Nowa praca po 40-stce.Czy jest to możliwe

O wszystkim, czyli o niczym...
wolnowieprz233
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 marca 2016, 12:14

Re: Nowa praca po 40-stce.Czy jest to możliwe

Post autor: wolnowieprz233 »

Według mnie jak najbardziej jest to możliwe.. jeśli chcesz jeszcze pozarabiać i to na prawdę fajne pieniądze, to odezwij się do mnie na maila: [email protected] mam do zaoferowania ciekawą ofertę. :) Pozdrawiam!
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Nowa praca po 40-stce.Czy jest to możliwe

Post autor: Joziiiin »

Kolejny naganiacz naiwniaków na MLM ??? :hyhy:
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: Nowa praca po 40-stce.Czy jest to możliwe

Post autor: agnetta »

Może tak. Jeśli chodzi o pracę po 40 r.ż. to widzę po znajomych, że jest to trudne, ale też nie niemożliwe. Najczęściej idą do sklepów.
ArielVizir
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 16:31

Re: Nowa praca po 40-stce.Czy jest to możliwe

Post autor: ArielVizir »

gdzies w ogole czytalem, ze mnostwo ludzi w tym wieku ma kolosalne klopoty ze znalezieniem pracy. No ale czy to kogos moze dziwic? Zazwyczaj szefowie stawiaja na mlodych. Choc ja jestem dosc mlody - gdybym byl szefem - nie wiem czy bym nie postawil wlasnie na kogos z dosiwadczeniem. Teraz duzo osob niby jest po studiach, ale generalnie poziom niektorych studiow jest katastrofalnie niski ... a dawniej jak ktos sie ksztalcil, to jest pewnosc, ze mial madra glowe i jeszcze byl naprawde ogarniety. Mam nadzieje, ze jak ja bede mial te 40 lat plus tez ludzie beda tak to mniej wiecej postrzegac. Nie powinno byc moim zdaniem wykluczenie ze wzglwdu na wiek
Krytyczna
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 maja 2016, 22:43

Re: Nowa praca po 40-stce.Czy jest to możliwe

Post autor: Krytyczna »

Mój tata zmieniał pracę mając 43 lata i nie narzeka. Firmy chętnie przyjmują ludzi doświadczonych, ci świeżo po studiach może mają wiedzę, lecz nie potrafią jej praktycznie zastosować.
CHINCZYK_KD
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 12 września 2015, 12:36

Re: Nowa praca po 40-stce.Czy jest to możliwe

Post autor: CHINCZYK_KD »

Praca jest wszędzie dostępna, tylko zależy od człowieka czy chce pracować, czy tylko chodzić żeby przerobić. A co do wynagrodzenia to wiadomo jak jest. Prywaciarz płaci tyle ile musi, a nie tyle ile by chciał pracownik. I tu jest sedno sprawy czy nam się opłaca chodzić za takie pieniądze do pracy...
waldoo_c
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 1 czerwca 2016, 09:26

Re: Nowa praca po 40-stce.Czy jest to możliwe

Post autor: waldoo_c »

Zależy kto,zależy gdzie,zależy jaka praca... Nie ma jednoznacznej odpowiedzi
Brytka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 lipca 2016, 17:04

Re: Nowa praca po 40-stce.Czy jest to możliwe

Post autor: Brytka »

Myślę że osoby po 40 czyli ustatkowane, odpowiedzialne są jak najbardziej poszukiwanymi pracownikami w wielu firmach, próbuj !!!
Anna24
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 sierpnia 2017, 14:52

Re: Nowa praca po 40-stce.Czy jest to możliwe

Post autor: Anna24 »

Nowa praca po 40-stce jest jak najbardziej możliwa. Dysponujemy licznymi ofertami pracy dla opiekunek/opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. Zapraszamy do współpracy osoby znające język niemiecki w stopniu co najmniej podstawowym i posiadające doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (np. członkami rodziny).

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- legalne zatrudnienie (opłacamy wszystkie składki)
- organizację i pokrycie kosztów przejazdu w dwie strony
- opiekę koordynatorów w trakcie pobytu w Niemczech
- sprawdzone miejsca pracy

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu mailowego ([email protected]) lub telefonicznego (602 777 237).
PaulinaPoj24
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 25 września 2017, 15:41

Re: Nowa praca po 40-stce.Czy jest to możliwe

Post autor: PaulinaPoj24 »

Wszystko jest możliwe, 40-stka to nowa 20-stka :-)
ake
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 października 2017, 21:41

Re: Nowa praca po 40-stce.Czy jest to możliwe

Post autor: ake »

Rynek pracy zmienia się szczególnie w dużych miastach, brak chętnych do pracy szczególnie młodych, którzy wolą wyjechać za granicę zmusi pracodawców do zmiany podejścia do pracownika. Jeżeli nie będzie mógł pozyskać nowych zacznie bardziej szanować tych których zatrudnia. Może się okazać, że pracownicy 40+, 50+, którzy nie są tak mobilni jak młodzi i myślą trochę innymi kryteriami skorzystają na tej zmianie.
janeker
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 29 listopada 2017, 17:36

Re: Nowa praca po 40-stce.Czy jest to możliwe

Post autor: janeker »

Wiek nie ma za dużo do gadania, najważniejsze co masz w głowie, twoje umiejętności i motywacja nic nie jest niemożliwe ;)
ODPOWIEDZ