Winietki na weselu

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: Winietki na weselu

Post autor: wścieklica »

Jak dla mnie - winietki to porażka. Byłem na kilku weselach z winietkami. Nie zawsze pasuje mi siedzenie obok ciotki której nie lubię z jednej strony, z drugiej obok kuzynki z hordą dzieci z ADHD, naprzeciw znajomego który czeka kiedy odkręcą wódkę i mojej koleżanki z którą kiedyś tam "bara-bara".
Po obiedzie, torcie, kawie i pierwszych tańcach i tak wszyscy przesiadają się tam, gdzie najlepiej się czują.
Winietki.... a co jeśli komuś miejsce z w.w powodów i jeszcze wielu innych w żaden sposób nie pasuje? Ma zabrać prezent i wyjść? Prosić o inne miejsce, czyniąc afront młodym?
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Winietki na weselu

Post autor: ekonomista »

Porażką w przypadku braku winietek jest też to, że na sali zamiast iść złożyć życzenia, ludzie najpierw rzucają się na stoły i okupują by zająć, oczywiście dla kogoś zawsze przy danym stoliku braknie.

Niektórzy piszą listy osób, które mają siedzieć przy danym stoliku, na stoliku jest tylko numer, a kto koło kogo to już indywidualna sprawa.
kornelka45
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 8 maja 2016, 19:50

Re: Winietki na weselu

Post autor: kornelka45 »

Mi sie osobiście podobają.
andaluzja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 8 maja 2016, 20:50

Re: Winietki na weselu

Post autor: andaluzja »

Wolę jak jest przy stoliku lista osób, które mają usiąść. Nie cierpię jak sama mam sobie zająć miejsce a tym bardziej jak dla mojej osoby towarzyszące już przy stole braknie miejsca bo przy jednym stole jest jedno miejsce wolne a przy kolejnym drugie.
cami4
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2016, 15:59

Re: Winietki na weselu

Post autor: cami4 »

piekny pomysl
abi4
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 1 lipca 2016, 18:01

Re: Winietki na weselu

Post autor: abi4 »

ustaw, a czemu by nie
Awatar użytkownika
CrazyHappy
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2015, 20:39

Re: Winietki na weselu

Post autor: CrazyHappy »

Lista osób przy stoliku zamiast winietek? Genialne! Koniec rodzinnych kłótni, zgrzytów i fochów, że ktoś siedzi nie tam gdzie chce :D
Mela99
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 1 września 2016, 00:01

Re: Winietki na weselu

Post autor: Mela99 »

A według mnie to jest super sprawa. To wesele młodych, więc powinni mieć władze nad każdym aspektem wesela.
wojtek2703
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 września 2016, 00:55

Re: Winietki na weselu

Post autor: wojtek2703 »

Nie jestem przekonana. U mnie nie było czegoś takiego i obeszło się jakoś i bez tego. Trudno się dziwić. W końcu idziemy z duchem czasu.
Awatar użytkownika
girlwithpower
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 4 lutego 2015, 14:38

Re: Winietki na weselu

Post autor: girlwithpower »

Moim zdaniem to dobre rozwiązanie, chociaż nie będzie zamieszania przy siadaniu :D
magda86
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 7 kwietnia 2014, 19:34

Re: Winietki na weselu

Post autor: magda86 »

dla mnie winetki przy stolikach weselnych to super pomysł. To państwo młodzi powinni poświęcić wieczór i ułożyć jak najlepiej listę osób które mają siedzieć przy danym stoliku
zaroweczka
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 września 2016, 15:16
Lokalizacja: grodzisk

Re: Winietki na weselu

Post autor: zaroweczka »

magda86 pisze:dla mnie winetki przy stolikach weselnych to super pomysł. To państwo młodzi powinni poświęcić wieczór i ułożyć jak najlepiej listę osób które mają siedzieć przy danym stoliku
Podzielam Twoje zdanie, bardzo ciekawy pomysł :ok:
Jocker2013
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 6 stycznia 2013, 13:13

Re: Winietki na weselu

Post autor: Jocker2013 »

Jestem właśnie świeżo po weselu. Miałem okrągłe stoły na weselu i powiem tak usadzanie gości to koszmar, człowiek chce żeby każdy był zadowolony a tak niestety się nie da. Razem z żoną postanowiliśmy że ustalimy stoliki kto będzie przy danym stoliku siedział, ale miejsce siedzenia pozostawiliśmy każdemu do wyboru i to był najlepszy pomysł jaki mógł być. Stoliki dopasowaliśmy tak żeby każdy dobrze się bawił, ale miejsce przy stoliku pozostawiliśmy każdemu do wyboru.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Winietki na weselu

Post autor: krolik »

Niestety bylam na dwóch weselach z ustawianiem karteczek i bylam niezadowolona z tej obecnej mody. Może dla tego że źle ktoś poustawial ludzi. Siedzieliśmy z osobami które wogole mało co znamy. Beznadzieja.
zanetka88
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 września 2016, 19:06

Re: Winietki na weselu

Post autor: zanetka88 »

widziałam piękne winietki. były w kształcie motylków, prawe skrzydło było powicinane laserem (jakieś wzorki) a na lewym skrzydle imie i nazwisko gościa. I te motylki tak sobie przycupnęły na gobletach :)
ODPOWIEDZ