Gdzie wywoływać zdjęcia?

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Panna N
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 27 stycznia 2016, 13:07

Re: Gdzie wywoływać zdjęcia?

Post autor: Panna N »

Ja korzystam z inter-foto. Dobry stosunek jakości do ceny. Super odwzorowanie kolorów oraz wysoka jakość odbitek :)
kasio121
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 30 sierpnia 2016, 19:03

Re: Gdzie wywoływać zdjęcia?

Post autor: kasio121 »

Ja zawsze wywoluje u kogos na allegro. Ale zawsze u kogos innego, nie mam stalego sprzedawcy. Po prostu sortuje po cenie, kto ma najtaniej to tam kupuje :)
koniaks
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 maja 2017, 14:39

Re: Gdzie wywoływać zdjęcia?

Post autor: koniaks »

Od mniej więcej 2-3 lat zawsze w Empik Foto. Fotki wrzuca się online, jest do tego taka specjalna apka i w niej właśnie trzeba wszystko ustawić.
Ogólnie - bardzo łatwo się to ogarnia. I zdecydowanie wolę załatwiać to wszystko tak, tym bardziej że stawka, którą mamy online, stacjonarnie nie jest osiągalna. Płaciliśmy za to samo po 2-3 razy więcej. Poważnie.
betson
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 14 listopada 2018, 09:08

Re: Gdzie wywoływać zdjęcia?

Post autor: betson »

To prawda - ostatnim razem płaciliśmy w w Empik Foto 15 groszy za odbitkę 10x15.
Najlepsze jest to, że na mieście straszą kiepskim papierem, masówką itp. a to jest tak naprawdę dokładnie to samo!
Tylko, że taniej...
betson
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 14 listopada 2018, 09:08

Re: Gdzie wywoływać zdjęcia?

Post autor: betson »

Tak czysto informacyjnie - przez kilka dni jeszcze oni mają 40 proc. rabatu. Przy dużej ilości fotek wychodzi 11 groszy za odbitkę.
Całkiem przyjemnie, prawda?
janekj
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 26 czerwca 2019, 14:56

Re: Gdzie wywoływać zdjęcia?

Post autor: janekj »

tanio i w miarę szybko to w fotosie na rynku lub krasińskiego
https://studiofotos.pl/wywolywanie-zdjec/
Kubkoowa
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 18 września 2017, 18:33

Re: Gdzie wywoływać zdjęcia?

Post autor: Kubkoowa »

W tym roku też dobre promocje mają w Empik Foto na odbitki. Teraz jest -30% jak się powyżej 100 zdjęć wywołuje. Warto po wakacjach wywołać zdjęcia. Ja staram się tam kilka razy do roku po trochę wywoływać, wtedy łatwiej mi zachować porządek i aż tyle na raz się nie wydaje.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Gdzie wywoływać zdjęcia?

Post autor: _WHISKEY_ »

Won spamerze !
Marye
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 6 kwietnia 2021, 08:37

Re: Gdzie wywoływać zdjęcia?

Post autor: Marye »

Kubkoowa pisze: 18 września 2019, 17:12 W tym roku też dobre promocje mają w Empik Foto na odbitki. Teraz jest -30% jak się powyżej 100 zdjęć wywołuje. Warto po wakacjach wywołać zdjęcia. Ja staram się tam kilka razy do roku po trochę wywoływać, wtedy łatwiej mi zachować porządek i aż tyle na raz się nie wydaje.
Też polecam Empik
ODPOWIEDZ