Rompey - Selfi teledysk

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: emigrant77 »

Żałosne to jest że na imprezach organizowanych przy szkołach podstawowych, na piknikach rodzinnych, dzieciom (tak, dzieciom a nie młodzieży) dorośli "serwują takie coś jak twórczość Rompeya" :zly: W rytm tandetnej muzyki, kręcenia tyłkiem przez miejscowe piękności :hyhy: i słów "...mała ty już nie pij..." dorastają 10-latki :wstyd: Zaściankowość Jasła jest wręcz porażająca :wstyd: Niech "ten artysta" sobie śpiewa, tworzy i w onanistyczny sposób rajcuje się wyświetleniami swoich gniotów na YouTube ale nie narażajmy DZIECI na zgubny wpływ prymitywów powodujących uwstecznienie rozwoju :rozpacz: Co z tych dzieciaków wyrośnie? Młodociane matki tańczące w teledyskach i kończące szkołę kiedy dziadkowie zajmują się wychowaniem wnuka? Rompey to "artysta" do remizy strażackiej i otumanionego alkoholem motłochu a nie na PIKNIKI RODZINNE!!! :zly:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: Sun Tzu »

Eeee... Jestem rozczarowany, bo nie wymieniłeś nigdzie nazwiska Pani Elwiry Musiałowicz-Czech jako współsprawczyni owej demoralizacji nieletnich...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: dragoness »

Emigrant ma rację, w przypadku pikników organizowanych przez podstawówki, takie utwory są nie na miejscu. Dyrekcje powinny brać pod uwagę nie tylko cenę. Co do "Mała, ty już nie pij" akurat się nie zgodzę. Może akurat jakaś małolata pod wpływem tej piosenki zastanowi się przed zadarciem kiecki po pijanemu gdzieś pod płotem. A całokształt twórczości? Niestety, jaki popyt, taka podaż.
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: emigrant77 »

Sun Tzu pisze:Eeee... Jestem rozczarowany, bo nie wymieniłeś nigdzie nazwiska Pani Elwiry Musiałowicz-Czech jako współsprawczyni owej demoralizacji nieletnich...
... Na temat Pani Elwiry Musiałowicz-Czech to lepiej nic nie mówić lub napisać tak chociaż z dwie strony na tym forum :hyhy: Na to niestety nie mam czasu (zmywak czeka :hyhy: )
A ta żenada z występami Rompeya w imprezach dla dzieci swoja drogą Panią Musiałowicz-Czech zainteresować powinna. Szczerze mówiąc to problemu związanego z tym zapewne Pani Burmistrz nie dostrzega ale ja się tego po Niej spodziewam i raczej reakcji nie oczekuję. Jeśli ktoś wie o co chodzi (i zna Panią Burmistrz)to zapewne nie jest zdziwiony :hyhy: :wstyd: ...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: dragoness »

Nie przesadzajmy. To dyrektor, czy organizator decyduje, kogo zaprosi.
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: Winetou »

Każdy ma swój gust i jeśli ktoś to słucha nie ma co mu przeszkadzać.
domekback1
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 grudnia 2015, 12:47

Re: Rompey - Selfi teledysk

Post autor: domekback1 »

Jasło jest małym miastem i ciężko go wypromować, myślę że takie teledyski zbyt dużo nie poprawią. Jeśli w Jaśle byłyby jakieś ciekawe miejsca i zabytki to turyści sami by przyjeżdzali.
ODPOWIEDZ