Praca za granicą - jak zacząć?

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Praca za granicą - jak zacząć?

Post autor: wujek_garfield »

patzar pisze:Moja koleżanka jako opiekunka miała 2500 eur/miesięcznie przez 3 miesiące pierwsze, potem jej zwiększyli, ale nie pamiętam. (miała doświadczenie)
na rękę czy na papierze ("brutto") ? I jakie doświadczenie mniej więcej ? 2,5,10 lat ?

Nie powiem,nie jest to podobno przyjemna robota, ale jak na rękę to może nie najgorzej.Na pewno lepiej niż przez agencję.
mission
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 lutego 2015, 14:29

Re: Praca za granicą - jak zacząć?

Post autor: mission »

Powiem z doświadczenia. Znaleźć prace sezonową na co najmniej 3 miesiące i w trakcie szukać czegoś stałego. Ewentualnie do rodziny. I nigdy samemu!
pilotec
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 26 września 2016, 16:19

Re: Praca za granicą - jak zacząć?

Post autor: pilotec »

Najlepiej wyjechać w kilka znajomych osób. Taniej mieszkanie, taniej życie wychodzi, no i nie jest się samemu. Norwegia jest ostatnio popularnym kierunkiem
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Praca za granicą - jak zacząć?

Post autor: CYNGIEL »

Piszesz głupstwa.Powinni ci zagranic przywieść do domu? ;)
jopek91
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 15 października 2016, 16:49

Re: Praca za granicą - jak zacząć?

Post autor: jopek91 »

Najlepiej to przez znajomych co tam pracują coś znaleźć. Bo tutaj siedząć na miejscu to nic się nie znajdzie dobrego.
Grusza01
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 października 2016, 18:29

Re: Praca za granicą - jak zacząć?

Post autor: Grusza01 »

Ja polecam Wam firmę Promedica24, bo sama do niej trafiłam ponad 3 lata temu i do dzisiaj jestem zadowolona. Kontrakty też mam fajne, bo są dobierane do mojego doświadczenia, zawsze mogę się dogadać z koordynatorką odnośnie np. zmiany kontraktu itp. Kasa też fajna i co najważniejsze na czas, bez opóźnień. Zawsze mam wpływ na długość trwania urlopu i ogólnie jest ok. Nowe osoby mają zwykle łatwiejsze kontrakty, żeby się do tej pracy powoli wdrażać.
lingmulf
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 5 lipca 2015, 21:32

Re: Praca za granicą - jak zacząć?

Post autor: lingmulf »

Sam zastanawiam się, czy nie wynieść się za granicę, albo chociaż odprowadzać tam podatki!
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Praca za granicą - jak zacząć?

Post autor: poszukiwana »

Obecnie dobrze płacą jedynie w Norwegii, Szwajcarii, Szwecji, Danii. W krajach typu Holandia Belgia Niemcy jest już przesyt na rynku, wiadomo, że parę groszy więcej się zarobi niż w Polsce ale to nie są też jakieś kokosy jak dawniej, a zwłaszcza przez agencje pracy, które kroją pracownika jak się da.
Kwotę rzędu około 4000zł brutto spokojnie można zarobić w większych miastach w Polsce, np na Śląsku, Dolnym Śląsku, na Mazowszu, czy Opolszczyźnie.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Praca za granicą - jak zacząć?

Post autor: kamil3 »

to zależy co umiesz robić jak coś umiesz w budownictwie to dam ci numer pytaj stawki godzinowe od 15zł praca dobra

798349335

pozdrawiam :)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Praca za granicą - jak zacząć?

Post autor: T135 »

Netti? Z umową o prace?
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Praca za granicą - jak zacząć?

Post autor: kamil3 »

jak szukasz pracy w Polsce dobrej w Przedsiebiorstwie budowlanym 25lat na rynku dobre stawki

to pytaj pod numerem tel 798349335

pozdrawiam stawka godzinowa i stałe wynagrodzenie miesięczne

kontakt tel

pozdrawiam.
PaulinaPoj24
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 25 września 2017, 15:41

Re: Praca za granicą - jak zacząć?

Post autor: PaulinaPoj24 »

Pracę za granicą najlepiej szukać przy pomocy przyjaciół i znajomych. Jeżeli nie masz tokowych to zostają agencje pośrednictwa pracy oraz strony internetowe.
Lill
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 października 2017, 14:07

Re: Praca za granicą - jak zacząć?

Post autor: Lill »

byle nie przez polskiego posrednika
ake
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 października 2017, 21:41

Re: Praca za granicą - jak zacząć?

Post autor: ake »

znajomi rodzina, pośrednictwo pracy jest wiele możliwości, ale chyba warto skoro tyle ludzi wyjeżdża
Hannia
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 15 maja 2017, 10:02

Re: Praca za granicą - jak zacząć?

Post autor: Hannia »

PaulinaPoj24 pisze:Pracę za granicą najlepiej szukać przy pomocy przyjaciół i znajomych. Jeżeli nie masz tokowych to zostają agencje pośrednictwa pracy oraz strony internetowe.
Dokładnie tak. Mój znajomy jeździł z zaufaną firmą mg solutions, która teraz jest też moją zaufaną firmą. Znalazłam dzięki nim odpowiednią pracę i czuję się bezpiecznie.
ODPOWIEDZ