania: 2011-07-20 14:10:50

Adwokaci: Polacy najbardziej inwigilowanym narodem UE
http://www.lex.pl/czytaj/-/artykul/adwo ... narodem-ue
Krzysztof Sobczak 20.05.11

Polska na podsłuchu. „Służby mogą w swobodny sposób żerować na Polakach i tuczyć się ich kosztem”
http://wpolityce.pl/polityka/129805-pol ... ch-kosztem

prawnione służby (jest ich w Polsce dziewięć) oraz prokuratura sięgały w 2011 roku ponad 1,8 mln razy po bilingi i stenogramy polskich abonentów telefonii. Z danych UKE wynika, że skala inwigilacji rośnie na potęgę w ostatnich latach.

opublikowano: 2 kwietnia 2012
Proszę bardzo.

Podpisano:
Luc,Luc,Luc,Luc.

Na razie tylko rękami i nogami,ponieważ podpisywać się poprawnie z długopisem w ustach trudno ;) :D Ale jak się nauczę to piąty podpisik też będzie.

A jeśli to byłoby dla ciebie za trudne... Zgadzam się z tym co napisałeś po prostu. :hyhy:
Partyzant
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 11 października 2015, 21:44

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Partyzant »

Platforma jedyne co nam dała to kompromitację na arenie międzynarodowej, nie mówiąc o tym, co się w kraju dzieje.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »

Stanisław Karczewski ujawnia: Mieliśmy do wyboru -godzimy się na narzuconych prowadzących albo debaty nie ma
http://wpolityce.pl/polityka/268344-sta ... aty-nie-ma

Obrazek

ciekawe czy sie sprawdzi?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »

luc pisze:
grzeh pisze:miło by mi było, gdybyś odniósł się także do reszty mojej wypowiedzi
O to chodzi :?:
grzeh pisze:np tu:
Coraz więcej podsłuchów w Polsce. Ich liczba znacznie wzrosła
http://www.polskatimes.pl/artykul/42926 ... ,id,t.html
Data dodania: 2011-07-20 14:10:50

Adwokaci: Polacy najbardziej inwigilowanym narodem UE
http://www.lex.pl/czytaj/-/artykul/adwo ... narodem-ue
Krzysztof Sobczak 20.05.11

Polska na podsłuchu. „Służby mogą w swobodny sposób żerować na Polakach i tuczyć się ich kosztem”
http://wpolityce.pl/polityka/129805-pol ... ch-kosztem

prawnione służby (jest ich w Polsce dziewięć) oraz prokuratura sięgały w 2011 roku ponad 1,8 mln razy po bilingi i stenogramy polskich abonentów telefonii. Z danych UKE wynika, że skala inwigilacji rośnie na potęgę w ostatnich latach.

opublikowano: 2 kwietnia 2012
Proszę bardzo.

Podpisano:
Luc,Luc,Luc,Luc.

Na razie tylko rękami i nogami,ponieważ podpisywać się poprawnie z długopisem w ustach trudno ;) :D Ale jak się nauczę to piąty podpisik też będzie.

A jeśli to byłoby dla ciebie za trudne... Zgadzam się z tym co napisałeś po prostu. :hyhy:

(teraz zauważyłem tą odpowiedź)

Bardzo dobrze że się zgadzasz z tym, że się nie zgadzasz z tym co napisałeś wcześniej.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Sun Tzu »

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: dragoness »

:D :D :D Jeszcze jakby tak koniczynka zwiędła całkiem, moje szczęście byłoby pełne...
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: piotrek »

Wpływowy poseł umiera na ciężką chorobę. Jego dusza trafia do Nieba i wita go Święty Piotr.
Witaj w Niebie. Zanim tu zamieszkasz, musimy rozwiązać tylko jeden problem. Mamy to pewne zasady i nie jestem pewien, co z tobą zrobić.
Jak to co - wpuśćcie mnie - mówi poseł.
Cóż, chciałbym, ale mamy polecenia z samej góry. Zrobimy tak - spędzisz jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Potem możesz sobie wybrać, gdzie chcesz spędzić wieczność.
Serio, ja już wiem - chcę trafić do Nieba - mówi poseł.
Wybacz, ale mamy swoje zasady.

Po tych słowach, Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł zjeżdża w dół, dół, dół wprost do Piekła. Drzwi otwierają się i poseł jest pośrodku pełnego zieleni pola golfowego. W tle jest restauracja, a przed nią stoją wszyscy jego przyjaciele oraz inni politycy, którzy pracowali z nim. Wszyscy są szczęśliwi i świetnie się bawią. Podbiegają do posła i witają go, ściskają oraz wspominają stare dobre czasy, gdy bogacili się kosztem zwykłych ludzi. Potem grają w golfa a następnie jedzą kolację z kawiorem i czerwonym winem. Jest także Szatan który jest naprawdę fajnym i sympatycznym gościem - świetnie się bawi i tryska humorem opowiadając dowcipy. Poseł bawi się tak doskonale, że nim się zorientuje, minie jego czas. Wszyscy ściskają go i machają na pożegnanie, gdy winda rusza w górę. Winda jedzie, jedzie i jedzie - aż drzwi się otwierają w Niebie, gdzie czeka na niego Święty Piotr.

Czas odwiedzić Niebo.

I tak mijają 24 godziny, w których mąż stanu spędza czas z duszyczkami na skakaniu z chmurki na chmurkę, graniu na harfach i śpiewaniu. Bawią się całkiem nieźle i nim się zorientuje, doba mija i powraca Święty Piotr.

Cóż - spędziłeś jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Wybierz zatem swój los.

Poseł myśli chwilkę i odpowiada. Cóż, nigdy nie myślałem, że to powiem. To znaczy - w Niebie jest naprawdę cudownie, ale myślę, że lepiej mi będzie w Piekle.

Tak więc Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł jedzie w dół, dół, dół... - wprost do Piekła. Otwierają się drzwi i poseł jest pośrodku pustyni pokrytej śmieciami i odpadkami. Widzi wszystkich swoich przyjaciół ubranych w szmaty, zbierających śmieci do czarnych, plastikowych toreb. Nagle podchodzi do posła Szatan i klepie go po ramieniu.

"Nie rozumiem! - mówi senator. Jeszcze wczoraj było tu pole golfowe, restauracja, jedliśmy kawior, tańczyliśmy i bawiliśmy się świetnie. Teraz jest tu tylko pustynia pełna śmieci, a moi przyjaciele wyglądają strasznie!

Szatan spogląda na posła, uśmiecha się i mówi:
Wczoraj mieliśmy kampanię wyborczą! A dziś na nas zagłosowałeś. Już jest po wyborach.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: piotrek »

Hasło wymyślił Misio Kamiński:

Obrazek

"Kolej na ewę"

Wreszcie :0

Obrazek
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Joziiiin »

Co chcesz od Miśka ? Zadanie wykonał koncertowo - prezes na pewno doceni :)))) :hyhy:
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: piotrek »

Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Joziiiin »

w 2000 r była taka reklama TP-sy, z hasłem :" Ludzka rzecz pogadać..." :hyhy:
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: jankow05 »

NO to się chłop napromieniował za państwowe pieniądze....
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Joziiiin »

jeszcze byłby gotów wystąpić o odszkodowanie... :hyhy:
rondo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 210
Rejestracja: 28 maja 2011, 14:41

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: rondo »

Samochód w loterii paragonowej wygrała koleżanka byłej wiceminister finansów, ciekawe ile takich niespodzianek zostawił sobie poprzedni rząd. http://finanse.wp.pl/kat,1033781,title, ... aid=116797
Przypominają się czasy kiedy Bolek wyrgywał w totka.
ODPOWIEDZ