Wakacje Chorwacja

O wszystkim, czyli o niczym...
Krzysiek92
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 19 maja 2009, 20:58

Wakacje Chorwacja

Post autor: Krzysiek92 »

Witam wszystkich forumowiczow. Chcialbym jechac na wakacje z dziewczyna do Chorwacji. A wiec teraz pytanie kieruje do was kto byl w jakim miejscu i jak zalatwialiscie nocleg?? Przez biuro podrozy jakies czy poprostu macie namiary na jakis prywatny dom?? Jak to lepiej wychodzi hotel czy dom prywatny. Minimum 5 nocy bysmy chcieli byc i jade wlasnym samochodem. Moze mi ktos pomoc i wypowiedziec sie na ten temat?? Pozdrawiam!:)
edit
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 5 czerwca 2011, 16:51

Re: Wakacje Chorwacja

Post autor: edit »

Witaj. Wszystko zależy, gdzie dokładnie chcesz jechać i kiedy. Nie jest trudno znaleźć domek czy apartament jadąc w ciemno, ale wiadomo lepiej jechać mając zrobioną rezerwację, ale przez biuro podróży wychodzi trochę drożej. Polecam stronę Adriadatabanka - tam jest bardzo dużo ofert chyba z całej Chorwacji. Tu jest link do strony (oczywiście nie jest to żadna reklama biura): http://www.zakwaterowanie-chorwacja.com
Pozdrawiam :)
nidzi
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 20 marca 2016, 13:32

Re: Wakacje Chorwacja

Post autor: nidzi »

Może i ja bym się wybrała ^^
Krzysiek92
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 19 maja 2009, 20:58

Re: Wakacje Chorwacja

Post autor: Krzysiek92 »

No to moze ktos doradzi w jakie miejsce sie wybrac?? Bo ja nie mam zielonego pojecia. :)
szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 227
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:43

Re: Wakacje Chorwacja

Post autor: szmitu3 »

gonia88 pisze:Podobno w Vodice jest fajnie :) znajomi byli w zeszłym roku - pojechali bez rezerwacji noclegu rejsowym autobusem http://www.globtourist.com/autokar-do-chorwacji.html. Wrócili bardzo zadowoleni i opaleni. W tym roku może i ja się tam wybiorę :)

Wrocili " opaleni i zadowoleni " .
" Opaleni " , poniewaz spedzili kilka dni na poboczu drogi czekajac na autobus powrotny ,
i " zadowoleni " ze udalo im sie bez rezerwacji zalapac na ten wlasnie autobus ?
halszka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 marca 2013, 16:49

Re: Wakacje Chorwacja

Post autor: halszka »

Primosten lub Porec, jeżeli, oprócz plaży, lubisz klimat starych miasteczek.
Małgorzata_Kompas
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2018, 23:45

Re: Wakacje Chorwacja

Post autor: Małgorzata_Kompas »

Wszystko zleży od tego czy mają to byś wakacje pod kątem wypoczynku, zwiedzania czy raczej interesuje was plażowanie i życie nocne. Jeśli chodzi o dom to dla dwóch osób to będzie bardzo drogo, można szukać kwater prywatnych jeśli interesuje was opcja bez wyżywienia albo apartamentów w ośrodkach które są również bez wyżywienia ale mają możliwość w większości dokupienia posiłków dla chętnych są baseny, animacje dla dorosłych w ciągu dnia i wieczorem, bary miejscu, bezpośrednie przejecie do plaży itp. Fajne apartamenty w ośrodkach są w miejscowości Umag, Porec albo okolice Puli. Jeśli chodzi o hotele to znów wszystko zależy od budżetu jaki można przeznaczyć na ten wyjazd standard jest od ** do *** to zależy tylko ile chce się wydać i jakie ma się oczekiwania co do danego miejsca. Pozdrawiam Kompas Poland
ada1986
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2018, 16:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wakacje Chorwacja

Post autor: ada1986 »

Jaką kwotą trzeba dysponować aby pojechać na 2 tygodnie we dwie osoby ?
sem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 2 czerwca 2017, 09:31

Re: Wakacje Chorwacja

Post autor: sem »

ada1986 pisze:Jaką kwotą trzeba dysponować aby pojechać na 2 tygodnie we dwie osoby ?
Jedziecie samochodem? Samolotem? 2 lata temu - miejscowość Rogoznica tydzień czasu - około 2500 zł w tym paliwo. Dodam, że dużo zwiedzaliśmy, zakupy też tam robiliśmy. Jak to na wakacjach - nie oszczędza się za bardzo.
jankoo
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 14 lipca 2018, 21:47

Re: Wakacje Chorwacja

Post autor: jankoo »

Chorwacja piękna ale droga.
baraneck
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 16 lutego 2015, 13:03

Re: Wakacje Chorwacja

Post autor: baraneck »

Chorwacja piękna, uwodzi mnie za każdym razem, kiedy tam jestem. Te kamieniste plaże bardzo mi się podobają, nie każdemu to siedzi, aczkolwiek do tego też trzeba się przekonać ;) Polecam!
calca12
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 września 2018, 23:35

Re: Wakacje Chorwacja

Post autor: calca12 »

Byłam w Chorwacji w tamtym roku i bardzo polecam Ci tam jechać. Uważaj jednak na okresy, w których występują tam pożary. Jest to troszkę niebezpieczne.
laranja
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 22 września 2018, 13:31

Re: Wakacje Chorwacja

Post autor: laranja »

Chorwacja nie jest miejscem gdzie potrzebowałbyś biura podróży. Da się tam dojechać samemu samochodem na własną rękę. Poszukaj noclegów w internecie.
ODPOWIEDZ