Gdzie planować wakacje w tym roku?

O wszystkim, czyli o niczym...
waldoo_c
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 1 czerwca 2016, 09:26

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: waldoo_c »

W Polsce a w każdym razie nie na południu Europy jeśli wiecie o co chodzi.
Agata29
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 3 czerwca 2016, 14:29

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: Agata29 »

Jak zawsze jadę nad morze. Bardzo lubię spędzać wakacje w Gdańsku. Nie wiem dla czego, ale nie lubię jeździć do Turcji.
ja-cek
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 6 lipca 2016, 08:44

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: ja-cek »

Ja w tym roku wybieram się na wakacje w Karkonosze. Zwiedzanie nowych szlaków, poranne bieganie po trasach turystycznych, trochę inne powietrze i ludzie niż w większych miastach i problemy z zasięgiem. :) Zaplanowałem sobie taki aktywny odpoczynek i mam nadzieję, że pogoda nie zepsuje moich ambitnych pomysłów. A nawet jeśli nie do końca dopisze, to z pewnością znajdę tam inne ciekawe miejsca do zobaczenia. Już nie mogę się doczekać, a to jeszcze kilka tygodni...
domi12
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 6 lipca 2016, 15:26

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: domi12 »

Ja już w przyszłym tygodniu wyjeżdżam nad polskie morze, do Dębek. A we wrześniu wybieram się w góry ;) Już nie moge się doczekać, w końcu urlop...
Bajuto
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 17 września 2012, 21:59

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: Bajuto »

Bunia pisze:Ja osobiście jakoś nie szczególnie przepadam za takimi właśnie krajami jak Turcja i innymi arabskimi państwami. Nie wiem, może wynika to z tego, że co jakiś czas coś złego się tam dzieję, dlatego zdecydowanie preferuję wypoczynek w Polsce. Co więcej, można sobie tutaj także zafundować komfortowe warunku urlopu, korzystając chociażby z propozycji noclegów w apartamentach na Sun i Snow i jestem przekonana, że dzięki temu każdy może odpocząć nie tylko w komfortowych warunkach, ale przede wszystkim bezpiecznie.
Wiesz co. My w tamtym roku byliśmy w Tunezji i też miałem co nieco obaw, a przeżyłem wakacje życia. A tak bym nawet nie wiedział co straciłem. Al-Dżamm, które może się równać z Koloseum, Kartagina, która marzyła mi się od zawsze, magiczny klimat Medyn. Nie ma co stawiać tego kraju w jednym rzędzie z Syrią czy Irakiem ;) A zresztą, gdyby bać się wszystkiego, to można całe życie w czterech ścianach przesiedzieć ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: dragoness »

Morawy Południowe :D
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: boss »

Znam Turcję i Tunezję, Chorwację czy Węgry... To zależy jaki mamy budżet. W tym momencie odradzam kraje arabskie z prostego powodu- bezpieczeństwo. Podaj dostępny budżet za osobę,a podpowiem gdzie pojechać. Napisz też czy wolisz plażowanie czy typowe zwiedzanie. Podróże są moją pasją i z największą przyjemnością pomogę wybrać bardzo ciekawe miejsce oraz powiem co można w nim zobaczyć. Nie tylko to co można dzięki przewodnikom
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: boss »

Oczywiście. Jedyny minus to taki, że przynajmniej na razie pogoda nie dopisuje
che_che
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 25 października 2014, 14:33

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: che_che »

Cudze chwalicie... A ja właśnie zgadzam się z niektórymi tutaj. Polskie morze ma swój urok i ja w tym roku mu się nie oparłem. Pojechałem aż do Międzywodzia, ale było warto, bo ośrodek Pogodna1 przywitał mnie super ogródkiem, czystymi pokojami i miłą obsługą. I na pewno będę mile wspominał ten wyjazd.
marek75
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 10 listopada 2016, 14:54

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: marek75 »

witam,

my jedziemy w bieszczady:), zabieramy rowery na dach i w drogę. Upragniona wyprawa, polecam i pozdrawiam
kamilla
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 29 listopada 2016, 14:58

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: kamilla »

Czy już planujecie wakacje?Niewiadomo jaka będzie sytuacja np. polityczna?
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: ruda33 »

My planujemy wyjazd do Syrii .
ewoonikk
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 30 listopada 2016, 15:28

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: ewoonikk »

Norwegia bądź Islandia, kocham te regiony.
danowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 31 stycznia 2017, 14:11

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: danowa »

W tym roku może w końcu jakaś egzotyczna podróż. Marzy mi się Australia albo Tajlandia, ale obawiam się, że jeszcze nie czas dla mnie na takie kierunki :)
Pewnie ostatecznie wybiorę jakieś państwa europejskie, ale jeszcze mam trochę czasu na zastanawianie się :D
Kotu
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 2 marca 2015, 13:33

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: Kotu »

W tym roku to raczej będzie Chorwacja, bookapart ma tam fajną bazę noclegową :) Waham się między Split a Dubrownikiem
ODPOWIEDZ